Tersine Mühendislik 7.1 [DNSPY KULLANIMI] – Program Crackleme

Kanalımıza Abone olmayı unutmayın. Yeni tersine mühendislik içeriklerini telegramdan bildirim almak için yayınımıza katılabilirsiniz. Numaranız ve diğer bilgileriniz gizli kalıyor bilginize. https://t.me/tersinemuhendislik

Herkese merhaba. Tersine Mühendislik serimizin 7. videosunun ilk bölümü olan DNSPY Kullanımı ile tekrar karşınızdayız. Bu dersimizde dotnet ile yazılmış bir programı decompile ve debug etmeyi öğreneceğiz. Bu bölümün ikinci kısmı en geç 1 Mart 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Uygulamalı olarak programlara tersine mühendislik uyguladığımız serinin devamının gelmesi için yorum yapmayı, videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın.

Photo of author

Mert Dirilik

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

“Tersine Mühendislik 7.1 [DNSPY KULLANIMI] – Program Crackleme” üzerine 4 yorum

 1. İyi günler hocam elimde bir adet .exe dosyası var açtığımda cmd gibi panel gibi bir formu var ben bu uygulamayı crackleyemedim rica etsem yardımcı olur musunuz bana öğrenmek istiyorum. Bu arada program serial key istiyor ilk sonra uzak sunucuya bağlanıp dosya indiriyor bende bu serial key kısmını nasıl geçeceğimi bilmiyorum. Programda koruma yok sanırım yani yok gözüküyor baktığımda lütfen yardım edin. Bilişim öğrencisiyim kendimi geliştirmek istiyorum. sağolun varolun.

  Cevapla
  • Maalesef Yorumlarda özel destek veremiyoruz. Bunun için Discord sunucumuza kullanıp diğer üyelerimiz ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. Güzel görüşleriniz için teşekkür ederiz.

   Cevapla
 2. Hocam merhabalar oyunların nasıl kırıldığını da gösterir misiniz oyun crackleme ile ilgili bir video bulamadım.

  Cevapla

Yorum yapın