Tersine Mühendislik 7.3 [DNSPY KULLANIMI] – Uygulamalı Epic Pen Cracking

13

Kanalımıza Abone olmayı unutmayın. Yeni tersine mühendislik içeriklerini telegramdan bildirim almak için yayınımıza katılabilirsiniz. Numaranız ve diğer bilgileriniz gizli kalıyor bilginize. https://t.me/tersinemuhendislik

Herkese merhaba dostlar. Tersine Mühendislik serimizin 7. videosunun 3. bölümü olan bu videoda sizlere Epic Pen programını örnek alarak bir programın ne şekilde kırılabileceğini gösterdik.

Programı kırarken kullandığımız metotlar ve yöntemler zaman içerisinde programların verdiği yanıtlara göre değişkenlik gösteriyor ve bu yüzden düzenli olarak farklı programları kırmayı hedefliyoruz.

Sürekli antrenman yaparak daha fazla programı tersine mühendislik ile kırabiliyoruz. Bunu bilmek bize programlarımızı daha güvenli yazmayı sağladığı gibi kendimizi bu konuda sürekli geliştirmemize yardımcı oluyor.

Ücretsiz abone olmak için tıklayın : http://bit.ly/webdeyazilim-abone-ol

Tersine Mühendislik Dersleri (YouTube): http://bit.ly/2VfpLR5

Tersine Mühendislik Eğitim Makaleler : http://bit.ly/2I4VBs2

13 Yorum

  1. merhaba öncelikle elinize sağlık, epic pen güncellenmiş sizin videoda yaptığınız gibi kıramıyorum. videoyu günceller misiniz veya videodaki epic pen’in versiyonunu söyler misiniz?

  2. Sistem dosyalarında çalışan programı nasıl analiz yapılcağı ile ilgili örnek video veya yazı varsa paylaşabilirmisiniz?

  3. saol dayı alah razı olsun.sitenizin reklamını yapacam.takipteyım siteynizi alah razi olsun
    nasıl kırdınız banada öğretirmisiniz

    • Aynı iletiyi sitenin iletişim sayfasına “konu hakkındaki soru ve görüşlerinizi yorum olarak belirtin. iletişim formunu kullanmayın” ibaresi geçtiği halde yazmışsın. Öncelikle bu konuda hassas olduğumuzu bilmeni ve sadece ücretli talepler için iletişim formunu kullanman gerektiğini belirtmek isteriz. Oradaki uyarıya rağmen iletiyi göndermen hoş değil. oradan gönderdiğin mesaj site yönetimine gidiyor. Buradan gönderdiğin ise konu sahibine ve moderatör olarak bana geliyor. Tanıtım ve pazarlama için açılan mail adresine program crack talebinde bulunduğun için talebin buradan devam edecektir. Konu sahibine süreç hakkında bilgi vermilmiştir. İlgin için teşekkür ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!