RTX Voice | Nvidia RTX Voice Kurulumu [GTX Kartlar Dahil]

42

Herkese merhaba arkadaşlar. Bu video ve içerikte başlıktan anlayabileceğiniz üzere yayıncılık anlamında oldukça ses getiren bir yenilik hakkında detaylı bilgi veriyor olacağız. Bu yenilik gerçek zamanlı olarak seste bulunan arkaplan gürültülerini temizlemeye dayanıyor. Nvidia RTX Voice Kurulumu da ayrıca video içerisinde gösterilmiştir.

RTX Voice teknolojisi yapay zeka yardımı ile gerçek zamanlı olarak siz yayında ya da video kaydında konuşurken sesteki tüm gürültüleri temizliyor. O kadar başarılı bir ses temizleme yapıyor ki video içerisinde gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız.

Video içerisinde sadece RTX ekran kartları ile ses temizlemenin yanı sıra RTX Voice’ın GTX Ekran kartlarına nasıl kurulabileceğini de anlattık. Bu sayede GTX 940M 960 ve 1050 Ekran kartlarında bile RTX Voice teknolojisini sorunsuz kullanabileceksiniz.

Siz de yayın yapıyor ya da ekran kaydı alıyor iken arkaplandaki gürültülerden yakınıyor iseniz ve donanımınız RTX Voice için yeterli ise bu teknolojiyi kesinlikle kullanmalısınız. Yayınlarınızda ve kayıtlarınızda tertemiz bir ses kullanmak hedef kitlenize oldukça faydalı içerikler sunmanıza yardımcı olacaktır.

Video içerisinde gördüğünüz RTX Voice yazılımını yorum yaparak talep edebilirsiniz. Yorum yaparken kullandığınız mail adresine dosya gönderilecektir. Lütfen Kanalımıza abone olmayı da ihmal etmeyin:

YouTube Kanalımıza Abone Olmak İçin Tıklayın

42 Yorum

 1. lnitialization failed (no speaker/mic present?) please note that currently the application requires a headphone and mic to work please check log for further details (program data/nvidia corproation/rtx voice/log.txt

  diye bir hata alıyorum mikrofonum ve kulaklığım olmasına rağmen

    • 1060 da denedik çalışıyor. Yani diğer etmenlerden olmalı. Onu sen keşfedebilirsin sadece. Forumlarda araştırmayı deneyebilirsin. Mod yeni olduğundan ne ile çakıştığını internette bulmak güç olabilir.

  • programı açtığında denetim masasına rtx voice adında devre ddışı bırakılmış bir aygıt ekleniyor onu hata almadan önce sağ tıklayıp etkinleştir yaparak sorunu çözdüm

  • Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Mail adresinize modlu kurulum dosyası gönderilmiştir. Lütfen Spam ya da Gereksiz klasörlerinizi kontrol etmeyi unutmayın.

 2. video çok başarılı olmuş bence birçok kişi bu yazılımı kullanabilir rica etsem bana dosyayı gönderebilir misiniz ?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!