Ana sayfa Mobil Cihazlar İphone 7 DFU Moduna Nasıl Geçilir?

İphone 7 DFU Moduna Nasıl Geçilir?

0

İphone 7 DFU moduna nasıl geçilir? Birçok kişinin bilmediği akıllarda soru işareti olan DFU modu hakkında bilgilendirme yapmayı, aynı zamanda öğrendiğiniz bilgilerle cihazınızı daha işlevsel kullanmayı amaçlamaktayız.

İphone 7 DFU Moduna Nasıl Geçilir?

İphone 7 DFU Moduna Nasıl Geçilir? Detaylı Anlatım

İphone cihazlarınızda bulunan yazılım güncellemesini sağlamaya yarayan bir komut olarak karşımıza çıkan DFU modu hakkında sizlere yardımcı olmak ve akıllardaki soru işaretlerini kaldırmak isteriz.

DFU Nedir?

DFU (Dewice Firmware Upgrade), cihazınızı herhangi ek bir program kullanmadan güncellemenizi sağlayan bir mod olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanıcılara birçok avantaj sağlayan bu modla yazılımdan kaynaklı olan sıkıntılarınızı çözebilir, cihazda mevcut bulunan İOS sürümünüzü daha eski bir sürüme düşürebilir, kullanım süresi dolan bir İOS beta sürümünden ayrılmak için hatta güncel bir İOS sürümüne geçmek için faydalanabilirsiniz.

Önerilen İçerik: iPhone Ön Kamera Ters Çekiyor Çözümü

Birçok avantajı olan ve kullanıcıların hem cihazlarındaki mevcut performansını yükselten hem de ek bir uygulamayla hafızanızı doldurmadan ihtiyacınız olan işlemleri kolayca halledebileceğiniz DFU moduna geçmek çok kolaydır.

Kullanıcılarına birçok avantaj sunan İPHONE 7 DFU moduna iphone 7 modeline kadar farklı bir şekilde geçilirken İphone 7 modeli ile birlikte artık daha kolay geçiş sağlayabileceksiniz.

DFU Moduna Nasıl Geçilir Nasıl Çıkılır?

İphone 7 ve sonrasında çıkan bütün modellerde öncelikle telefonunuzu kapatın. Telefonunuz kapalıyken Güç tuşu ile aynı anda ses kısma tuşuna basılı tutarak telefonunuzun açılmasını bekleyin. Telefonunuzda APPLE logosunu gördüğünüzde elinizi güç tuşundan çekin fakat ses kısma tuşuna basmaya devam edin.

Ekranınızda iTunes logosunu gördüğünüzde başarılı bir şekilde İphone 7 DFU moduna girmiş oldunuz demektir. İhtiyacınız olan işlemleri telefonunuz DFU modunda iken tamamlayın.

İşlerinizi tamamen tamamladıktan sonra ise cihazınızı kapatma tuşuyla kapatın ve sonrasında normal bir şekilde açın. Böylelikle kolay bir şekilde DFU modundan da çıkmış olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!