Başlangıç Mobil Cihazlar En iyi iPhone Launcher APK Arşivi

En iyi iPhone Launcher APK Arşivi

0

En iyi iPhone launcher APK arşivi üzerinden indireceğiniz APK’lar sayesinde Android telefonu iPhone modellerine benzetmek mümkündür. Launcher sayesinde Android cihazlarda değişiklik yapmak ve kişiselleştirmek oldukça kolaydır. Telefonunuzu baştan tasarlamak için size fırsat sunar. Bu tasarımı iOS gibi yaparak iPhone gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan iOS launcher uygulamalarıdır. Sizler için bu uygulamaları, avantaj ve dezavantajlarını belirledik.

1. One Launcher

android için En iyi iphone launcher
android için En iyi iphone launcher

Web üzerinde bulunan en iyi başlatıcılardan biridir ve iOS arayüzünü en iyi şekilde uygular. Simge paketleri, sistem gerekleri, geçiş efektleri gibi pek çok seçenek en iyi şekilde sunulmuştur. Özelleştirme sayesinde bu özellikleri kendinize göre değiştirerek belirleme yapabilirsiniz. Uygulamaların kategorize edilmesi sayesinde telefonu kullanmak çok daha kolaydır. Telefonu yavaşlatmanın aksine daha hızlı çalışmasını sağlar. Telefonun donanımı ne kadar iyiyse bu uygulamadan alacağınız verim de en yüksek eşit olacaktır.

2. iOS 10 Launcher

android için En iyi iphone launcher
android için En iyi iphone launcher

En iyi iphone launcher uygulaması arayanlar için İos’un ikizi diyebileceğimiz bir deneyim sunar. Üstelik tamamen ücretsiz olarak sunulur. Telefondaki her detay iPhone gibidir. Özelleştirme seçeneklerinin çok olması sayesinde iPhone’nuzu kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

3. xOS iPhone Launcher

android için En iyi iOS launcher
android için En iyi iOS launcher

Bu başlatıcının diğerlerinden ayrılan en önemli yönü her telefonda aynı donanımı sunuyor olmasıdır. Android telefonunuzun donanımı iyiyse de kötüyse de aynı pürüzsüz deneyimi sunacaktır. Eğer telefonunuz son donanımlara sahip değilse bu başlatıcı sizin için daha iyi sonuç verecektir. Özelleştirmeyi desteklemesi sayesinde telefonunuzu sizin için kişiselleştirecektir.

 

İlgini çekebilir: Android İçin En İyi Launcher Uygulamaları

4. Phone X Launcher

android için En iyi iOS launcher
android için En iyi iOS launcher

iPhone kullanmak ancak yüksek paralar ödemek istemeyen Android kullanıcılarının ilk tercihlerindendir. En iyi iphone launch

er uygulamaları arasında öne çıkar. Tamamıyla iPhone taklit edilir. Üstte yer alan çentik detayı bile vardır. Özellikle çerçevesiz telefonda bu çentik telefonu daha Apple gibi gösterir. Arayüzünün oldukça basit olması sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Özelleştirme seçenekleri sayesinde cihazlar kişisel olarak değiştirilir. Kontol merkezinin hızla kullanılması, kısayol geçişlerinin tercihe göre değiştirilmesi gibi özellikler sayesinde son derece kullanışlıdır.

5. iLauncher

android için En iyi iphone launcher
android için En iyi iphone launcher

En iyi iPhone launcher arşivi listemizde yer verdiğimiz bu başlatıcı ücretsiz sürümü ile pek tatmin edici olmasa da ücretli sürümü çok iyi bir deneyim sağlıyor. Uygulama ile sunulan özellikle ücretsiz sürümde kısıtlandığı için verimli gelmeyebilir. Ücretsiz sürüm bir İphone deneyimi için yeterlidir. Ancak daha zengin ve çeşitli özellikler istiyorsanız ücretli sürümde sunulan seçenekler çok daha fazladır.

6. Espier Launcher

android için En iyi iOS launcher
android için En iyi iOS launcher

Bu başlatıcı cihazın genel performansına bir etki etmez ancak bir iPhone deneyimi yaşanmasını sağlar. Uygulamayı yüklediğiniz zaman karşınıza çıkan ana ekran değiştirme uygulaması ile cihaz hemen optimize olur. Ana ekran daha duyarlı hale gelir ve çok sayıda widget oluşturma özelliği eklenir. Sınırsız widget telefonunuzu yavaşlatmayacaktır. Bu başlatıcının sizin cihazınıza uygun olan sürümünü indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kozmetik olarak da telefonunuzdan daha memnun olmanızı sağlayacaktır.

7. Launcher IOS 13

En iyi iphone launcher
En iyi iphone launcher

iOS  arayüzü sevenler için tasarlanmış olan Launcher IOS 13 Android için en iyi iPhone Launcher uygulamalarından biridir. İkon tasarımları ve animasyonları ile olabildiğince IOS  deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır.

Cihazınızın arayüzünün IOS 8’e benzemesini istiyorsanız, ücretsiz Launcher IOS 13 uygulamasını yüklemeniz gerekir. LI13, iPhone benzeri görünüm ve his sağlamanın yanı sıra çok sayıda özelleştirme seçeneği sunar. Bu başlatıcı, ağır grafiklere sahip olmadığı için düşük bellek gereksinimlerine sahiptir.

LI13, telefonunuza harika widget’lar ekler ve çarpıcı efektler sunar. Bu seçeneklere erişmek için ekranın boş bir bölgesine dokunun. Uygulama, düzgün ve temiz görünmesi için ekrandaki simgeleri otomatik olarak düzenler. Uygulama, iPhone kullanıcılarının duvar kağıtlarını değiştirdiği gibi duvar kağıtlarını değiştirmenize olanak tanır. Bir kontrol merkezi modülü sunar ve yardımcı dokunuşu destekler. LI13’ün birçok harika özelliği bulunmaktadır.

8. iPHone 11 Launcher

android için En iyi iphone launcher
android için En iyi iphone launcher

Bu uygulamanın geliştiricisi, Launcher’ı kullanışlı, akıllı ve sezgisel hale getirmek için hayal gücünü kullandı. IP11L, ana ekranınızın iPhone’un en son sürümlerinin ekranı gibi görünmesini sağlar. Çeşitli çözünürlükteki ekranlarla uyumludur.

Android için en iyi iPhone launcher uygulamalarından biri olan IP11L, yüksek kaliteli duvar kağıdına sahiptir ve güzel simge efektleri sağlar. Kullanıcı ekranı aşağı doğru kaydırdığında görünen özel olarak tasarlanmış bir arama modülüne sahiptir. Kullanıcıların uygulama simgelerine uzun basarak uygulamaları kaldırmasına olanak tanır. Birinci sınıf animasyonlara sahip olmasına rağmen, iPhone başlatıcısı, telefonu kullanırken pili bitirmez. Bu nedenle, Android pil tasarrufu uygulamalarını yükleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bu launcher, mobil cihazınıza iPhone benzeri kilit ekranı ekler. Kilit ekranında cevapsız arama bildirimlerini ve en son SMS metin mesajlarını görüntüleyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. IP11L, desen kilitlerini ve şifreleri destekler. Bu nedenle, soyunma ekranı için PIN kodları belirleyebilirsiniz. Başlatıcıya ek olarak, bu uygulama cihazınıza bir IOS benzeri bildirim modülü ekler.

 

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!