Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, 180 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir. Birbirine karmaşık karşılıklı bağımlılık ağlarıyla bağlanan, diğer bir deyişle küreselleşen 21. yüzyıl dünyasında hızla değişen iletişim ve teknloji ihtiyacında müşteriye en iyi, en hızlı ve en güçlü desteği verebilmek için çalışmaktadır. Türk Telekom tarafından üstlenilen bu misyonun gerçekleşebilmesi için şirket yönetimi tarafından sürekli yenilikçi uygulamalar geliştirilmekte ve müşterilere yeni projeler sunulmaktadır. Türk Telekom’un hayata geçirdiği yenilikçi uygulamalar ve yeni projelerde müşteri odaklı çalışma yapısı göze çarpıyor. Şirket müşterileri tarafından en çok merak edilen uygulamaların başında Türk Telekom bedava internet kazanma yolları konusu gelmektedir.

türk telekom bedava internet
türk telekom bedava internet kazanma

 

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom’un sunduğu hediye internet, hediye konuşma ve hediye SMS gibi birçok fırsat müşterinin yüzünü güldürmektedir.Türk Telekom bedava internet kazanma yollarına örnek olarak şunlar verilebilir:Prime Efsane 20 Tarifesi, Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası İnternet Hediyesi, Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası, E-fatura Hediye 1GB Kampanyası, Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası, 1 GB Kazan Kampanyası, Türk Telekom Online İşlemler Kampanyası ve Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür.

İlgini Çekebilir: Türk Telekom Mobil Müşteri Hizmetleri ile Sorun Çözümleme

Prime Efsane 20 Tarifesi

Türk Telekom’un sunduğu faturalı tarifelerin en iyisi olarak göze çarpan Prime Efsane 20 Tarifesi ile 45 TL’ye verilen 20 GB internet üzerine ilk üç aya özel ek 30 GB internet, 24 ay ücretsiz Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Türk Telekom WiFi 10GB/20GB, Dijital Depo 2 GB ve birçok hediye verilmektedir.Tarifenin ilk 12 ay boyunca taahhütlü aylık ücreti 45 TL’dir. Sonraki 12 ay boyunca taahhütlü aylık ücreti ise 53 TL’dir. Türk Telekom Prime için iki farklı üyelik tipi bulunmaktadır: Türk Telekom müşterisi olan ve Türk Telekom müşterisi olmayan. Eğer Türk Telekom müşterisi değilseniz başvuru formunu Türk Telekom websitesi üzerinden doldurmanız ve müşteri temsilcilerinin sizi aramasını beklemeniz gerekmektedir. Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz PRIMEYENİEKSPER 10GB, PRIMEEKSTRA 15GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek için 444 1 444’ü arayarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası İnternet Hediyesi

Türk Telekom bedava internet kazanmametodları arasında en çok dikkat çeken metodlardan biri, yeni müşterilere verilen ‘‘Hoş Geldin’’ hediyeleridir. Bu hediyeleri kazanmak için Türk Telekom’dan yeni bir hat almanız ya da hattınızı diğer operatörlerden Türk Telekom’a taşımanız gerekmektedir. Sonrasında BALLI 4GB yazdıktan sonra 2070’e SMS atmanız yeterlidir. Böylece kartınıza hem 4GB bedava internet hem de 40 TL bakiye yüklemesi yapılacaktır.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom Selfy kullanıcıları arasından Gel Dene 1 GB, Gel Dene 3 GB, Gel Dene 5 GB, Bol ve Hızlı 3 GB, Bol ve Hızlı 5 GB, Bol ve Hızlı 7 GB, Süper 500 4 GB, Süper 750 2 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 4 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 10 GB ve Fırsat 8 GB tarifelerine kayıtlı olanlar her gece 00:00 ile 06:00 arasında 3 GB internet bedavadır. Kampanyaya dahil olmak için GECENET yazıp 4545’e göndermeniz gerekmektedir.

E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Türk Telekom tarafından e-fatura hizmetinden faydalanan ve faturalarını e-posta üzerinden takip eden herkese 1 GB internet hediye edilmektedir. Kampanyadan faydalanmak için 1GB e-mailadresiniz yazıp 3008’e göndermeniz gerekmektedir. Bu kampanya Türk Telekom bedava internet kazanma metodları arasında doğayı somut koruma anlayışıyla ön plana çıkmaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma –  Selfy’nin Tambu Hediye 1GB Kampanyası

Türk Telekom tarafından Tambu mobil uygulamasını indiren Selfy’lilere 30 gün boyunca geçerli olan ek 1 GB cepten internet hediyesi verilmektedir.

1 GB Kazan Kampanyası – Türk Telekom Online İşlemler Kampanyası

www.turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamaları ile kredi veya banka kartı üzerinden TL yükleyenlere anında 1 GB internet hediyesi verilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma – Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür

En çok bilinen Türk Telekom bedava internet kazanma metodudur. Sil Süpür’den faydalanmak için Google Play veya App Store üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirin. Uygulamaya telefon numaranız ile kaydolun. Sonrasında sağ üstte bulunan hediye simgesine tıklayın. Ardından en yukarıdaki Sil Süpür sekmesine basın ve ekranı parmağınızla silin. Böylece 1, 5 veya 10 GB bedava cepten internet kazanabilirsiniz.

Yorum yapın