Instagram öne çıkanlar indirme nasıl yapılır? ✔️ 2023

Instagram öne çıkanlar indirme artık mümkün. Siz de beğendiğiniz müzikli-müziksiz hikayeleri indirmek isterseniz, bu yazıda tüm detayları bulabilirsiniz.

Instagram sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren bir platformdur. Yaklaşık 6 yıl önce getirdiği Instagram hikaye özelliği kullanıcılar tarafından çok beğenilirken ardından paylaşılan hikayeleri “öne çıkanlara” ekleme özelliğini geliştirdi. Ayrıca basit uygulamalarla Instagram öne çıkanları indirme artık mümkün.

Instagram öne çıkanlar indirme nasıl yapılır?

Instagram öne çıkanlar kişisel ve işletme hesapları tarafından oldukça çok kullanılan bir özelliktir. Kullanıcılar beğendikleri hikayelerinin 24 saatte kaybolmasını istemedikleri için artık profillerine öne çıkanlar olarak sabitliyorlar. Peki beğendiğiniz hikayeleri galerinize kaydetmek mümkün mü? Instagram öne çıkanlar indirme nasıl yapılır? sorularının cevapları burada.

Instagram Öne Çıkanlar Nedir?

Instagram hikayeleri 24 saat içinde otomatik olarak silinir fakat silinmesini istemediğiniz hikayeleri profilinize sabitleme işlemi öne çıkanlar olarak isimlendirilir. Fotoğraf veya video türünde attığınız içeriklerden beğendiğiniz ve sürekli profilinizde kalmasını istediklerinizi bu kısma ekleyebilirsiniz.

Instagram Öne Çıkanlar Nedir?

Öne çıkanlar’da hikaye paylaşımı 100 fotoğraf veya video ile sınırlıdır fakat istediğiniz kadar öne çıkanlar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz öne çıkanlara tanımlayıcı başlıklar da ekleyerek profilinizi düzenleyebilirsiniz. Instagram öne çıkanlar özelliğini kullanmak basittir. Özellikle çok fazla takipçiye sahip fenomenler kullandığı ürünleri, izlediği filmler gibi birçok paylaşımlarına öne çıkanlar şeklinde ekler ve takipçileri buradan istediklerini kolayca bulabilirler. Peki bu Instagram öne çıkanları indirmek mümkün mü?

Instagram Öne Çıkanlar İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram’ın öne çıkartma özelliğini kullanıcılar yaygın olarak kullanır. Ayrıca bu öne çıkan hikayeleri çeşitli yöntemlerle cihaza indirmek mümkündür. Kendi profilinizde yer alan öne çıkanları kaydedebilirsiniz. Başka profillerin öne çıkanlarını indirmek için ise çeşitli uygulamalar vardır. Ancak bu uygulamaların güvenli olduğundan emin olmadan kullanmamanız en büyük tavsiyemizdir. İşte güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz Instagram öne çıkanları indirme uygulamalarını aşağıda listeledik.

Instagram Story indirme işlemi nasıl yapılır?

İlgini Çekebilir

Instagram Öne Çıkanları İndirme Uygulamaları Nelerdir?

Instagram başka profillerin öne çıkanlarını indirme özelliğini daha geliştirmedi. Bu nedenle, Instagram öne çıkanları indirme için kolay ve güvenilir uygulamalar vardır. Ücretsiz ve korkmadan kullanabileceğiniz uygulamalar bunlar;

Story Saver:

Instagram öne çıkanlar indirme nasıl yapılır?

Android kullanıcıları için en pratik Instagram öne çıkanlar indirme uygulamasıdır. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gerekenler;

  • Instagram hesabınıza girmek,
  • Giriş sağladıktan sonra istediğiniz kullanıcının öne çıkanlarını cihazınıza indirmektir.

Uygulamaya ayrıca websitesi üzerinden girerek öne çıkanları masaüstünüze de indirebilirsiniz.

StoriesIG:

Instagram öne çıkanlar indirme nasıl yapılır?

Hem android hem de IOS kullanıcıları için ücretsiz Instagram öne çıkanlar indirmeyi sağlar. İzlemeniz gereken adımlar bu şekildedir;

  • Bu siteye gidin
  • Hikayesini indirmek istediğiniz kullanıcı adını giriniz.
  • Cihazınıza indirmek istediğiniz öne çıkanları seçiniz.
  • Sonrasında “İndir” e basarak anomim bir şekilde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Instore:

Instagram öne çıkanlar indirme nasıl yapılır?

Instagram öne çıkanlar indirme işlemini doğrudan Instore uygulaması ile indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bu adımları takip edebilirsiniz;

  • Artık Instagram anasayfanız ile aynı hikaye kısmını göreceksiniz.
  • İstediğiniz hikayeyi cihazınıza indirmek için indir seçeneğine tıklayınız.

Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamayı sildiğinizde beraberinde kaydettiğiniz hikayelerin de silindiğini unutmamalısınız.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın