Başlangıç WhatsApp WhatsApp Android, iPhone, Windows, MacOS indir

WhatsApp Android, iPhone, Windows, MacOS indir

0

WhatsApp Android, iPhone, Windows, MacOS indir mek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. WhatsApp Sosyal mesajlaşma ağıdır ve insanlar arasındaki yazılı,sesli ve görüntülü iletişimi sağlamaktadır.

Facebook inc. tarafından insanlara ücretsiz olarak sunulan WhatsApp, indirme, kullanma ve güncelleme hizmetlerini de ücretsiz olarak vermektedir. WhatsApp kullanıcıları, uygulamanın günden güne gelişmesinden son derece memnun görünüyor.

WhatsApp uygulamasını indirmek için Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlar üzerinden yaygın olarak kullanılan WhatsApp, Diğer platformlara da desteğini vermeye devam ediyor. web.whatsapp.com adresinden de çalıştırılabilen WhatsApp, kullanıcılarını kararlı bir şekilde elinde tutmaya devam edecek gibi görünüyor.

WhatsApp indirmek için aşağıda bulunan platformlardan birini seçin. Sizin cihazınız hangisi ise ona göre linke tıklayın. Android, iphone, Mac ve ya Windows bilgisayarlar ve Windows phone‘lar için WhatsApp indirme bağlantıları şu şekilde :

Bağlantılar yeni sekmede açılacaktır!

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!