Tarihe Adını Yazdırmış En İyi Hackerlar!

Merhaba sevgili dostlar ❤️ Bu videoda sizlere en iyi hackerlar hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Video içerisinde yaptıkları ile ses getiren ve en iyi hackerlar listelerinde yer alan bir çok hacker bulunuyor. Bu hackerların yaptıkları işler, kazandıkları ve çaldıkları paralar hakkında da video içerisinde bilgiye ulaşmak mümkün.

En iyi hackerlar her zaman en çok bilinen hackerlar olmayabilir. Herkese göre bir hackerın iyi ya da kötü olması söz konusu olabilir. Bu yüzden tüm hackerlar bu listeye dahil edildi ve seçim bir nebze size bırakıldı.

Video sonunda bonus olarak sunulan hacker ise listeye farklı bir şekilde dahil edildi. Bu hacker, yaptıkları ile kendinden önce listelenen bir önceki hacker kadar saygıyı hak ediyor. Yaptıkları işler hala günümüzde bir çok bilgi işleme kurallarının temellerini oluşturuyor. Amerika gizli servisinin kullanıcı verilerine izinsiz ve kuralsız erişiyor olmasını yanlış bulup bunu engelleyen Hacker’dan, devletlerin vatandaşlardan ne düzeyde bilgi sakladığını ifşa eden hackerlara kadar bulabildiğimiz tüm hackerları listeye dahil etmeye çalıştık.

https://www.youtube.com/watch?v=oC-1HUI7McE&ab_channel=webdeyazilim.com

Video hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi lütfen yorum yaparak belirtin. Ayrıca videoyu beğenip kanalımıza abone olarak bizlere destek olurken sonraki içeriklerden de ilk elden haberdar olabilirsiniz. Ücretsiz abone olmak için tıklayın: 🚩 http://bit.ly/webdeyazilim-abone-ol 🚩

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

“Tarihe Adını Yazdırmış En İyi Hackerlar!” üzerine 12 yorum

  1. Merhabalar benim hesabımın sifresini unuttum instagram hepsını yaptım ama olmadı bana yardımcı olursanız sevinirim rıca ediyorum

    Cevapla
  2. Merhaba Instagram hesabım çalındı hiç bir şekilde ulaşamıyorum,email adresim ve telefon numaramı değiştirmisler lütfen bana yardım eder misiniz

    Cevapla
  3. Merhaba efendim ben eski hesabm Instagram dilanerdd_ olan eski numaram kayıtlı olduğunu unuttum yenisini yazmamşm eskisi kapandı alamayorum şifreyi de unuttum kırabilir misiniz?

    Cevapla

Yorum yapın