AUDIO Coin Nedir? Audius Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

AUDIO Coin Nedir? (Audius) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

AUDIO Coin nedir sorusu, son zamanlarda hızlı bir şekilde yükseliş göstererek haberlere konu olduğu için birçok yeni yatırımcı ve trader tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Özgür bir müzik platformu vadeden ve müzik sektörü ile blok zinciri teknolojilerini bir araya getiren Audius, tüm müzisyenlerin ilgi odağı halinde gelmiş durumda. Bunun yanında yatırımcılar da bu kripto para birimini destekleyerek hem müziğe hem de portföylerine destek sağlamış oluyorlar. İçeriğimizde tüm detaylarıyla AUDIO Coin nedir, fiyatı ne kadardır, yorumları nasıldır, nereden satın alınır gibi çok sorulan soruları yanıtlandıracağız.

AUDIO Coin Nedir? Audius Nasıl ve Nereden Alınır?
AUDIO Coin Nedir? Audius Nasıl ve Nereden Alınır?

AUDIO Coin (Audius) Nedir?

Audius platformu, tüm müzik sanatçılarını hedefleyen ve tamamen ücretsiz bir şekilde hünerlerini göstermelerini sağlayan büyük bir müzik platformudur. Bu platform üzerinde sanat eserlerini paylaşmak için herhangi bir sözleşmeye veya anlaşmaya ihtiyaç duyulmaz. Böylece baskıcı ve tekel plak şirketlerinin yapıları tamamıyla bozulmuş olur. Ayrıca platform üzerinden müzisyenler sanatlarını tüm dünyaya gösterebilir, bunun üzerinden gelir elde edebilirler. AUDIO Coin hakkında ve Audius platformu hakkında daha teknik bilgilere ulaşmak isterseniz Audius White Paper sayfasını inceleyebilirsiniz.

AUDIO Coin de bahsetmiş olduğumuz platformun ana yönetim tokenidir. Kimsenin müdahale edemeyeceği, yasaklayamayacağı ve erişim engeli koyamayacağı bu platform sayesinde bağlantı yalnızca üreticiler ve dinleyiciler arasında gerçekleşiyor. Burada dönecek olan ticari işlemler de AUDIO Coin üzerinden sağlanıyor. Blok zinciri teknolojileri ile müzik dünyasını bir araya getirdiği için bugün binlerce müzisyen, dinleyici ve yatırımcı bu platformu bilmekte, aktif olarak kullanmaktadır.

AUDIO Coin İstatistikleri

Yalnızca 24 saatte %1000 oranından fazla yükseliş göstererek birçok yatırımcının ilgisini çekmiş olan AUDIO Coin, bugün halen market hacmini arttırmaya ve daha çok yatırımcıyı bünyesine katmaktadır. Kurmuş olduğu özgür ve bağımsız platform sayesinde de hiçbir zaman değerini yitirmeyecek noktalara gelmeyi başarmıştır. AUDIO Coin istatistikleri de bu varlığın ne denli önemli olduğunu açık bir şekilde göstermektedir.

 • AUDIO Coin (Audius) toplam market hacmi 2,5 Milyar Dolar
 • Toplam arz miktarı 1,04 Milyar adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı 406 Milyon adettir.
 • AUDIO Coin, kripto para piyasalarının %0,05’lik kısmına hâkim durumdadır.

Binlerce kişi tarafından aktif olarak takip edilen AUDIO Coin, Audius platformunda da yüzlerce sanatçı ve binlerce dinleyici barındırmaktadır. Bugün en değerli kripto paralar listesinde de 93. Sırada bulunmaktadır. Her geçen gün daha ileriye gitmekte, market hacmini arttırmakta ve daha çok müzisyeni, dinleyiciyi ve yatırımcıyı bünyesine kazandırmaktadır.

kripto para
kripto para

AUDIO Coin Yorum

Oylama sistemleri ile müzisyenlere kazanç sağlayan, yüksek kalitede ses kaydı olanağı bulunan ve tamamen sansürsüz yapısı ile ön plana çıkan AUDIO Coin, birçok analizciye göre oldukça kaliteli bir kripto para birimidir. AUDIO Coin yorumları da aynı doğrultudadır. Blok zinciri teknolojilerini tam anlamıyla kullanan ve tüm nimetlerinden faydalanan AUDIO Coin, ilerleyen zamanlarda en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri olabilir.

Hızlı yükselişleriyle de dikkat çekmeyi başaran ve bir anda en iyi kripto paralar arasında yer alan kripto paramızın tek eksiği tamamen kendine sahip bir altyapısının bulunmayışı. Fakat geliştirici ekibi tarafından yapılan açıklamalara göre önümüzdeki birkaç senelik süreçte bu sorunun üstesinden de gelinecek ve tamamen kendi altyapısı içerisinde hizmet vermeye başlayacak. Bu durumda kripto para bilirlerinin AUDIO Coin hakkındaki görüşleri de çok daha olumlu bir şekilde değişecektir.

AUDIO Coin Fiyatı

AUDIO Coin fiyatı, çıktığı 2020 yılının sonlarından itibaren hareketlenmeye başlamış ve daha sonrasında geri dönülmez bir yükselişe girmiştir. Bugün $2 ile $3.2 aralığında bir değere sahip olan AUDIO Coin, ortalama üstü volatilite değerlerine sahip bir kripto paradır. Bu yüzden kısa vadeli yatırımcılar için oldukça risklidir. Yine de halen yükseliş trendinde bulunduğu için birçok yatırımcı tarafından tercih edilmektedir.

 • AUDIO Coin (Audius) tüm zamanlar en yüksek değeri Mart 2021 tarihinde $4.99 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • AUDIO Coin (Audius) tüm zamanlar en düşük değeri Aralık 2020 tarihinde $0.077 olarak kaydedilmiştir.

Görüldüğü üzere AUDIO Coin, kısa süre içerisinde oldukça hızlı bir yükseliş sergiledi ve bu yükselişine devam ediyor. Böylece her geçen gün daha fazla habere konu oluyor ve daha çok yatırımcıyı bünyesine kazandırıyor. Aralık 2020 tarihinden günümüze tam olarak %3000 oranında yükselen AUDIO Coin, yatırımcısını da zengin etmeyi başarıyor.

AUDIO Coin Geleceği

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi AUDIO Coin, kısa sürede büyük işler başardı ve başarmaya devam etmekte. Bu yüzden birçok kripto para bilirine göre AUDIO Coin geleceği oldukça parlak. Projesini de blok zinciri teknolojilerine entegre etmiş olan ve böylece sektörün de ilgisini çekmeyi başaran kripto paramız değer olarak olmasa da bilinirlik ve kullanım olarak sürekli ekosistemini genişletecek gibi gözüküyor.

AUDIO Coin yatırımcıları ise bu kripto para biriminden oldukça umutlular gibi gözüküyor. Öylesine umutlular ki yalnızca bir sene sonrasında $10 hedefine ulaşmasını bekliyorlar. Bunun için market hacmini beşe katlaması ve Audius platformu üzerinde neredeyse SoundCloud platformu gibi bir kullanım seviyesinde ulaşması gerekiyor. Bu potansiyellerin hepsini bünyesinde bulundurmasına karşın, bunun için çok daha büyük bir ağ oluşturması ve büyük firmalarla anlaşmalar sağlaması şart.

kripto para
kripto para

AUDIO Coin (Audius) Nasıl ve Nereden Alınır?

AUDIO Coin, ERC-20, Solana, Binance Labs gibi birçok ekosistemi ve altyapıyı desteklemektedir. Yeni sayılabilecek bir kripto para birimi olmasına rağmen, kısa süre içerisinde çok büyük bir alana ulaşmayı başarmıştır. 60’a yakın kripto para borsası üzerinden AUDIO Coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • UniSwap (V2)
 • Poloniex
 • FTX
 • AAX
 • BitWell
 • WazirX
 • Flybit
 • Pionex

Audius platformu üzerinden müzik parçalarınızı paylaşarak AUDIO Coin kazanabilir ve sahip olduğunuz coinleri, geniş altyapısı sayesinde birçok cüzdan üzerinde barındırabilirsiniz. Kısacası ulaşması kolay olan ve hızlıca platformlar arası geçiş yapabilen bir kripto para birimi olduğunu bilmenizde fayda var.

İçeriğimizde bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır! Umarız AUDIO Coin nedir sorusuna cevap bulabilmiş, fiyatı ne kadardır, nereden satın alınır gibi detaylara hâkim olmuşsunuzdur. Benzer inceleme içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para kategorisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.