Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş için 10 Program ✔️ 2023

İnternette pek çok sebeple yasaklanmış siteler bulunmaktadır. Bu sitelere giriş yapmak için Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programları kullanmak gerekiyor. Bu programlar hakkındaki tüm bilgilere bu yazıdan ulaşabilirsiniz…

Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programları (2022)

Yasaklı sitelere giriş programları kullanmak internet ortamında gizli ve güvende kalmak için oldukça önemlidir. 2022 yılında geçen yıllarda olduğu gibi istikrarlı şekilde başarısını sürdüren bazı programları bu yazıda listeliyor olacağız. Piyasada pek çok yasaklı sitelere giriş programı bulunuyor. Bu programlar arasında hangisini seçeceğinize karar vermek bazen oldukça zor olabilir. Bu zorluğun üstesinden gelmeniz için bu yazıyı yazıyoruz.

1. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (ExpressVPN)

Yasaklı Sitelere Girşi Programları

Sunucu sayısı: 2000+ | Sunucu konumları: 148 | IP adresleri: 30.000 | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 3

ExpressVPN, uzun süredir hızlı ve kaliteli müşteri desteği ile dünyanın en iyi VPN sağlayıcılarından biri olarak tanınmaktadır. 94 ülkede 148 lokasyona sahip ve birçok müşteri tarafından kolaylıkla temin edilebiliyor olması onu en iyi yasaklı sitelere giriş programlarından biri yapıyor. ExpressVPN Mac, Windows, Linux, aynı zamanda iOS ve Android ve hatta BlackBerry (birkaç modelle sınırlı olsa da) için müşterilerine geniş kapsamlı hizmet sunmaktadır.

ExpressVPN ayrıca özel ürün yazılımı ve VPN tarayıcı uzantılarına sahip yönlendiriciler sunar ve her şeyi mükemmel bir servis haline getirir.

Çok çeşitli, basit ve kullanışlı web tabanlı öğreticiler çok kısa sürede çalışmaya başlamanızı sağlar. Bu, P2P desteği, bir sonlandırma anahtarı ve genellikle iyi performans içerdiği anlamına gelir.

Buradaki tek olumsuzluk, aynı anda sadece üç bağlantının desteklenebilmesidir ve fiyatı rakiplerine göre biraz fazladır. Bu VPN yazılımının demosu yok fakat 30 gün iade süresi var.


2. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (NordVPN)

Yasaklı Sitelere Girşi Programları

Sunucu sayısı: 5064 | Sunucu konumları: 62 | IP adresleri: Yok | Desteklenen maksimum cihaz: 6

Bu kadar güçlü bir hizmetin dünyanın en büyük teknoloji merkezlerinden birinde barınıyor olması gerekirken Orta Amerika’da bulunması kullanıcılarını oldukça şaşırtmaktadır. Bu durum fiyatları da olumlu olarak etkilemektedir.

Başlıca avantajları, büyük bir sunucu havuzu (5.000+) ve dünya genelinde 60’tan fazla konumdur. Aynı anda altı cihaza kadar destekleyebilir ve veriler 2048 bit şifrelemeye tabi tutulur. DNS sızıntı koruması, killswitch, özel IP adresi ve kripto para birimi ile ödeme yapabilme gibi özellikler de belirtilmeye değer.

NordVPN kısa vadeli bağlantılarınız için mükemmel sonuçlar verebilir. Kısa vadeli bağlantılarda muazzam hızları görebilirsiniz. Uzun vadeli bağlantılarınızda ise kısa vadeli bağlantılar kadar olmasa da sonuna kadar tatmin edici. Oturumları günlüğe kaydetme konusundaki tutumları ise şaibelidir. Lakin BT bildirgelerinde günlük kaydı yok ibaresi yer almaktadır.


3. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (IPVanish)

Yasaklı Sitelere Girşi Programları

Sunucu sayısı: 1000+ | Sunucu konumları: 60+ | IP adresleri: 40000+ | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 10

IPVanish için en önemli özellik hizmet kalitesidir.

Şirket, 40.000’den fazla paylaşılan IP’ye sahip, 60 ülkeye yayılmış yaklaşık bin VPN sunucusu, sınırsız P2P trafiği, beş bağlantı ve günlük kaydıyla “dünyanın en hızlı VPN’i” olduğunu iddia ediyor.

Bütçeniz kısıtlı ise başka bir programa bakmak isteyebilirsiniz, ancak diğer durumda, IPVanish hız odaklı kaynakları ile başınızı döndürecektir. Test edilmiş VPN sunucularının hızları kesinlikle tescillidir.

Piyasadaki en uygun VPN Programlarından biri olmasa da verdiğiniz parayı sonuna kadar hak edecektir. Etmediğini düşündüğünüz anda iade talebi oluşturmak için 7 gününüz olacak.


4. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (Hotspot Shield)

Yasaklı Sitelere Girşi Programları

Sunucu sayısı: 2500+ | Sunucu konumları: 25 | IP adresleri: Yok | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5 Yasaklı Sitelere giriş programı 2022

Hotspot Shield Elite, tüm ihtiyaçlar için rekabetçi bir fiyatla ve ömür boyu lisans satın alma kabiliyetiyle gelen, pazarın en iyi ürünlerinden biridir. Özel tarama, “tüm içeriğe eriş” ve en fazla beş eşzamanlı cihaz kullan özellikleri ile rakiplerine benzer limitler belirlemiştir.

Performans açısından hiçbir şeyden mahrum bırakılmamış, bağlanma sonrasında biraz daha hızlı yükleme ve indirme hızlarına ulaşan gelişmiş bir teknolojisi bulunmaktadır.

İnternet ortamında en sık rastlanan yasaklı sitelere giriş programlarından biri olan Hostspot Shield için 7 günlük deneme süresi bulunmaktadır. | Hotspot Shield 7.15.1 Lisans Kodu


5. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (CyberGhost)

Yasaklı Sitelere Girşi Programları

Sunucu sayısı: 3000+ | Sunucu konumları: 60+ | IP adresleri: Yok | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 7

Farklı özellikleri ile dikkat çeken CyberGhost, 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Bu kullanıcıların devamlı kullanıcı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. CyberGhost Windows, Android ve iOS işletim sistemlerinde kolaylıkla kullanılabilir. Diğer VPN programları kadar iyi bir arayüze sahip olmasa da hizmet kalitesi ile bu açığı kapatabiliyor.

Belirli bir uygulamayı VPN ile başlatma seçeneği oldukça işimizi kolaylaştırabiliyor. Üstelik yüksek kaliteli Torrent desteği de bulunmaktadır. Rakiplerine nazaran bu incelikleri düşünüyor olması CyberGhost’u biraz sempatik göstermiyor değil.

CyberGhost’un rakiplerinden en büyük farklarından biri ücretsiz sürümünün olmasıdır. Her ne kadar limitli hız ve reklamlar içeriyor olsa da bu önemli bir artı.


6. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (TunnelBear)

Yasaklı Sitelere Girşi Programları

Sunucu sayısı: ~ 1.000 | Sunucu konumları: 20+ | IP adresleri: Yok | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 5

Kullanım kolaylığı ile ilk akla gelen VPN programlarından olan TunnelBear Kanada merkezli bir VPN hizmetidir. TunnelBear’ı hem windows ortamında hem de mobil işletim sistemlerinde rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Yasaklı Sitelere Giriş Programı 2022

Rakiplerine nazaran daha kötü bir müşteri ilişkisi olan TunnelBear web siteleri ve diğer platformlar üzerinden kullanıcılarına gerekli desteği vermekte zorlanıyor. Ya da bu kulvarda yeterince yarışamayacağını düşünerek gerekli yatırımları yapmıyor kim bilir?

TunnelBear, 20’den fazla ülkedeki sunucularla birlikte gelir ve aynı anda beşe kadar bağlantı sunar; bu, her şey düşünüldüğünde oldukça iyidir. Güçlü gizlilik önlemlerine ve açık politikalara sahiptir. Ayda 500MB trafik ile sınırlandırılmış ücretsiz bir planı bulunmaktadır.


7. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (Windscribe)

yasaklı sitelere giremiyorum 2022

Sunucu sayısı: 300+ | Sunucu konumları: 50+ | IP adresleri: Yok | Desteklenen maksimum cihaz: Sınırsız

Windscribe, yazılımlarını kullanmanız için Windows, Mac, iOS ve Android için gerektiği gibi destek veriyor. Fakat Android platformlarındaki performansı oldukça fazla şikayet alıyor. Bunun yanı sıra oldukça işlevsel ve kullanımı kolay tarayıcı eklentileri de içeriyor.

Windscribe’ın en dikkat çekici özelliği şüphesiz ticari planda sınırsız sayıda bağlantı imkanı sunmasıdır. Bu sayede ne kadar istemci dahil edeceğinize siz karar verirsiniz.

İyileştirmeleri özellikle ticari boyutta gerçekleştiren Windscribe aylık 10GB’a kadar ücretsiz kullanım hakkı tanıyor. Bu trafik limiti tek bir bilgisayar için geçerli olsa da rakiplerinden daha cömert olduğu ortada.


8. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (VyprVPN)

Yasaklı Sitelere Girşi Programları

Sunucu sayısı: 700+ | Sunucu konumları: 70+ | IP adresleri: 200.000+ | Desteklenen maksimum cihaz sayısı: 3-5

VyprVPN, sınırsız veri kullanımı imkanı ile rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. İsviçre’de kurulmuş olan bu hizmet, kurulduğu ülkenin gizlilik yasalarından sonuna kadar faydalanıyor. Dünyada 70’den fazla sunucu lokasyonu var ve otomatik bağlantı ya da killswitch gibi harika özelliklerle geliyor. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Satış stratejileri üzerinde baya düşünmüş olacaklar ki VPN hizmetlerinin yanı sıra VyprDNS ve Chameleon protokolünü ekstra olarak satmaktadırlar. Ayrıca bu hizmetin 3 günlük deneme süresi bulunsa da para iadesi bulunmamaktadır.


9. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (HMA HideMyAss)

bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı
bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı

Dünya genelinde 290’dan fazla sunucu ile VPN hizmeti veren HideMyAss, OpenVPN, OpenVPN-TCP, PPTP, L2TP protokollerini kullanıyor. Birleşik Krallığa bağlı bu
VPN eşzamanlı olarak 5 bağlantıya izin veriyor. Akıllı Kill Switch, Bölünmüş tünel açma, DDoS koruması, P2P için optimize edilmiş sunucuları ek özellik olarak sunuyor olması da diğer avantajlarına örnek gösterilebilir.

Sunucularının kurulu olduğu ülke sayısı açısından, HMA en iyi VPN hizmeti olabilir. Birçoğunuz HMA VPN’nin ana şirketi Privax’ın artık Avast Grubunun bir parçası olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. 190’dan fazla ülkede yayılmış 890’dan fazla sunucuya sahiptir. HideMyAss’ın ihtiyaçlarınıza uygun üç modu vardır: Anında Arama, Konum ve Özgürlük.

HideMyAss destekli platformlar

 • Windows
 • Mac
 • Linux
 • iOS
 • Android

HMA VPN fiyatlandırması

Planları 30 günlük para iade garantisi ile geliyor; fiyatlar ise şöyle:

 • Aylık plan: $ 11.99 / ay
 • Yıllık plan: 6,99 $ / ay
 • 2 Yıllık plan: 4,99 $ / ay

10. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (SurfShark)

bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı
bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı

Dünya genelinde 1040 dan fazla sunucuya sahip olan SurfShark VPN, OpenVPN, IKEv2 ve Shadows protokollerini kullanıyor. İngiliz Virgin Adalarına bağlı bu VPN hizmeti, eşzamanlı olarak sınırsız bağlantıya izin veriyor. Beyaz liste, CleanWeb, Kamuflaj Modu, Çoklu sekme, Sınırsız Mod, Torrent dostu sunucular gibi özellikleri de destekliyor olması tercih edilme sebepleri arasında.

Desteklenen platformlar

 •  Windows
 • iOS
 • Mac
 • Android
 • Linux
 • FireTV
 • Chrome, Firefox uzantıları

Surfshark VPN Fiyatlandırması

Tüm planlar 30 günlük para iade garantisi ile mevcuttur

 • Aylık plan: 11,95 $ / aylık
 • Yıllık plan: 5,99 $ / aylık
 • 2 yıllık plan: aylık 1,99 ABD doları

11. Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı (PIA)

bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı
bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı

Dünya genelinde 3292 den fazla sunucusu bulunan PIA (Private Internet Access), OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSec protokollerini kullanıyor. Amerika Birleşik Devletleri merkezli bu VPN programı 10 adet eşzamanlı bağlantıya izin veriyor. DNS sızıntı koruması, Bağlantı noktası yönlendirme, Reklamları, izleyicileri ve kötü amaçlı yazılımları engelleyen PIA, anonim olarak ödeme kabul ediyor.

bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı
bilgisayardan yasaklı sitelere giriş programı

En ucuz VPN programları arasında kendine yer bulabilen PIA, VPN programları listelerinde kendine hep yer bulmuştur. PIA, Amerika Birleşik Devletleri merkezli London Trust Media Holdings tarafından işletilen bir VPN hizmetidir. PIA, dünya genelinde 29 ülkeye yayılmış 3292+ sunucuya sahiptir. Netflix ve diğer akış platformlarının karşılaştığı bazı erişim engellerini aşmak için de PIA kullanabilirsiniz. Ayrıca, torrent için en iyi VPN’i arıyorsanız PIA sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Mevcut Platformlar

 • Windows
 • Mac os işletim sistemi
 • Linux
 • iOS
 • Android
 • PIA Chrome Uzantısı

PIA abonelik ücretleri

Ödeme yaparken, Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak da kullanabilirsiniz. Özel İnternet Erişimi’nin uygun fiyatlandırması aşağıdaki gibidir:

 • Aylık plan: 9,95 $ / ay
 • Yıllık plan: 5,99 $ / ay
 • İki Yıl: 3,33 $ / ay

Yasaklı Sitelere Giremiyorum 2022

Yasaklı sitelere giremiyorum diyen internet kullanıcılarının da 2022 yılında kullanması gereken VPN (yasaklı sitelere giriş programı) programlarını listeledik. Bu listede bulunan  programlar ile yasaklı sitelere giriş sorunu çözülmüş olacaktır. Yasaklı sitelere giriş  için en hızlı vpn hangisi ise onu seçmek mantıklı olacaktır. Bu yazıdaki VPN hizmetleri piyasadaki en hızlı VPN hizmetleridir. Yasaklı sitelerden kastınız Netflix tarzı platformlar ise Netflix uyumlu vpn programları yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı 2022


En iyi Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş Programı listemizin burada sonuna geldik. Yasaklı sitelere nasıl girilir başlıklı yazımızı okuyarak daha farklı yöntemler öğrenebilirsiniz. Ayrıca VPN Programlarından herhangi birini kullanmak istemediğinizi düşünürseniz ve Chrome kullanıcısı iseniz Chrome için 5 ücretsiz VPN Eklentisi yazımızı da okumanızda fayda var. VPN değil de proxy kurulumu hakkında bilgi almak istiyorsanız da Chrome için HTTP Proxy kurulumu başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Photo of author

Burak Durmuş

Belgeli Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama uzmanı. Tecrübeli E-Ticaret Yöneticisi. Öğrendiklerini öğreterek pekiştirmeye çalışan gönüllü bir yazar. Kişisel Hesaplar: Instagram @oburakdurmus * Twitter @oburakdurmus

“Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş için 10 Program ✔️ 2023” üzerine bir yorum

 1. Çok teşekkür ederim uzun süredir aradığım programlardı sayende her siteye girebiliyorum

  Cevapla

Yorum yapın