VGX Coin Nedir? Voyager Token Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

VGX Coin Nedir? (Voyager Token) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

VGX Coin nedir sorusu birçok kripto para yatırımcısı tarafından kurumsal çözümler ve e-ticaret alanında çalışmalar yapan kripto paralar için araştırılmaktadır. 2017 yılından beri piyasalarda bulunan ve 2019 yılı itibariyle mobil uygulamasını kullanıma sunan Voyager, blok zinciri dünyasına birçok kolaylık getirmektedir. Bu yüzden birçok yatırımcının ilgisini çekmekte ve market hacmini her geçen gün arttırmaktadır. Bizler de bu içeriğimizde VGX Coin nedir, amaçları nelerdir, nereden satın alınır, fiyatı ne kadardır ve yorumları nasıldır gibi sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

VGX Coin Nedir? Voyager Token Nasıl ve Nereden Alınır?
VGX Coin Nedir? Voyager Token Nasıl ve Nereden Alınır?

VGX Coin (Voyager Token) Nedir?

VGX Coin, 50’den fazla kripto para birimini destekleyen ve varlıklar ile tamamen ücretsiz bir şekilde transfer işlemleri gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır ve bu amaç uğrunda hem kurumsal hem de bireysel çözümler sunmaktadır. Çıkardığı Voyager uygulaması ile herkesin kolayca portföy oluşturmasını sağlayan VGX, birçok borsayla anlaşmalı olduğu için direkt olarak aktarım işlemleri de yapılabilmektedir. Aslında bir dijital cüzdan gibi görünse de çok daha fazla özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Tüm bu sistemlerin ana kripto para birimi de VGX Coin’dir.

VGX Coin, platform üzerinde yapılan borç alma, kredi verme, stake etme gibi işlemler sonucunda ödül olarak dağıtılmaktadır. Bu kripto para birimi piyasada bulunan büyük kripto paraların fiyat dengesizliklerinden faydalanır ve yatırımcılarına daha kararlı sonuçlar sunar. Akıllı Sipariş Yönlendirme ismi verilen bu teknoloji ile birlikte daha çok yatırımcıyı bünyesine kazandırmakta ve daha büyük işletmeler ile kurumlarla anlaşmalar sağlamaktadır. VGX Coin ve Voyager platformu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz Voyager Token White Paper sayfasını inceleyebilirsiniz.

Voyager Uygulaması

Voyager platformu hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlara kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Kolayca kayıt olabileceğiniz bu platform üzerinde varlıklarınızı saklayabilir ve barındırma ödülleri elde edebilirsiniz. Bu ödüller VGX Coin olarak dağıtılmaktadır. Günümüzde 30 kripto para biriminde %12 oranına kadar gelir vadetmektedir.

 • Google Play üzerinde Voyager kripto para uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
 • App Store üzerinde Voyager kripto para uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Voyager üzerinde transferini gerçekleştirebileceğiniz ve barındırmasını yapabileceğiniz birçok kripto para birimi bulunmaktadır. Bitcoin, Ethereum, XRP, USDT, BCH gibi kripto para birimleri de buna dahildir. Fakat Voyager, kendi platformu üzerinde en düşük işlem ücretleri ile transfer işlemleri sunduğunu iddia etmektedir. Ayrıca uygulamasının içerisinde küçük bir borsa ve Swap özelliklerini de bulundurmaktadır.

kripto para
kripto para

VGX Coin İstatistikleri

VGX Coin 2017 yılından itibaren piyasada kendisine ciddi bir yer edinmiş kripto paralardandır. Özellikle 2021 yılı içerisinde market hacmini ciddi oranda arttırmış ve en değerli kripto paralar arasında yer almıştır. Bugün on binlerce Voyager uygulaması kullanıcısı bulunmaktadır ve binlerce yatırımcı kripto paramızı takip etmektedir. VGX Coin istatistikleri incelendiğinde de kripto paramızın ne kadar yüksek potansiyele sahip olduğunu görebilirsiniz.

 • VGX Coin toplam market hacmi 700 Milyon Dolar
 • Kripto paramızın toplam ve dolaşımdaki arz miktarı 278 Milyon adettir. Uygulama üzerindeki talebe göre arttırılmaktadır.
 • VGX Coin (Voyager Token), kripto para piyasalarının %0,04’lük kısmına hakimdir.

Rakiplerine göre daha düşük market hacmine sahip olsa da düşük arz miktarını da bulundurduğu için en değerli kripto paralar sıralamasında 107. Sıraya yerleşmeyi başarmıştır. Ancak sınırsız arz sorunu birçok yatırımcının kafasını kurcalamaktadır. VGX Coin geliştiricileri ise bazı durumlarda kripto paranın yakıldığını ve böylece dengenin oluştuğunu belirtiyor.

VGX Coin Yorum

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi günümüzde düşük de olsa sınırsız arz sorununa sahip olan VGX Coin yorumları da bunun üzerinden ilerlemektedir. Birçok kripto para biliri bunun gelecekte çok fazla problem yaratmayacağını belirtse de yatırımcı çekingen yaklaşmaktadır. Bunun yanında uygulamasının birçok kripto para birimini desteklemesi ve birçok yatırımcıya kolay ve hızlı portföy oluşturma imkânı sunması, yatırımcıların bu kripto parayı tercih etmesindeki en büyük nedenlerden biridir.

VGX Coin, kendi ekosistemini o kadar iyi seviyede geliştirmeyi başarmıştır ki bugün Bitcoin gibi kripto para birimleri normale göre daha az işlem ücretleri ile transfer edilebilmektedir. Ayrıca VGX Coin ödülleri de yatırımcıları tatmin edebilecek seviyededir. Bu yüzden Voyager uygulamasının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu durum hem arzı hem de market hacmini arttırdığı için ciddi bir etki yaratamamaktadır.

VGX Coin Fiyatı

VGX Coin fiyatı, günümüzde $2.30 ile $4.40 aralığında değişkenlik göstermektedir. Ortalama üstü fiyat hareketliliğine sahip olan kripto paramız uzunca bir zaman çok fazla fiyatını değiştirmedi. Ancak 2021 yılı itibariyle hızlı bir yükseliş trendine giriş yaptı. Bugün biraz daha düşmüş olsa da VGX Coin tüm zamanlar fiyat değişimi ilgi çekici seviyede.

 • VGX Coin (Voyager Token) tüm zamanlar en yüksek değeri Ocak 2018 tarihinde $10 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • VGX Coin (Voyager Token) tüm zamanlar en düşük değeri ise Aralık 2019 tarihinde $0.01699 olarak kayıtlara geçmiştir.

Görüldüğü üzere yüksek fiyat hareketliliği bulunan ve her geçen gün değerine değer katan VGX Coin, bugüne kadar birçok yatırımcısını zengin etmeyi başardı. Fakat bundan sonrası için net bir şey söylemek oldukça zor. Projesini daha çok geliştirmesi ve market hacmini arttırması halinde daha iyi noktalara gelebilir.

VGX Coin Geleceği

VGX Coin geleceği hakkında belirtilen görüşler biraz karışıklık içermektedir. Bazı kripto para yorumcuları arz sorunundan ve projenin geleceğinin olmadığından bahsediyorlar ancak tam anlamıyla düşeceği anlamına gelmiyor. Olumlu düşünen yorumcular ise Voyager platformu üzerinde 100’den daha fazla kripto paranın bulunması ve VGX Coin’in kullanım alanının arttırılması ile çok daha hızlı bir yükselişe gireceğini düşünüyorlar. Günümüzde yükselmeye devam eden kripto paramız başarılı ilerliyor gibi gözüküyor.

VGX Coin yatırımcısı direkt olarak çok fazla olmasa da platform üzerinden elde edilerek bu kripto paraya ilgi duymaya başlayan birçok kişi bulunuyor. Ve bu kişiler genellikle ellerinde bulunan VGX Coin varlıklarını bozmamayı seçiyorlar. Bu da talebin artmasını ve değerin yükselmesini sağlıyor. En düşük değerinden günümüze %15000 oranında yükseldiğini de göz önüne alırsak, gelecekte çok daha farklı bir VGX Coin bizi bekliyor olabilir.

kripto para
kripto para

VGX Coin (Voyager Token) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

VGX Coin kendi altyapısına sahip olmasına rağmen ERC-20 altyapısını da desteklemektedir. Bu sayede birçok platformda rahatlıkla barındırılabilir. Kendi platformu üzerinden stake ve faiz ödülü olarak elde edebilen VGX Coin alım satım işlemlerinizi yalnızca 4 kripto para borsası üzerinden yapabilirsiniz.

 • Binance – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Uniswap (V2)
 • WazirX
 • CoinEx

Bunların dışındaki borsalardan maalesef VGX Coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Ancak MetaMask, Trust Wallet, Binance Cüzdan gibi ortamlar üzerinde kripto paramızı barındırabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz VGX Coin’leri Voyager uygulaması üzerinde diğer kripto para birimlerine dönüştürebilirsiniz. Benzer kripto para inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto paralar kategorisine göz atabilirsiniz.

İçeriğimizde VGX Coin nedir, Voyager platformu nasıl kullanılır, fiyatı ne kadardır, gelecekte nasıl olacak gibi sorularınızı yanıtlandırmaya çalıştık. Umarız bu kripto para birimi ve platformu hakkında yeteri kadar bilgiye ulaşabilmişsinizdir. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.