MASK Coin Nedir? Mask Network Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

MASK Coin Nedir? (Mask Network) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

MASK Coin, şifrelenmiş mesajlar üzerine yoğunlaşmış ve bu alanda gerçekleştirilen çalışmalar sonucu piyasaya sürülmüş kripto para birimlerinden biridir. Yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen çıktığı günden bu yana başarılı bir ilerleyiş sergilediği için birçok yatırımcı MASK Coin nedir sorusunu araştırmaktadır. 2019 yılından günümüze geliştirilen bu proje ile birlikte NFT teknolojilerinden akıllı sözleşmelere kadar birçok sistemin süreçleri sosyal medya platformları üzerinde şifrelenebiliyor. İçeriğimizde tüm detaylarıyla MASK Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, fiyatı ne kadar gibi soruları cevaplandıracağız.

MASK Coin Nedir? Mask Network Nasıl ve Nereden Alınır?
MASK Coin Nedir? Mask Network Nasıl ve Nereden Alınır?

MASK Coin (Mask Network) Nedir?

MASK Network, 2019 yılında merkeziyetsiz bir yapıyla kurulmuş olan ve sosyal medya platformları üzerinde güvenilir bir ortam oluşturmaya çalışan kuruluştur. Finansal süreçlerin çözülmesi ve kolaylaştırılması için de MASK Coin piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürülmeden önce ciddi oranda yatırım alarak fon sağlayan kripto paramız, direkt olarak yükseliş trendine girmiş ve günümüze kadar istikrarlı bir ilerleme sağlamıştır. Bugün Twitter ve Facebook gibi platformlarda şifrelenmiş mesajlar gönderilmesine olanak sağlamaktadır.

Ayrıca aynı sosyal medya platformları üzerinde geliştiriciler MASK Coin sayesinde fon oluşturabilir ve paylaşımlar gerçekleştirebilir. Bu süreçlerin tamamı şifrelendirilmiş bir şekilde gerçekleştirilir ve böylece anonim durum korunmuş olur. Ve tamamen şeffaf, hızlı ve merkeziyetsiz bir yapının varlığı tamamen anlaşılabilir. MaskDAO ismi verilen platform üzerinde MASK Coin sahipleri oy kullanabilir ve kripto paranın değişimi ve gelişimi hakkında fikirlerini dile getirebilirler. Mask Network ve MASK Coin hakkında daha çok teknik bilgiye erişmek istiyorsanız Mask IO resmî web sitesini inceleyebilirsiniz.

MASK Coin İstatistikleri

MASK Coin, 2021 yılının başlarında halka arz edildi ve dağıtılmaya başlandı. Düşük arz miktarı ile duyurulduğu ve arz edilmeden önce yüksek miktarlarda yatırım almayı başardığı için diğer kripto para birimlerine kıyasla oldukça iyi bir çıkış yapmayı başardı. Bugün bir milyar dolar seviyesine yaklaşan market hacmi ile MASK Coin istatistikleri tüm yatırımcıların ilgisini çekiyor.

 • MASK Coin (Mask Network) toplam market hacmi 900 Milyon Dolar
 • Kripto paramızın açıklanan toplam arz miktarı 100 Milyon adetken dolaşımda olan arz miktarı yalnızca 29,1 Milyon adettir.
 • MASK Coin tüm kripto para piyasalarının %0,01’lik kısmına hâkim durumdadır.

Düşük arz miktarı sayesinde daha da değerli bir hale gelen MASK Coin, her geçen gün market hacmini daha da arttırmaktadır. Bu sayede daha fazla alana hizmet verebilmekte ve gelişim süreçlerini arttırabilmektedir. Sonuç olarak hem yatırımcılar hem de proje sürekli olarak kazanç sağlamakta ve kalitelerini iyileştirmektedir.

kripto para
kripto para

MASK Coin Yorum

Binance Smart Chain üzerinde destek sağlaması ve Binance borsası üzerinde listelenmesi ile birlikte daha çok yatırımcının dikkatini çekmeyi başaran MASK Coin, sosyal medya platformları üzerinde gizlilik konusuna odaklandığı için hızlı bir şekilde ivme kazanarak en değerli kripto paralar arasına girmeyi başardı. Bugün en değerli kripto paralar listesinde 253. Sırada bulunuyor ve bu sıralamaya yalnızca birkaç ay içerisinde yükseldi. Böylece gücünü bir kez daha kanıtlamış oldu.

Kripto para analizcileri tarafından yapılan analizler ve raporlar sonucunda MASK Coin yorumlarının olumlu olduğunu söyleyebiliriz. Twitter platformu üzerinden geliştiricilere destek sağlanabilen ve gizlilikten ödün vermeden paylaşımların yapılmasını sağlayan kripto paramız, ilerleyen zamanlarda çok önemli bir pozisyonda olacak gibi gözüküyor. Zaten bugün binlerce takipçi aktif olarak MASK Coin’i takip ediyor. Sadece bu durum bile kripto paramızın ne derece önemli olduğu gösterir niteliktedir.

MASK Coin Fiyatı

MASK Coin fiyatı, günümüzde $7.20 ile $13.10 arasında değişim gösteriyor. Ortalama üstü volatilite değerlerine sahip olan kripto paramız şimdilik düşüş trendinde yer alsa da dönemsel olarak yükselişler yaparak orta ve kısa vadede yatırımcısına ciddi kazançlar sağlıyor. Bunun yanında uzun vadeli yatırımcılar da MASK Coin yatırımı yaparak kazanç elde edebiliyorlar.

 • MASK Coin (Mask Network) tüm zamanlar en yüksek değeri Şubat 2021 tarihinde $97.92 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • MASK Coin (Mask Network) tüm zamanlar en düşük değeri ise Temmuz 2021 tarihinde $3.00 olarak kaydedilmiştir.

Yalnızca birkaç ay içerisinde hem en yüksek hem de en düşük fiyat rekorunu kırmayı başaran kripto paramız, en düşük seviyesinden günümüze çok fazla yükseliş sergilememiş olsa da yeni bir kripto para olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu yüzden önümüzdeki süreçlerde hareketliliğini arttırarak daha ciddi değişimler sergileyebilir.

MASK Coin Geleceği

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi düşük arz miktarına sahip olan MASK Coin, tamamen halka arz edildiğinde hızlı bir şekilde değer kazanabilir. Bu konu hakkında analizler yapan kripto para bilirleri ve yatırımcılar önümüzdeki birkaç senelik süreçte $100 değerine tekrar ulaşabileceğini ve daha sonrasında $1000 hedefinde ilerleyebileceğini belirtiyorlar. Bunun gerçekleşmesi için ise market hacmini ciddi oranda arttırması ve en değerli kripto paralar listesinde en ön sıralara yerleşmesi gerekiyor.

MASK Coin geleceği hakkında ise tahmin edebileceğiniz üzere oldukça olumlu ve umutlu görüşler dile getiriliyor. En düşük seviyesinden günümüze yalnızca %200 oranında yükseliş gösteren bir kripto para birimi olduğu ve içerisinde büyük potansiyel barındırdığı için kısa vadede bile hızlı ilerleme kaydedebileceği belirtilmekte. Bu noktada yapılacak en iyi şey grafiksel olarak analizleri yapmak ve elde edilen sonuçlar doğrultusunda yatırım planı oluşturmak.

kripto para
kripto para

MASK Coin (Mask Network) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

MASK Coin, Binance Smart Chain, ERC-20 ve Polygon altyapılarını desteklemektedir. Bu yüzden birçok noktada kolay ulaşılabilir bir kripto para birimi olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanında popülerliğini her geçen gün arttırdığı için daha fazla kripto para borsasında kendisine yer edinebiliyor. MASK Coin alım satım işlemleri yapmak istiyorsanız aşağıdaki borsaları kullanabilirsiniz.

 • Binance – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Coinbase Exchange
 • OKEx
 • PancakeSwap
 • UniSwap
 • BitWell

Bunların yanında alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 30’dan fazla kripto para borsası bulunmaktadır. Ayrıca MASK Coin varlıklarınızı Trust Wallet, MetaMask ve Binance Cüzdan gibi dijital cüzdan platformlarında barındırabilmeniz mümkündür. Ve Mask Network üzerindeki tüm platformlarda aktif olarak barındırma ve transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

MASK Coin nedir, nereden alınır ve fiyatı ne kadardır gibi çokça sorulan soruları içeriğimizde yanıtlandırmaya çalıştık. Umarız buradan tüm bilgileri edinebilmiş ve yatırım planınızı oluşturabilmişsinizdir. Fakat içeriğimizde bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir! Diğer içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.