MUSE Coin Nedir? Muse Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

MUSE Coin Nedir? ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

MUSE Coin nedir sorusu, 2020 yılında piyasaya sunulduğundan bu yana birçok kripto para yatırımcısı tarafından araştırılıyor. Sanat ve NFT alanlarında aktif olarak rol oynayan ve her geçen gün daha etkin bir hale gelmeyi başaran MUSE Coin, geçtiğimiz günlerde değerini ikiye katladı ve böylece daha çok yatırımcının merceğine girmeyi başardı. Bizler de bu içeriğimizde MUSE Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak, istatistikleri, yorumları, geleceği, fiyatı gibi detayları sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

MUSE Coin Nedir? Muse Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
MUSE Coin Nedir? Muse Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

MUSE Coin Nedir?

MUSE Coin, sanat dünyasının blok zincirleri ile daha kararlı, güçlü ve erişilebilir bir hal almasının isteği sonucunda oluşturulmuş bir kripto para birimidir. ERC-20 altyapısında geliştirilen kripto paramız henüz daha bir yaşını doldurmamıştır fakat buna rağmen ciddi yükselişleri ile dikkat çekmeyi başarmaktadır. Sanat dünyasındaki işlerin daha fazla değere sahip olması amaçlanan ve ağ üzerinde yapılan işlemlerde sanatçılara yarar sağlayacak birçok özellik bulunduran MUSE projesi, telif hakkı gibi büyük problemlerin de önüne geçiyor.

AUDIO Coin’in farklı versiyonu olarak düşünülebilecek MUSE Coin, henüz piyasaya bilinirliğini gösterememiş bir kripto para birimidir. Bu yüzden oldukça yavaş bir ilerleme sergilemektedir. Buna rağmen yaptığı yükselişler ile sanatçıların yanında yatırımcıların da her geçen gün dikkatini çekmeyi başarmaktadır. Bu yüzden büyük yatırımcılar ve kripto para analizcileri kripto paramızın incelenmesi gerektiğini belirtiyorlar.

MUSE Coin İstatistikleri

MUSE Coin istatistikleri incelendiğinde, yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok fazla ilerleyememiş gibi gözüken bir kripto para görebilirsiniz. Ancak diğer kripto para birimleri ile kıyaslandığında oldukça az bir arz miktarına sahip olduğu için yüksek fiyatlanmakta, dolayısıyla ileriki zamanlar için büyük umutlar vaat edici bir görünüm sergilemektedir.

  • MUSE Coin toplam market hacmi 16,3 Milyon Dolar
  • Kripto paramızın hem toplam hem de dolaşımdaki arz miktarı 508,500 adettir.
  • MUSE Coin en değerli kripto paralar listesinde 1007. Sırada bulunmaktadır.

MUSE Coin arz miktarı net olarak geliştirici ekip tarafından açıklanmamıştır ve arttırılıp azaltılacağı hakkında kimsenin bir bilgisi bulunmamaktadır. Dolayısıyla yatırımcılar şimdilik iyi bir yatırım olduğunu düşünseler de ilerleyen zamanlarda bu görüşler değişebilir.

kripto para
kripto para

MUSE Coin Yorum

MUSE Coin, sahip olduğu bu özelliklerin yanında NFT20.io ismi verilen DEX borsasının ana yönetim tokeni olarak görev almaktadır. Bu borsa üzerinde NFT platformlarında kullanılan kripto para birimlerinin ticareti gerçekleştirilebilir ve dönüşümleri yapılabilir. Bunun yanında tanımda da bahsettiğimiz gibi NFT üzerinden yürütülen sanat işlerinin de kontrolü, güvenliği ve kararlılığı sağlanabilir. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve ilerleyen zamanlarda farklı bir konumda olacağını net bir şekilde görebiliyoruz.

Kripto para bilirleri tarafından yapılan MUSE Coin yorumları incelendiğinde kripto paramızın NFT piyasasındaki işlemlerin uzun vadede yaratacağı sonuçlar için kararlı bir değer koruma aracı olarak nitelendirildiği çıkarımına ulaşılabilir. Ayrıca son zamanlarda yapmaya başladığı yükselişlerinden ötürü daha fazla noktada ismini duyacağımızdan emin olabilirsiniz.

MUSE Coin Fiyatı

MUSE Coin fiyatı oldukça yüksek fiyat hareketliliğine (Volatilite) sahiptir. Dolayısıyla kısa vadeli yatırımcılar kripto paramıza büyük ilgi duymaktadırlar. İlk çıktığı zamanlarda biraz sabit ilerledikten sonra hızlı bir şekilde yükselen fakat ardından hemen düşen kripto paramız, geçtiğimiz günlerde tekrar yükselmeye başlayarak bir hafta içerisinde değerini neredeyse 3’e katlamayı başardı.

  • MUSE Coin tüm zamanlar en yüksek değeri Mart 2021 tarihinde $125.90 olarak kayıtlara geçmiştir.
  • MUSE Coin tüm zamanlar en düşük değeri ise Aralık 2020 tarihinde $0.1221 olarak kaydedilmiştir.

Bugün MUSE Coin fiyatı yüksek fiyat hareketliliğine sahip olduğu için $14 ile $50 arasında değişkenlik gösteriyor. İlerlemesine böyle devam etmesi halinde yeni bir rekora ulaşması ve daha fazla noktada kullanılmaya başlaması kaçınılmaz olacaktır.

MUSE Coin Geleceği

MUSE Coin geleceği parlak olan kripto para birimlerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Yönetim tokeni olarak kullanıldığı NFT20.io piyasası her geçen gün NFT pazarlarında daha çok kullanılmakta ve aktarımlar bu DEX borsası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla MUSE Coin alım satımı artmakta, bu durum da market hacmini ve talebini arttırmaktadır. En düşük seviyesinden günümüze %26300 oranında yükseliş gösterdiğini ve geçtiğimiz haftalara kadar rekoruna yaklaşıp $100 değerinin üstüne çıktığını da unutmamak gerekiyor.

MUSE Coin, birçok kişiye göre birkaç yıl içerisinde en değerli kripto paralar listesinde çok daha ön sıralara ilerleyecek ve değerine değer katacak. Henüz bir yaşında olmasına rağmen böylesine yüksek fiyat hareketliliğine sahip olması, kripto paramızın ilerleyen zamanlarda ne kadar yükselebileceğini de gösteriyor. Bu yüzden MUSE Coin yatırımcıları, kripto paramızın önümüzdeki birkaç sene içerisinde, arz miktarının değişmemesi halinde, kolaylıkla $1000 seviyelerini görebileceklerini belirtiyorlar.

kripto para
kripto para

MUSE Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

MUSE Coin, yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi ERC-20 altyapısını kullanan ancak kendi DEX borsasına sahip olan bir kripto para birimidir. Dolayısıyla birçok noktada özgürce kullanımı mevcuttur. Buna rağmen MUSE Coin alım satım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz yalnızca 3 adet kripto para borsası bulunmaktadır.

  • Uniswap (V2-V3) – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
  • Gate IO
  • Hotbit
  • NFT20 – Kendi DEX borsası

Bu borsalar üzerinden MUSE Coin alabilir ve varlıklarınızı MetaMask gibi dijital cüzdanlara aktarabilirsiniz. Ayrıca NFT alım satımlarında da MUSE Coin kullanabilmeniz mümkündür. Umarız içeriğimiz sayesinde MUSE Coin nedir sorusuna yanıt bulabilmiş ve diğer detaylara hâkim olabilmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para sayfasına göz atabilirsiniz. Buradaki hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.