Internet, Sosyal Medya

Youtube Video Duraklatıldı Uyarısı [Çözüldü] ✔️ 2022

Youtube en sıkıcı özelliği ekrana fokus olmadığınızda ekrana gelen “video duraklatıldı izlemeye devam etmek istiyor musunuz?” penceresi olduğuna eminim. Peki bu pencereyi devre dışı bırakmak , çıkmasını bir şekilde engellemek mümkün mü? Evet mümkün ancak şimdilik sadece bilgisayar üzerinden belirli tarayıcılar ile yapabiliyoruz.

video duraklatıldı izlemeye devam etmek istiyor musunuz? Uyarısı

Geçtiğimiz yıllarda youtube arka planda çalma özelliğine son vermişti.Bu olay ile birlikte çoğu kullanıcı spotify , simfy gibi alternatif uygulamalar kullanmayı artırdı. Youtube bu özelliği getirdikten hemen sonra kullanıcının sayfadan ayrıldığını anlıyor ve belirli bir süreye göre ekrana “video duraklatıldı izlemeye devam etmek istiyor musunuz?” sorusunu getiriyordu. Bu uyarı çıktığında video pause oluyordu. Sayfaya girip “Evet” butonuna basmadan devam etmiyordu. Chrome ve Mozilla için Youtube NonStop adı verilen bir eklenti geliştirildi. Bu eklenti sayesinde ekrana uyarı gelmeden arka planda müzik dinlemeye devam edebiliyorsunuz. Geliştirilen bu eklenti youtube video duraklatıldı uyarısını ortadan tamamen kaldıracaktır.

Yotube NonStop Eklentisi:
Youtube video duraklatıldı uyarısı kesim çözüm.

YouTube Video Duraklatıldı Uyarısı Sorunu Çözümü

Video izlemeye kesintisiz devam etmek için kullanabileceğimiz basit ve kullanışlı bir eklenti bulunuyor. Bu eklenti sayesinde youtube video duraklatıldı sorununa çözüm bulmuş olacağız. Ayrıca video duraklatıldı uyarısı da ortadan kalkmış olacak. YouTube videolarını izlemeye devam etmek için bu eklenti kesinlikle gereklidir. Ayrıca YouTube otomatik oynatma duraklatıldı hatası da bu eklenti ile çözülmektedir. Eklentinin nereden indirileceği ve nasıl kurulacağı yazının devam eden kısmında sizlere sunulmaktadır.

Adblock eklentisi mantığında çalışan bu uygulama tamamen ücretsiz. Sadece destek vermek isteyen kullanıcılar paypal ile bağış yaparak, geliştirmeyi destekleyebiliyor. Youtube ilerleyen günlerde farklı değişiklikler yapması muhtemel çünkü tüm yeni ve eski müzikleri barındıran bir yapı , her geçen gün artan izleyici , dinleyici kitle bunu tetikleyebilir. “Youtube Music” bahsettiğim olayı daha iyi açıklıyor sanırım. Belirli bir ücret karşılığında premium kullanıcı olup sınırsız müzik dinleme zevki sunacak. Ancak yıllardır youtube kullanan kitle böyle bir duruma alışkın değil. Bu tarz çalışmaları sinir bozucu olarak görüyorlar.

Peki Youtube Nonstop Nasıl kurulur?
youtube nonstop eklentisi video duraklatıldı hatasını kaldıran eklentidir.

Firefox için : Youtube Nonstop Eklentisi
Chrome için : Youtube Nonstop Eklentisi

  • Tarayıcınız hangisi ise verilen adrese giriyoruz.
  • Eklentiyi tarayıcıya yükle butonuna basıyoruz.

işlem bu kadar. Son olarak eklenti kurulumunun ardından tarayıcınızı yeniden başlatmayı ve eklentinin çalışıp çalışmadığını kontrol etmeyi unutmayınız. Eklenti hangi sayfada çalışıyor ise tarayıcınızın eklenti bölmesinde aşağıdaki gibi bir ikon göreceksiniz.

eklenti çalışmıyor ise pasif renkli olarak görünecektir. Youtube girip duraklatılmadan video izleme keyfine başlayabiliriz. (not : sadece youtube sayfasında aktif olarak ikon gelecektir.)

Benzer Sorgular:

youtube video duraklatıldı uyarısı , youtube video duraklatıldı çözümü , youtube video duraklatıldı sorunu , youtube video duraklatıldı izlemeye devam etmek istiyor musunuz , video duraklatıldı. izlemeye devam etmek istiyor musunuz kaldırma

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]
Posted by
Mert Dirilik

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

5 yanıtla Youtube Video Duraklatıldı Uyarısı [Çözüldü] ✔️ 2022

  1. allah senden razı olsn valla . deli ediyodu beni o kadar site gezdm sadece burda buldm çözümü çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.