En iyi 12 Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri ✔️ 2023

Elinizde bol miktarda bulut depolama alanı olduğunda, tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve önemli dosyalarınızı cihazlar arasında güvenli ve erişilebilir tutabilirsiniz. Bulut depolama, beklenmeyen kayıplara karşı ekstra bir koruma katmanı eklemenin yanı sıra, gerçek zamanlı senkronizasyon sayesinde kaydedilen dosyaları yönetmeyi de kolaylaştırır. Sorunsuz işbirliği ile bunu birleştirip vazgeçilmez hale getirir. Şimdi, aklınızda olan tek soru, para harcamak zorunda kalmadan nasıl yeterli bulut alanı elde edersiniz? Bu soruyu cevaplamak için, 2022’de yedekleme için en iyi ücretsiz bulut depolama hizmetlerini sıraya dizdik. Öyleyse, bulut hizmetlerini keşfetmek ve tercihlerinize en yakın görünenleri seçmek için doğrudan yazımıza geçelim!

Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri
Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetleri

Farklı ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, çeşitli bulut depolama hizmetlerini seçtik. Bazı hizmetler gerçek zamanlı yedekleme sunmaya daha fazla yönelik olsa da, diğerleri gelişmiş işbirliğine daha fazla önem veriyor. Ve ücretsiz olarak bir ton bulut alanı sağlayan birkaç bulut hizmeti de bulunuyor.

Daha net olmak gerekirsek, ücretsiz yedekleme için neredeyse sınırsız bulut depolama alanı alabilirsiniz. Hangisini seçmeniz gerektiğine gelince seçimleriniz dosya yönetimi, paylaşım yeteneği, güvenlik ve işbirliği gibi ek özelliklere ne kadar önem verdiğinize bağlı olur.

1. Google Drive

Google Suite ile derinden entegre olan Google Drive, dosya depolama ve yönetimini oldukça basit bir iş haline getiriyor. Ayrıca 15 GB ücretsiz bulut depolama alanını eklediğinizde (Google Fotoğraflar, Dokümanlar, Gmail ve daha fazlası gibi Google hizmetlerinde paylaşılır), Drive güçlü bir rakip haline geliyor.

Google Drive, dosyaları kolayca yüklemenize ve yönetmenize olanak sağlayan bir masaüstü ara yüzü sunar. Ayrıca, seyahat halindeyken dosyalarınızı yönetmenize ve izlemenize izin vermek için kullanışlı bir mobil uygulama ile birlikte gelir. Belirli Google kullanıcılarıyla, dosya ve klasörleri e-posta adresleri aracılığıyla paylaşmanıza olanak tanır. Dosyaları herkesle paylaşmak için ortak bir bağlantı da kullanabilirsiniz.

Google Drive
Google Drive

Ayrıca Google Drive, kişilerin dosyanızı indirmesini engelleyen ve sadece görüntüleme yapmanıza olanak sağlayan özelliği bile vardır. Daha iyi denetim için, bir belge üzerindeki yorumlara izin verebilir/izin vermeyebilir ve bir dosyanın aynı anda birden fazla kişi tarafından açılmasına izin verebilirsiniz. Ancak, Google Drive’a diğer birçok bulut hizmetine göre avantaj sağlayan şey sorunsuz işbirliğidir. İşbirlikçilere güven kuralları aracılığıyla dosya paylaşımı üzerinde yönetici kontrolü sağlamak için Google Workspace’den yararlanabilirsiniz.

Artıları:

 • Dosya paylaşımı üzerinde gelişmiş denetim
 • Sorunsuz işbirliği
 • Google Suite ile entegre
 • Basit dosya yönetimi

Eksileri:

 • Diğer Google hizmetleriyle paylaşılan depolama alanı
 • Gmail ve Google Fotoğraflar ile 15GB oldukça hızlı bir şekilde tükenebilir

Fiyatlandırma: 15 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı, Premium sürüm için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS, Android, Windows ve macOS

Göz atın: Google Drive

2. pCloud

pCloud uzun zamandır güvenilir bir bulut depolama hizmetidir, bu nedenle es geçmek söz konusu değildir. 10 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı sunmanın yanı sıra pCloud, dosyalarınızı depolamak ve yönetmek için istediğiniz esnekliği sağlar. Hem mobil hem de masaüstü uygulamalarıyla birlikte gelir.

Özellikle, pCloud dosya ve klasörleri kullanıcı olmayanlarla paylaşmanıza izin verir. Bu, birisi pCloud kullanmasa bile paylaşılan dosyalarınızı görüntüleyebileceği anlamına gelir. Ayrıca, depolama alanı düzenli tutmak ve dosya paylaşımını kolay hale getirmek için süper kullanışlı bir özelliği klasörleri ZIP arşivi olarak indirmenizi sağlar. Ayrıca, herkesin hesabınıza dosya gönderebilmesi için yükleme bağlantıları oluşturmanıza bile izin verir.

pCloud
pCloud

Başka bir artı olan dosya boyutu sınırlaması yoktur. Dahası, pCloud dosyalarınızı ve klasörlerinizi kolayca yedeklemenizi sağlayan ve hatta dosyaları ve daha fazlasını kolayca geri yükleyebilmeniz için kullanışlı bir sürüm geçmişi tutan yeni bir yedekleme özelliğine sahiptir.

Artıları:

 • 10 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı
 • Dosya boyutu sınırlaması yok
 • Multimedya akışına izin verir
 • Düzgün dosya yönetimi

Eksileri:

 • Yok gibi

Fiyatlandırma: 10 GB ücretsiz bulut depolama alanı, tek seferlik ödeme ile 500 GB ek kullanılabilir alan alabilirsiniz. (abonelik yok)

Desteklenen Platformlar: iOS, Android, macOS, Linux ve Windows

Göz atın: pCloud

3. Dropbox

Yaygın olarak platformlar arasında en iyi bulut depolama hizmeti olarak kabul edilen Dropbox, dosyaları istenen esneklikle depolamak ve yönetmek için seçmeniz gereken buluttur. 2GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı sunarken, 18GB’a kadar ücretsiz depolama alanı kazanabilirsiniz.

Dropbox, dosyaları tercihinize uygun olarak görüntülemenizi, yüklemenizi ve yönetmenizi sağlamak için zengin özelliklere sahip mobil ve masaüstü uygulamaları sunar. Muhtemelen bunun en iyi yanı, Microsoft Office dosyalarını Microsoft Office Online’ı kullanarak tarayıcınızın içinden düzenleme yeteneğidir. Ayrıca, dosyalarınızı yönetmenize yardımcı olmak için hayati bir rol oynayabilecek son derece verimli dönüşümlere sahiptir.

Dropbox
Dropbox

Her şeyden önce Dropbox, Zoom, Slack, Adobe Creative Cloud, Asana ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli uygulama ve hizmetlerle çalışır. Bu nedenle, iş arkadaşlarınızla senkronize çalışmak için kullanabilirsiniz. Güvenlikten bahsetmişken, güvenilir bir sicili mevcuttur.

Artıları:

 • 18 GB’a kadar ücretsiz depolama alanı
 • Çok çeşitli uygulamalarla çalışır
 • Microsoft Office dosyalarını tarayıcınızın içinden düzenleme
 • İşbirliği için mükemmel
 • Güvenli

Eksileri:

 • Başlangıçta, sadece 2 GB ücretsiz bulut depolama alanı sunar

Fiyatlandırma: 2 GB ücretsiz bulut depolama alanı (ücretsiz depolama alanı 18 GB’a kadar artırılabilir), Premium plan için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS, Android, macOS, Linux ve Windows

Göz atın: Dropbox

4. MEGA

MEGA’yı ciddi olarak değerlendirmeye değer kılan şey, 20 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanıdır. Buna verilerinizin korunmasını sağlamak için güvenli uçtan uca şifrelemeyi de ekleyin artık tercih edilen bulut seçimi olmak için tüm temel özelliklere sahip gibi.

MEGA, dosyalarınızı güvende tutmanın yanı sıra, gelişmiş güvenlikle mesaj alışverişi yapmanızı ve dosya paylaşmanızı sağlamak için entegre bir sohbetle birlikte gelir. Dosyalarınızı görüntülemek ve yönetmek için bir tarayıcı kullanabilirsiniz. Basit bir ara yüz ve kullanışlı dosya yönetim araçları ile her şeyi tercihinize göre düzenli tutmanızı sağlar.

MEGA
MEGA

Windows, macOS, Linx, iOS, Android, MEGA gibi platformlarda kullanılabilir olması, güvenilir senkronizasyon sayesinde dosyalarınızın cihazlar arasında güvenli ve kolay bir şekilde kullanılabilir kalmasını sağlar.

Artıları:

 • Bol miktarda ücretsiz bulut depolama alanı
 • Temiz ve kullanışlı kullanıcı ara yüzü
 • Klasörleri paylaşmanın basit bir yolu
 • Mobil ve masaüstü uygulamaları

Eksileri:

 • Görevleri tamamlayamazsanız depolama kapasitesini azaltabilir
 • Dosyaları karşıdan yükleme hızı yavaş

Fiyatlandırma: 20 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı, Premium sürüm için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS, Android, macOS, Linux ve Windows

Göz atın: MEGA

5. MediaFire

Düzgün dosya yönetimi araçlarıyla birlikte bir ton ücretsiz bulut depolama alanı elde etmenize yardımcı olabilecek bir hizmet arıyorsanız, MediaFire göz atmanız gereken hizmettir. Sadece 10 GB ücretsiz depolama alanı sunsa da, uygulama indirmeleri ve arkadaş yönlendirmeleri aracılığıyla 50 GB veya daha fazlasına kadar artırabilirsiniz.

Özellikle, MediaFire sorunsuz dosya ve klasör paylaşımına izin verir. Sık sık büyük dosyalar yüklemeniz gerekiyorsa, 4G dosya yükleme sınırlamasını takdir edersiniz. Dikkatimi çekmeyi başaran bir başka özellik, belirli videoları, dosyaları veya alanları kolaylıkla izlemenizi sağlayan akıllı filtreleme seçenekleridir.

MediaFire
MediaFire

MediaFire, iPhone ve Android için dosyalarınızı seyahat halinde yönetmek ve takip etmek için kullanabileceğiniz iyi optimize edilmiş bir mobil uygulama sunar. Dosyaları kolayca yüklemek, herkesle paylaşmak ve kendi hızınızda işbirliği yapmak için mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

Önerilen İçerik: WhatsApp Yedekleme Nasıl Yapılır?

Artıları:

 • İyi optimize edilmiş uygulama
 • Kolay dosya paylaşımı
 • Bant genişliği sınırlaması yok
 • Akıllı filtreleme

Eksileri:

 • İşlem yapılmadığında hesabınızın süresi dolabilir

Fiyatlandırma: 50 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı, Premium sürüm için websitesini inceleyebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS ve Android

Göz Atın: MediaFire

6. OneDrive

Microsoft Office Online ile sorunsuz çalışan bir bulut hizmeti arayışındaysanız, OneDrive’ı (eski adıyla SkyDrive) denemenizi öneririm. OneDrive’a kaydolduğunuzda 5 GB boş alan elde edersiniz. Mobil fotoğraf senkronizasyonu ve arkadaş yönlendirmeleri gibi şeyler aracılığıyla bol miktarda ekstra alan ekleyebilirsiniz.

Masaüstü uygulamasıyla, her türlü dosya ve klasörü kolayca aktarabilirsiniz. Kayıtlı olmayan kullanıcılarla hem dosya hem de klasör paylaşımına izin verir. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza göre tam düzenleme ayrıcalıkları verme veya yalnızca izinleri görüntüleme seçeneğine de sahip olursunuz. Parola korumalı veya süresi dolan paylaşım bağlantılarını paylaşmayı da seçebilirsiniz.

OneDrive
OneDrive

OneDrive’ın mobil uygulamasını kullanarak dosyaları (hem videoları hem de fotoğrafları) yükleyebilir ve değişiklikleri kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama, belgeleri işaretlemenize ve imzalamanıza izin verir. 5 GB bulut alanında çalışabiliyorsanız OneDrive sizi hayal kırıklığına uğratmaz.

Artıları:

 • Microsoft Office Online ile çalışmak üzere tasarlanmıştır
 • Parola korumalı veya süresi dolan paylaşım bağlantılarını paylaşma
 • Dosyaları karşıya yüklemenin birden çok yolu
 • Belgeleri işaretleme ve imzalama seçeneği

Eksileri:

 • Nispeten daha az bulut depolama alanı

Fiyatlandırma: 5 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı, Premium plan için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS, Android ve Windows

Göz Atın: OneDrive

7. Box

Daha basitleştirilmiş bir bulut depolama ve işbirliği deneyimi için Box ile yanlış tercih yapmazsınız. 10 GB ücretsiz bulut depolama alanı ile Box, önemli dosya ve fotoğrafları barındırmak için yeterli alana sahip olmanızı sağlar. Gelişmiş güvenlik kontrolleri ve akıllı tehdit algılama ile dosyalarınıza çok ihtiyaç duyulan güvenlik kalkanı sunmak için tüm araçlara sahiptir.

Box
Box

Google, Zoom ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli üretkenlik merkezli hizmetlerle entegre olan Box, dosyaları tek bir noktadan açmanıza, düzenlemenize ve kaydetmenize olanak tanır. Evet, dosyalarınızı yönetmek için bir platformdan diğerine atlamanıza gerek yoktur. Profesyoneller ve işletmeler için tercih edilen bir diğer özellik de kesintisiz e-imzalardır. Teklif mektupları ve satış sözleşmeleri gibi iş belgelerini kolaylıkla imzalayabilirsiniz.

Artıları:

 • Birinci sınıf koruma
 • Çeşitli uygulamalarla entegre
 • Toplu dosya indirmeleri
 • Sorunsuz işbirliği

Eksileri:

 • Paylaşılan dosyalar için parola seçeneği yok
 • Karşıya yükleme dosyası boyutunu sınırlar

Fiyatlandırma: 10 GB ücretsiz bulut depolama alanı, Premium plan için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS, Android, macOS ve Windows

Göz Atın: Box

8. Sync

Sync, basitleştirilmiş bir bulut depolama deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, kaydolduğunuzda 5 GB boş bulut alanı elde edersiniz. Dosya yönetimi açısından Sync oldukça esnektir. Gereksinimlerinize bağlı olarak, paylaşılan klasörler oluşturabilir ve diğer kullanıcıların bunlarla etkileşim kurmasına izin verebilirsiniz. Sync, kullanıcısı olup olmadıklarına bakılmaksızın dosyaları herkesle paylaşmanıza olanak tanır.

Parola korumalı paylaşımlarla Sync yetkisiz erişimi önler. Hem iç ekip üyelerinin hem de dış ortak çalışanların kolayca erişebileceği merkezi klasörler oluşturabilirsiniz. Merkezi klasörlere erişimi olan ve izinleri yöneten tüm üyeleri izlemenizi sağlar.

Sync
Sync

Bazı kişisel dosyalarınızı gizli tutmak için kasalar oluşturabilir ve hassas dosyaları içeride saklayabilirsiniz. Sync hakkında en çok sevdiğim şey, hem mobil ve masaüstü uygulaması hem de web sitesi ara yüzü aracılığıyla aynı anda birkaç dosya yükleme yeteneğidir. Ayrıca, belgelerinizi gerçek zamanlı olarak yedekler ve verilerinizi geri yüklemek için basit bir yol sunar. Özetle, emrinizde olmasını istediğiniz tam donanımlı bir bulut depolama hizmetidir.

Artıları:

 • Parola korumalı paylaşımlar
 • Web tabanlı klasör karşıya yüklemeleri
 • Güvenilir işbirliği
 • Depolama alanı artırmak için görevler

Eksileri:

 • Web yüklemeleri seçeneği yok
 • Büyük dosyalar için mükemmel değil

Fiyatlandırma: 5 GB’a kadar ücretsiz bulut depolama alanı, Premium plan için websitesini ziyaret edin.

Desteklenen Platformlar: iOS, Android, macOS ve Windows

Göz Atın: Sync

9. iCloud

Apple ekosistemine kilitlenen insanlar için, iCloud her zaman birinci sınıf bir seçenek olmuştur. Bununla ilgili en iyi yanı, iPhone, iPad ve Mac dahil olmak üzere iDevices ile sorunsuz entegrasyondur.

Özellikle bol miktarda depolama alanı arıyorsanız yalnızca 5 GB’lık bulut depolama alanı büyük bir hayal kırıklığı olsa da, daha güvenli ve gizlilik odaklı olduğu için kabul edilebilir. Bu nedenle, bilgisayar korsanlığına karşı üst düzey bir koruma öncelik listenizdeyse, bu bulutu faturanıza sığdırabilirsiniz. iCloud+ sürümüne yükseltmek, E-postamı Gizle ve Özel Geçiş gibi bazı önemli özelliklerin kilidini açmanıza olanak tanır.

iCloud
iCloud

İlginçtir ki, Apple verilerinizi yedeklemenize ve daha sonra geri yüklemenize izin vermek için geçici ücretsiz iCloud depolama alanı (iOS 15 veya üstü) sunuyor. Cihazınızı bir yedekten silmek ve geri yüklemek isteyebileceğiniz zamanlar, çok kullanışlı olacaktır.

Artıları:

 • Son derece güvenli
 • Apple ekosistemi ile derinden entegre
 • iDevices genelinde sorunsuz eşitleme

Eksileri:

 • Sadece 5 GB ücretsiz depolama alanı

Fiyatlandırma: 5 GB ücretsiz depolama alanı, Premium sürüm için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS, macOS ve Windows

Göz Atın: iCloud

10. Jumpshare

Jumpshare, tercih edilen ücretsiz bulut depolama hizmeti olmak için tüm temel özellikler mevcuttur. Bir Jumpshare hesabı oluşturduğunuzda, 2 GB boş alan elde edersiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızı katılmaya yönlendirerek toplam depolama alanını 18 GB’a kadar artırabilirsiniz.

Önerilen İçerik: Android Rehber Yedekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Jumpshare, daha hızlı hissettiren modern görünümlü bir ara yüze sahiptir. Bu hizmetin en önemli özelliği, ekranınızı video veya GIF olarak kaydetmenizi sağlayan yerleşik ekran kaydedicidir. Sununuzu geliştirmek için kaydı web kamerası, çizim ve ses ile kullanabilirsiniz. Ayrıca, dosyalarınızı paylaşmanıza yardımcı olmak için kullanışlı ek açıklama ve işaretleme araçları da sağlar.

Jumpshare
Jumpshare

Dosya başına 250 MB yükleme sınırı bir hayal kırıklığı olsa da, Jumpshare bir dizi yetkin dosya yönetim aracı sunarak bunu telafi eder.

Artıları:

 • Etkileyici ekran kaydı
 • Yüksek karşıya yükleme dosyası boyutu sınırı
 • Masaüstünden daha hızlı yükleme
 • Kullanışlı ek açıklama ve işaretleme araçları sunar

Eksileri:

 • Başlangıçta sadece 2 GB ücretsiz depolama alanı sunar
 • Premimum versiyonu oldukça pahalıdır

Fiyatlandırma: 2 GB ücretsiz depolama alanı (18 GB’a kadar artırılabilir), Premium sürüm için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS, macOS ve Windows

Göz atın: Jumpshare

11. Icedrive

Icedrive’da sevecek çok şey var. Yeni başlayanlar için makul bir 10 GB ücretsiz bulut depolama alanı sağlar. Ayrıca, dosyalarınızı indirmenize gerek kalmadan müzik ve videolarınızı hesabınızdan açmanıza olanak tanır. Bu özellik, dosyalarınızı paylaştığınız kişiler için de kullanılabilir. Evet, doğru okudunuz! İnsanları, paylaştığınız dosyaları indirebilmek ve görüntüleyebilmek için bir hesap oluşturmaya zorlamaz.

Belirli dosyaları Sık Kullanılanlar sekmesinden hızlı bir şekilde sık kullanabilir ve masaüstü programındaki bant genişliğini ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Icedrive, dosyaları e-posta adresleri veya herkese açık bağlantılar aracılığıyla paylaşmanıza ve dosyaların eski sürümlerini indirmenize de olanak tanır.

Icedrive
Icedrive

Diğer önemli özellikler arasında, premium sürüme yükselterek kilidini açabileceğiniz WebDAV, şifreleme ve parola korumalı paylaşım bağlantıları bulunur. Daha da iyisi, Icedrive uyumsuzluk sorunuyla uğraşmak zorunda kalmadan dosyalarınızı depolamanıza ve yönetmenize izin vermek için platformlar arasında kullanılabilir.

Artıları:

 • PDF’leri önizlemenizi sağlar
 • Dosyaların eski sürümlerini depolama yeteneği
 • Parola korumalı paylaşım bağlantıları
 • Müziği ve videoları hesabınızdan açabilme

Eksileri:

 • Bant genişliği 3 GB/gün ile sınırlıdır
 • Şifreleme ve gelişmiş bağlantı paylaşımı ücretlidir

Fiyatlandırma: 10 GB ücretsiz depolama alanı, Premium sürüm için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Desteklenen Platformlar: iOS, Android, macOS, Windows ve Linux

Göz Atın: Icedrive

12. Yandex.Disk

Yandex.Disk, kaydolan herkese 10 GB ücretsiz bulut depolama alanı sağlayan Rusya merkezli bir bulut hizmetidir. Zengin özelliklere sahiptir ve dosyalarınızı depolamanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Başkalarıyla işbirliği yapmak ve dosyaları herkesle paylaşmak için paylaşılan klasörler oluşturabilirsiniz. Daha da iyisi, fotoğraflarınızı sosyal ağlar üzerinden içe aktarmanıza da izin verir.

Otomatik yükleme özelliğiyle, tüm resimlerinizi orijinal çözünürlüklerinde buluta otomatik olarak yedekleyebilirsiniz. Diğer birçok bulut hizmetinin aksine, yerden tasarruf etmek için görüntülerin kalitesini düşürmez. Herhangi bir ek araca güvenmek zorunda kalmadan, belgeleri, elektronik tabloları ve sunuları tarayıcınızda işlemek için kullanabilirsiniz.

Yandex.Disk
Yandex.Disk

Özellikle Yandex.Disk, alıcıların görüntüleyebileceği ve indirebileceği 50 GB boyutuna kadar dosyalara kısa bağlantılar göndermenizi sağlar. Premium sürüme yükselterek, dosya değişikliklerinin geçmişini 3 ay boyunca görüntüleme ve genel sayfalardan dosya indirme gibi diğer birçok kullanışlı özelliğin kilidini açmanıza olanak tanır.

Artıları:

 • Görüntüleri orijinal çözünürlüklerinde yedekleme
 • Paylaşılan klasörler oluşturma
 • Sosyal ağlardan fotoğraf içe aktarma
 • Güvenilir işbirliği

Eksileri:

 • Web uygulaması klasör yüklemenize izin vermiyor

Fiyatlandırma: 10 GB ücretsiz depolama alanı, Premium sürüm için websitesini ziyaret edin.

Desteklenen Platformlar: iOS, Android, macOS, Windows ve Linux

Göz Atın: Yandex.disk

Hangi Ücretsiz Bulut Depolama Hizmetini Seçmelisiniz?

İşte bunlar dosyalarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı güvenli bir şekilde yedeklemek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz bulut depolama hizmetleridir. Ayrıca, birçoğu akıllı klasör paylaşımı ve çeşitli üretkenlik merkezli uygulamalarla entegrasyon sayesinde sorunsuz bir işbirliği sunabilir. Bununla birlikte, en sevdiğiniz bulut hizmetini ve neden tercih ettiğinizi bize bildirin.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın