TurkNet Müşteri Hizmetleri ve Hızlı Bağlanma Yöntemleri

TurkNet Müşteri Hizmetleri ve Hızlı Bağlanma Yöntemleri | Türkiye’de son yılların en çok internet aboneliği satan firmalarından biri olan TurkNet firmasına ait müşteri hizmetleri bilgileri oldukça sık araştırılıyor. Müşteri kitlesi büyüdükçe artan müşteri hizmetleri taleplerini karşılamakta güçlük çeken TurkNet firması bu konuda çözüm üretmekte geç kalıyor gibi.

Müşteri hizmetlerini arayan müşterilerin sırada çok fazla beklemesi ve durumun aciliyeti birleşince memnuniyet açısından olumsuz bir durum oluşuyor. Bizler de bu bekleme sürelerini en aza indirgemek için TurkNet müşteri hizmetleri iletişim bilgileri ve direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanma yolları gibi bilgileri sizler için bu içerikte yayınlıyoruz.

TurkNet Müşteri Hizmetleri ve Hızlı Bağlanma Yöntemleri

TurkNet Müşteri Hizmetleri Numarası

TurkNet müşteri hizmetleri ekibi ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için ilk sıradaki numarayı aramanız önerilir.

  • TurkNet Hızlı İşlem Hattı : 0850 288 80 80 (Şebeke içi ücretsiz)
  • TurkNet Satış ve Başvuru Takip Hattı : 0850 288 80 81
  • TurkNet Çağrı Merkezi : 0212 703 43 71
  • Faks: 0 212 216 55 60
  • GigaFiber satış ve başvuru takip: 0850 288 80 16
  • GigaFiber müşteri destek hattı: 0850 288 10 10
  • Online işlemler: TurkNet Online İşlemler

TurkNet Müşteri Hizmetleri Bağlanma Yöntemleri

Pek çok firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak bazen normalden uzun sürebiliyor. Bazen ise bağlanmak mümkün olmayabiliyor. Böyle durumlarda müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için farklı yöntemler denenebiliyor.

Yukarıdaki TurkNet müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini kullanarak istediğiniz yol ile TurkNet destek ekibine ulaşmayı ve destek almayın deneyebilirsiniz. Bunlara ek olarak TurkNet’in destek sayfası üzerinden online işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

TurkNet Başvuru Hattı ve İletişim Bilgileri

Eğer internetiniz yoksa ve yenisini almak istiyorsanız ya da TurkNet’e geçmek istiyorsanız TurkNet iletişim bilgilerini kullanarak TurkNet başvurusu yapabilirsiniz. TurkNet, başvuru ve satış için farklı bir hat kullanıyor. 0850 288 80 81 numaralı hattı arayarak yeni abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

TurkNet müşteri hizmetlerini ararken başvuru için kullanılan numarayı kullanmaya özen gösteriniz. Aksi halde yönlendirmeler normalden daha uzun sürebilir.

TurkNet Canlı Destek Veriyor Mu?

Online işlemler üzerinden canlı destek yerine ticket sistemi ile destek hizmeti veriliyor. Bunun yanı sıra telefon görüşmesi ile de destek alınabiliyor. TurkNet canlı destek işlemleri telefon üzerinden yürütülüyor. Şimdilik firmanın online işlemler üzerinde bir canlı destek paneli bulunmuyor.

TurkNet Mobil Uygulamaları

Eğer telefon araması, sms, web sitesi ziyareti gibi işlemleri yapmak yerine mobil uygulama kullanmak isterseniz TurkNet’in resmi mobil uygulamalarına buradan ulaşabilirsiniz:

Uygulama üzerinden abonelik bilgilerinize erişebilirsiniz. Fatura ödeme ve diğer işlemleri de yine bu uygulamalar üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın