En iyi Netflix Uyumlu VPN Programları | Amerika Netflix VPN 2020

Geçen tarihlerde RTÜK kararları ile başı derde giren Netflix, Türkiye’de yayın hayatına nasıl devam edeceği ile ilgili açıklamalarda bulunuyor. İçeriklerin denetimi konusunda geri adım atmayacağını net olarak ifade eden RTÜK ise Netflix tarafına tolerans tanımayacağının da altını çiziyor.

Amerika Netflix’e Erişim Sağlama | Netflix için VPN ve Proxy 2020

netflix vpn
netflix vpn

Tüm bunlar yaşanırken belli başlı VPN Programları da bu durum karşısında belli başlı hamleler yapıyor. Bu yazıda Amerika Netflix İzleme hakkında detaylı bilgilere yer veriyor olacağız. Ayrıca Netflix’i VPN ile izleme yollarını da anlatıyor olacağız. Tabii bunları anlatırken de sizlere özenle seçilmiş Netflix VPN programlarını da tanıtıyor olacağız.

Netflix için en iyi VPN Programları 2020

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Netflix RTÜK engeline takıldı. Bu konudaki haberi buradan okuyabilirsiniz. Çıkan haberlerden sonra bu konuya el atan VPN Programları ve üreticileri pek çok iyileştirme yapmış durumda. Bu konuda en çok verim sağlayan programları ise otoritelerine göre şu şekilde sıralıyoruz;

  1. NordVPN
  2. ExpressVPN
  3. CyberGhost VPN
  4. Ivacy VPN
  5. VyprVPN
  6. RusVPN
  7. PureVPN
  8. Borderless VPN
  9. ZoogVPN

Şimdi de bu Netflix uyumlu vpn programları hakkında biraz bilgi verelim;


1. NordVPN

Kendisini En iyi vpn hizmet sunucusu olarak tanımlayan NordVPN, internet trafiğinizi şifreleyen ve çevrimiçi kimliğinizi koruyan bir VPN hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. Şifrelenmiş tünellerinin hacklenemeyeceğini iddia eden NordVPN ayrıca VPN Programları arasında en çok tutulan proxy hizmetlerinden bir tanesidir.

İşini bu denli özeli yapan bir VPN Programı, NETFLIX ile RTÜK arasındaki gerilimi de fırsat bilip Amerika Netflix izleme imkanı içeren VPN hizmetini piyasaya sürdü. Krizi fırsata çevirme konusunda oldukça iyi olan NordVPN satın alarak Amerika Netflix yayınlarını izleyebilirsiniz. Diğer yandan Amerika üzerinden Netflix’e bağlanma işini gerçekleştireceğiniz için RTÜK engeline takılmadan NETFLIX izleyebileceksiniz.


2. ExpressVPN

VPN hizmetleri arasında en çok  tercih edilen VPN Programlarından bir tanesi de ExpressVPN’dir. Rakiplerini zorlayacak kadar hızlı ve geniş bir bağlantı hızı sunan ExpressVPN, Netflix için özel çözümler sunan VPN Programlarından da bir tanesi.

Amerika Netflix izleme konusunda tercih edilebilecek VPN Programları arasında olan ExpressVPN’in 145 ülkede çok kaliteli sunucuları bulunmakta. Torrent kullanımına da destek veren bu VPN Programı, Netflix ve Torrent kullanıcılarının kesinlikle ilk tercihi olmalı.


3. CyberGhost VPN

Engelli sitelere giriş programları listemizde de yer almış olan CyberGhost VPN ise Netlifx Amerika yayın izleme konusunda alınabilecek bir diğer VPN Hizmeti olarak karşımıza çıkıyor. Netflix Amerika içeriği izleme hakkında araştırma yapanların bulduğu listelerde kesinlikle CyberGhost VPN Programı yer alıyordur.

Netflix Amerika’yı Türkiye’den izlemenin yanı sıra diğer VPN’lerin sağladığı tüm proxy hizmetlerini sağlayan CyberGhost’un ücretsiz sürümü de oldukça başarılı. OpenVPN protokolü ile çalışmakta olan CyberGhost, internet üzerinde anonim olarak gezinmenizi sağlayacak bir çok özelliği barındırıyor.


4. Ivacy VPN

Oyun oynamadan stream edilen görüntüleri izlemeye kadar çok geniş bir sakaladaki kullanıcıya hitap eden Ivacy VPN, gizlilik konusunda oldukça güven veren bir VPN Programıdır. Netflix’i Amerika’dan izlemek için iyi bir tercih olabilir. Gizlilik konusundaki verdiği güveni her konuda veremiyor olduğunu da ayrıca belirtmek isterim.

7 günlük bir ücret iade garantisi sunan Ivacy VPN kullanıcıları, bu ücretin geri ödenirken çıkardığı sıkıntılardan yakınmaktadır. Farklı sebeplerden ötürü iadeleri tam zamanında alamayan Ivacy VPN’in Netflix konusunda yatırımları bulunmaktadır. En ucuz vpn programı olmadan bu denli sorunlu bir geçmişinin olması da dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta…


5. VyprVPN

Kendisini “Dünyanın En Güvenilir VPN’i” olarak tanımlayan VyperVPN bağımsız kuruluşlar tarafından bu tanıma uyup uymadığı hakkında düzenli olarak denetlenmektedir.

Sadece sözde değil gerçekten de güvenilir bir VPN Programı olduğunu söyleyebiliriz.  Netflix’i yurt dışından izlemek için kullanılabilecek VPN Programlarından biri olan VyperVPN kendi donanımlarını ve ağını kullanarak 70 farklı lokasyondan 700 farklı sunucu ile kesintisiz tünelleme hizmetini vaat etmektedir.

Netflix için alınabilecek vpn programları listemize girmeyi sonuna kadar hak etmektedir.


6. RusVPN

RusVPN rakiplerine nazaran biraz daha az tanınan bir VPN Hizmetidir. Netflix’i yurtdışından izlemek için tercih edilebilecek VPN Programlarından biridir.

Dünya genelinde 35 lisanslı sunucusu bulunan RusVPN 26 farklı ülkeden tünel sağlamaktadır. VPN kaydı tutmaması sebebi ile gizliliğe önem veren kişiler tarafından da tercih edilmektedir.


7. PureVPN

PureVPN ucuz vpn programları arayan kullanıcılara hitap edecek düzeyde bir VPN Hizmetidir. Gizliliğe çok önem vermeyen kullanıcılar da PureVPN’i tercih edebilir.

Netflix’i yurt dışından izlemek isteyen kullanıcıların PureVPN’i tercih etmesinde bir sakınca yoktur. Hem fiyatı rakiplerine göre uygundur hem de ekstra gizlilik için bir dizi prosedürle uğraşmamanızı sağlar. Sadece Amerika Netflix İzleme odaklı VPN alınacaksa bence PureVPN fiyatları incelenmeli…


8. Borderless VPN

“Görmedim, duymadım, bilmiyorum.” ilkesini benimsemiş bir VPN Programı olan Borderless VPN kayıt tutmadığını ifade ediyor. Arama geçmişlerinizi, trafiğinizi ya da tarayıcı geçmişlerinizi kayıt altına almadığını ifade eden Borderless VPN, hizmetlerinden memnun kalmayan kullanıcılara 14 gün para iadesi sözü de veriyor.

Yurt dışı netflix izlemek isteyenlerin tercih edebileceği bir VPN servisi olabilir. Fiyatları da rakiplerine nazaran biraz daha uygun. Reklamsız internet sörfünü ve kötü amaçlı yazılımları engelleme gibi imkanları da netflix dışında kullanımınıza katkı sağlayacaktır.


9. ZoogVPN

Dünya çapında 20 sunucusu bulunan ZoogVPN lisans başına 5 cihaza kadar erişim imkanı veriyor. Ücretsiz ve ücretli planları bulunan ZoogVPN ücretsiz planında aylık 2GB bantgenişliği sunuyor.

Ücretli sürümlerinde ise toplu alımlarda %87’lere kadar indirim almak mümkün. Netflix ile uyumlu vpn programı almak isteyenler için iyi bir tercih olabilir. Ücretli planlarında 50’den fazla farklı lokasyon seçmeye izin veriliyor. Bu lokasyonların arasında Amerika da bulunuyor.


En iyi Netflix Uyumlu VPN Programları bu yazıda listeledik ve detaylandırdık. RTÜK engeline takılmadan Netflix keyfi yaşamak için Amerika Netflix VPN 2020 hizmetlerini satın alabilirsiniz. Bütçenize göre liste başlarındaki ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederim.

Konu hakkındaki soru, görüş ve önerileriniz için lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin.

Photo of author

Burak Durmuş

Belgeli Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama uzmanı. Tecrübeli E-Ticaret Yöneticisi. Öğrendiklerini öğreterek pekiştirmeye çalışan gönüllü bir yazar. Kişisel Hesaplar: Instagram @oburakdurmus * Twitter @oburakdurmus

Yorum yapın