2023’nin En iyi 5 Netflix Akış VPN Hizmetleri ✔️

Bir VPN, kısıtlı web sitelerini atlamaktan bölge kilitli akış platformlarına erişmeye kadar her kullanıcıya farklı şekilde hizmet verebilir. Örneğin, Türkiye’de bulunmayan Netflix içeriklerini izlemek istiyorsanız bir VPN arayışına girersiniz. Benzer şekilde, ABD dışındanki içeriklere erişmek istiyorsanız tekrar bir VPN’e ihtiyacınız olacak.

Netflix için en iyi VPN Önerileri
Netflix için en iyi VPN Önerileri

Bazı akış platformları (Netflix gibi) belirli bölgelerde belirli içerikleri görüntüleyemez ve bunu kolayca atlayabilirsiniz. Piyasada birkaç VPN olsa da, istediğiniz içeriği izleyebilmeniz için bunlardan beşini kısa listeye aldık. İşte 2022’de akış için en iyi VPN hizmetlerinin bir listesi.

Netflix ve diğer Akışlar için en iyi VPN’ler

Bunlar, kullanabileceğiniz akış için en iyi VPN’lerdir. Listenin sırasının herhangi bir hizmetin güvenilirliğini göstermediğini unutmayın. Liste tamamen rastgele oluşturulmuştur.

1. NordVPN

nord vpn
nord vpn

Daha önce VPN araması yaptıysanız, kaçınılmaz olarak NordVPN hakkında bir şeyler duymuş olabilirsiniz . Tüm web sitelerinde ve hizmetlerde sorunsuzca kullanabileceğiniz mükemmel bir VPN hizmetidir. Her şeyden önce, herhangi bir akış platformunda içerik kısıtlamalarını atlamak için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca, NordVPN neredeyse tüm büyük platformları destekler ve kullanıcı dostu, temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. NordVPN’in SmartPlay özelliği, hem kısıtlı hem de genel WiFi ağlarında içerik akışı yapmanıza olanak tanır. Ayrıca birçok benzersiz özelliğe ve WireGuard’a dayalı bir NordLynx protokolüne sahiptir.

Engellenmemiş akış hizmetleri:

Hulu, Netflix İngiltere, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO Max vb.

Neden NordVPN kullanmalısınız?

 • Tüm web sitelerinde mükemmel performans
 • Harika kullanıcı arayüzü
 • Birçok platformda mevcut

Nord VPN satın almak isterseniz buradan websitelerine gidebilir ve paketleri inceleyebilirsiniz. Link açılmıyor ise geçici bir VPN hizmeti çalıştırmanız gerekebilir. Ayrıca farklı bir DNS hizmeti ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi için OpenDNS

2. Surfshark VPN

Surfshark VPN
Surfshark VPN

İkinci sıradaki akış VPN hizmeti Surfshark , oradaki en iyi VPN’ler arasında olduğu için akış için en iyi VPN hizmetleri listesine girer. Surfshark, NordVPN ile benzer özellikler ve performans sunar, ancak çok daha düşük bir fiyata. Aynı şekilde, biraz para kazanmak için devam eden bir Surfshark VPN anlaşmasını kontrol edebilirsiniz.

Surfshark, içerik kısıtlamalarını ve birçok akış platformunun kullanılabilirliğini kolayca atlayabilir. Bu nedenle, akış için iyi bir VPN arıyorsanız buna güvenebilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz herhangi bir platformda yayın yapabilmeniz için birkaç platformu da destekler.

Engellenmemiş akış hizmetleri:

Netflix ABD, Amazon Prime Video, Hulu, HBO, BBC iPlayer.

Surfshark’ı neden kullanmalısınız?

 • Birçok akış kısıtlamasını kolayca atlar
 • Rekabetten nispeten daha ucuz
 • Tüm web sitelerinde istikrarlı performans sunar

Surfshark VPN satın almak isterseniz buradan websitelerine gidebilir ve paketleri inceleyebilirsiniz. Link açılmıyor ise geçici bir VPN hizmeti çalıştırmanız gerekebilir. Ayrıca farklı bir DNS hizmeti ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi için OpenDNS

3. ExpressVPN

ExpressVPN
ExpressVPN

ExpressVPN , VPN endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir başka isimdir. Kısıtlanmış içeriği yayınlamak ve atlamak için kullandığınızda güvenli, hızlı ve güvenilir bir deneyim sunar. Bu nedenle, internete erişirken veya bir akış platformu kullanırken gizliliğinizi korumak için ona güvenebilirsiniz.

Akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma söz konusu olduğunda ExpressVPN liderliği alır. Hepsinin çalıştığından emin olmak için aktif olarak izlerken 200’den fazla akış hizmetinin engellemesini kaldırdığını iddia ediyor. Ek olarak ExpressVPN, bir akış hizmetine erişmekte sorun yaşıyorsanız kullanabileceğiniz bir MediaStreamer hizmetiyle birlikte gelir. Özel MediaStreamer hizmeti, onu akış siteleri için en iyi VPN hizmetlerinden biri yapar.

Engellenmemiş akış hizmetleri:

Netflix (neredeyse tüm bölgeler), Amazon Prime Video, HBO, Hulu, BBC iPlayer, DAZN ve daha fazlası.

Neden ExpressVPN kullanmalısınız?

 • Güvenli ve hızlı performans
 • Neredeyse tüm akış hizmetlerinin engellemesini kaldırın
 • Çok çeşitli sunucu konumları sunar

ExpressVPN satın almak isterseniz buradan websitelerine gidebilir ve paketleri inceleyebilirsiniz. Link açılmıyor ise geçici bir VPN hizmeti çalıştırmanız gerekebilir. Ayrıca farklı bir DNS hizmeti ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi için OpenDNS

4. VyprVPN

VyprVPN
VyprVPN

VyprVPN , kısıtlı içerik ve akış platformlarının engelini kaldırmak için kullanabileceğiniz bir başka mükemmel VPN hizmetidir. VyprVPN ile ilgili benzersiz faktör, sunucularını kiralamak yerine VPN hizmetleri sunmak için kullanmasıdır. Bu nedenle, birçok kullanıcının gizlilik ve güvenlik endişeleri için bir artı puandır.

VyprVPN, İngiltere’ye özgü olanlar da dahil olmak üzere neredeyse tüm büyük akış platformlarının engellemesini kaldırır. Ek olarak, sorunsuz bir deneyim için internette tutarlı ve yüksek hızlar sunar.

Engellenmemiş akış hizmetleri:

Netflix, BBC iPlayer, ITV Hub, Amazon Prime Video, Hulu, HBO vb.

Neden VyprVPN kullanmalısınız?

 • Tutarlı ve yüksek ağ hızları
 • Büyük akış hizmetlerinin kilidini açar
 • Çoklu platform desteği sunar

VyprVPN satın almak isterseniz buradan websitelerine gidebilir ve paketleri inceleyebilirsiniz. Link açılmıyor ise geçici bir VPN hizmeti çalıştırmanız gerekebilir. Ayrıca farklı bir DNS hizmeti ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi için OpenDNS

5. ProtonVPN

ProtonVPN
ProtonVPN

Son olarak, ProtonVPN , akış için en iyi VPN hizmetlerine ulaşır. Çeşitli özellikler sunar ve çeşitli akış hizmetlerinin engelini hızla kaldırır. Ayrıca, ProtonVPN, kısıtlı web sitelerini atlamak veya sorunsuz bir şekilde oyun oynamak gibi birçok başka görev için kullanılabilir.

ProtonVPN, çeşitli işletim sistemlerinde sezgisel ve kullanıcı dostu uygulamalara sahiptir, bu nedenle kötü bir deneyim hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Birkaç akış platformunda farklı bölgelerden içerik izliyorsanız, ProtonVPN mükemmel bir seçimdir.

Engellenmemiş akış hizmetleri:

Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu, HBO vb.

Neden ProtonVPN kullanmalısınız?

 • Kullanımı kolay uygulamalar
 • Tüm platformlarda güvenilir performans
 • Birkaç sunucu konumu sunar

ProtonVPN satın almak isterseniz buradan websitelerine gidebilir ve paketleri inceleyebilirsiniz. Link açılmıyor ise geçici bir VPN hizmeti çalıştırmanız gerekebilir. Ayrıca farklı bir DNS hizmeti ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi için OpenDNS

Sonuç: Akış için en iyi VPN

Bunlar, akış için kullanabileceğiniz en iyi beş VPN hizmeti seçeneğimizdir. Birini seçmekte sorun yaşıyorsanız , en iyi deneyim için ExpressVPN kullanmanızı öneririz. Bununla birlikte, çok daha düşük bir maliyetle benzer bir deneyim için Surfshark’ı da tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Akış sırasında bir VPN kullanmalı mıyım?

Bölgenizde bulunmayan içeriğe erişmek istiyorsanız akış için bir VPN kullanmalısınız.

Bir VPN akışa yardımcı olur mu?

Evet, bir VPN, kısıtlı veya bölge kilitli içerik akışı konusunda size yardımcı olacaktır.

Akış için ücretsiz bir VPN kullanabilir miyim?

Çoğu ücretsiz VPN, akış hizmetlerinde içeriğin engellemesini kaldıramaz ve performansta gecikme yaşar.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın