En İyi 10 Omegle Alternatifi ✔️

Gerçekten de Omegle, yabancılarla sohbet etmenize izin veren çok popüler bir sitedir; ama tek değil. Sitenin daha heyecan verici özellikler sunan birçok rakibi var. Omegle, kullanımı kolay arayüzü ve hızıyla öne çıkıyor. Fakat Omegle alternatifi pek çok uygulama en az Omegle kadar iş yapabiliyor.

Omegle’da yabancılarla metin veya görüntülü arama yoluyla konuşabilirsiniz. Site daha çok yeni bir arkadaş bulmak ya da boş vakit geçirmek isteyenler tarafından kullanılıyor. Yabancılarla bağlantı kurmak ve konuşmak için ücretsiz rastgele sohbet servisini kullanabilirsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi, Omegle rastgele yabancılarla sohbet edebileceğiniz tek site değildir; birkaç başka site aynı özelliği sağlar. Bu tür web sitelerinde yabancılarla metin, video veya kombinasyon yoluyla çevrimiçi sohbet edebilirsiniz.

Daha sonra bu içeriklere de göz atmak isteyebilirsiniz:

En İyi 10 Omegle Alternatifi

Yabancılarla Sohbet Etmek İçin En İyi 10 Omegle Alternatifi

Bu nedenle, en iyi Omegle Alternatifleri listesini keşfetmekle ilgileniyorsanız, doğru sayfaya geldiniz. Aşağıda, bugün kullanabileceğiniz en iyi Omegle Alternatiflerinin bir listesini paylaştık . Başlayalım.

1. Chatroulette

Chatroulette Omegle Alternatifi

Chatroulette, yabancılarla sohbet etmenize izin veren listedeki popüler bir Omegle alternatifidir. Uygulaması Android ve iOS için de mevcuttur ve platformda daha az spam gönderici ve bot bulunur.

Chatroulette’in tek dezavantajı, herhangi bir metin sohbet seçeneğinin olmamasıdır. Rastgele bir ortakla bağlantı kurmak için kamera iznini etkinleştirmeniz ve görüntülü arama yapmanız gerekir.

Görüntülü görüşme sırasında metin alışverişi yapabilirsiniz. Bu nedenle Chatroulette, bugün kullanabileceğiniz en iyi anonim sohbet sitelerinden biridir.

Chatroulette iyi bir Omegle Alternatifi olarak bilinir.

Chatroulette

2. TinyChat

TinyChat Omegle Alternatifi

TinyChat anonim bir sohbet uygulamasıdır , ancak burada Facebook hesabınızla oturum açmanız gerekir. Facebook hesabınızla giriş yaptığınızda, kullanıcı adınız otomatik olarak belirlenecek ve bir oda oluşturulacaktır.

Arkadaşlarınızı katılmaya ve odaya davet edebilirsiniz. Kullanıcı odanıza katıldığında, metin, ses veya video yoluyla başkalarıyla bağlantı kurabilirsiniz. TinyChat’in en büyük dezavantajı, burada bire bir sohbet olmamasıdır; bunun yerine, herkese açık olarak ayarlanmış odalara katılmanız gerekir.

Aynı anda birden fazla odaya katılma ve tam ekran görüntülü arama yapma gibi özelliklerden yararlanan premium bir aboneliği de vardır. Genel olarak TinyChat, düşünebileceğiniz iyi bir Omegle alternatifidir.

TinyChat iyi bir Omegle Alternatifi olarak bilinir.

TinyChat

3. ChatRandom

ChatRandom Omegle Alternatifi

Kullanıcı arayüzü ile ilgili olarak, ChatRandom ve Omegle birçok benzerliği paylaşıyor. ChatRandom, rastgele bağlantı kurabileceğiniz ve görüntülü arama yoluyla sohbet edebileceğiniz rastgele bir görüntülü sohbet sitesidir .

Tıpkı Omegle gibi, yabancılarla sohbet etmek için bir hesap oluşturmanız veya siteye kaydolmanız gerekmez. Kullanımı ücretsizdir ve 20’den fazla dili destekler.

Bağlanabileceğiniz veya ayrılabileceğiniz sohbet odaları vardır. ChatRandom’un tek dezavantajı, çoğu sohbet odasının botlar ve spam göndericilerle dolu olmasıdır.

ChatRandom iyi bir Omegle Alternatifi olarak bilinir.

ChatRandom

4. YouNow

YouNow Omegle Alternatifi

YouNow, Omegle’dan çok farklıdır; ağırlıklı olarak yayın yapmak, akış yapmak, canlı video izlemek ve rastgele kullanıcılarla sohbet etmek için kullanılan bir sitedir.

Öncelikle, yabancılarla sohbet etmek için Facebook/Twitter hesabınızla kaydolmalı veya oturum açmalısınız. Kişiselleştirilebilir bir kullanıcı adı, profil resmi belirleme ve biyografi bölümünde kişisel ayrıntılar ekleme olanağı elde edersiniz.

Ancak burası tam olarak yabancılarla sohbet edebileceğiniz bir site değil; takipçiler oluşturmak ve benzer ilgi alanlarını paylaşan insanlarla sohbet etmek için harika bir platform.

YouNow iyi bir Omegle Alternatifi olarak bilinir.

YouNow

5. Shagle

Shagle Omegle Alternatifi

Shagle, yabancılarla görüntülü sohbet etmek için kullanabileceğiniz listedeki en iyi Omegle alternatiflerinden biridir . Yetişkin bir yabancı sohbet sitesi olarak kabul edilir; bu nedenle bu sitede sohbet edebilmek için yaşınızın 18 veya daha büyük olması gerekir.

Yetişkin Omegle alternatif sitesi, görüntülü aramalar yoluyla yabancılarla sohbet etmenize olanak tanır. Bir video görüşmesi sırasında, ses ve video dosyalarını alma seçeneğiniz bile vardır.

Sitede aldığınız tüm dosyaları takip edebilmek için Shagle ile bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Siteyle ilgili iyi olan şey, yabancıları aramanıza izin vermesidir; cinsiyete, ülkeye, dile vb. göre filtreler ayarlayabilirsiniz.

Shagle iyi bir Omegle Alternatifi olarak bilinir.

Shagle

6. Bazoocam

Bazoocam Omegle Alternatifi

Sizi sohbet etmek için tamamen bir yabancıyla eşleştiren, kullanımı kolay bir yabancı görüntülü sohbet sitesi arıyorsanız, Bazoocam sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Bazoocam’in Omegle’dan daha az aktif kullanıcısı var ama yine de bugün kullanabileceğiniz en iyi görüntülü sohbet sitelerinden biri. Site sizi otomatik olarak bir yabancıyla eşleştirir ve size yaklaşık mesafeyi ve ülkeyi gösterir.

Ayrıca yabancının sizinle cep telefonu veya masaüstü üzerinden sohbet edip etmediğini de görebilirsiniz. Bazoocam ile bir hesap oluşturursanız, yabancıların görebileceği bir takma ad belirleyebilirsiniz.

Bazoocam iyi bir Omegle Alternatifi olarak bilinir.

Bazoocam

7. ChatBlink

ChatBlink Omegle Alternatifi

ChatBlink, bire bir rastgele sohbet için listedeki en iyi Omegle alternatifidir . Tamamen yabancılarla sohbet etmek için bir hesap oluşturmanız veya siteye kaydolmanız gerekmez.

Web tarayıcınızda siteyi açın, bir takma ad belirleyin ve yabancılarla sohbet etmeye başlayın. Bu sitede kayıt olmadan güvenle sohbet etmeye ve resim paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Bu nedenle, en iyi Omegle rastgele metin sohbeti alternatifini arıyorsanız, ChatBlink sizin için olabilir.

ChatBlink iyi bir Omegle Alternatifi olarak bilinir.

ChatBlink

8. Y99

Y99 Omegle Alternatifi

Y99, tamamen yabancı biriyle sohbet etmenize izin veren çok popüler bir rastgele sohbet sitesidir . Tıpkı Omegle gibi, Y99 da sizden bir hesap oluşturmanızı istemez; siteyi kullanmak için oturum açmanız veya herhangi bir satın alma işlemi yapmanız gerekir.

Shagle iyi bir Omegle Altarnatifi olarak bilinir.

Y99 size birçok iletişim şekli sunar. Bir grup sohbetine katılabilir ve birden fazla yabancıyla sohbet edebilir veya bire bir bireysel sohbet odası başlatabilirsiniz.

Y99 ayrıca başkalarının katılabileceği kendi odanızı oluşturmanıza da olanak tanır. Genel olarak, Y99 bugün kullanabileceğiniz harika bir rastgele sohbet hizmetidir.

Y99

9. Meetzur

Meetzur Omegle Alternatifi

Kayıt olmadan ücretsiz çevrimiçi sohbet odaları arıyorsanız , Meetzur ideal seçiminiz olabilir. Bir sohbet odasına katılmanın oldukça kolay olduğu, listedeki en iyi rastgele metin sohbet sitelerinden biridir.

Meetzur’da hesap oluşturarak kullanıcı adı belirleme seçeneği olsa da siteyi hesap oluşturmadan da kullanabilirsiniz.

Siteyi web tarayıcınızda açmanız ve Şimdi Sohbet Et düğmesine tıklamanız yeterlidir. Site sizi otomatik olarak bir yabancıyla eşleştirecek ve size bir sohbet odası sağlayacaktır.

Sohbet odasında metin alışverişi yapabilir, resim gönderip alabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Genel olarak Meetzur, rastgele metin sohbeti için harika bir Omegle alternatifidir.

Meetzur

10. Emeraldchat

Emeraldchat Omegle Alternatifi

Emeraldchat kendisini en iyi Omegle alternatifi olarak adlandırıyor , ancak bu doğru değil. Site ücretsiz olsa da, rastgele kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz, ancak çoğu spam göndericidir.

Ayrıca sitede gerçek kullanıcılar gibi hisseden birçok bot var. Cinsiyet belirleme özelliği, Emeraldchat’in ücretsiz sürümünde de kilitlenmiştir.

Çok sabrınız varsa site harika olabilir, ancak test ettim ve oldukça işe yaramaz buldum. Emeraldchat’in arayüzü iyi ve siteyle ilgili tek olumlu şey bu.

Emeraldchat

Bunlar rastgele metin sohbetleri için düşünebileceğiniz en iyi Omegle alternatiflerinden bazıları. Diğer rastgele metin sohbet sitelerini biliyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın