Ana sayfa WEB HTML Mail imza Nasıl Yapılır?

HTML Mail imza Nasıl Yapılır?

0

Özellikle kurumsal iletişimin en önemli parçalarından olan E-Posta trafiğinin vazgeçilmezi HTML mail imza nasıl yapılır hep birlikte öğrenelim…

HTML İmza nedir?

HTML imza, gönderilen e-postaların sonunda kişisel bilgilerinizi içeren önceden düzenlenmiş şablonlardır. Bu şablonlar her gönderdiğiniz e-postanın altında belirir ve e-postalarınızı okuyan kişilerin sizin hakkınızda daha çok bilgi edinmesini ve size daha kolay ulaşabilmesini sağlar. Ayrıca bu imzaların içerisine kampanyalarınızın özetlerini ekleyerek e-posta trafiğinizi reklam ağı olarak değerlendirmenize olanak verir.

Html imza ne işe yarar?

Html mail imzaları kurumsal iletişimin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. E-Posta trafiğinizin zaman içerisinde artması ve çok geniş kitlelere yayılmış olmanız sebebi ile e-postalarınızın altındaki bilgilerin bir çok insana ulaşması muhtemel. E-Postaların altında bulunan bilgilerinizin size ve firmanıza daha kolay ulaşılmasını sağladığı aşikar.

İmzalarınızın içerisinde belli başlı kampanyalara da yer veriyor olmanız bu kampanyalar hakkında iletişime geçtiğiniz kitlenin bilgi sahibi olması oldukça muhtemel. Bu iki önemli ihtimal değerlendirildiğinde zaten yapıyor olduğunuz E-Posta görüşmelerinin zaman içerisinde ücretsiz ve etkili bir pazarlama stratejisi olduğunu görmek zor değil. Html imzanın etkilerini kullanmaya başladığınızda kesinlikle gözlemleyeceksiniz…

Html mail imza nasıl yapılır?

html mail imza nasıl yapılır

Html mail imza yapmak için öncelikle online imza oluşturma sitesine gidin ve online araç içerisinden bir imza şablonu seçin.

şablon seçimi

Şablon seçtikten sonra soldaki paneldeki tüm bilgileri kendimize göre düzenliyoruz…

bilgilerin düzenlenmesi

Tüm bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurduktan sonra Apply your signature butonuna tıklıyoruz ve imzamızı kayıt ediyoruz.

imzayı panoya kopyalama

Daha sonra gelen pencerede en üstte bulunan Copy signature to the clipboard butonuna tıklıyoruz ve tasarladığımız html imza bilgisayarımızın panosuna kopyalanıyor.

html imza çıktısı

Son olarak panoya kopyaladığımız html imza tasarımını kullandığımız e-posta servisinin imza bölümüne yapıştırıp kayıt ediyoruz. Daha sonra e-Posta oluşturduğumuzda otomatik olarak bu imzanın en sonra belirdiğini göreceğiz.

DUYURU | E-Mail marketing ile ilgileniyor ve HTML Mail göndermek istiyorsanız buradaki video size yardımcı olacaktır. Ayrıca Webmail üzerinde İmza oluşturuyor ve imzalarda resim görüntüleme sorunu yaşıyorsanız bu yazımızda sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Bu makalenin videolu anlatımı aşağıda bulunmaktadır. Soru, görüş ve önerileriniz için lütfen yorum yapmayı ihmal etmeyin. Sonraki yazıda görüşmek üzere…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!