Başlangıç Haber Grand Theft Auto Trilogy Ne Zaman Çıkıyor?

Grand Theft Auto Trilogy Ne Zaman Çıkıyor?

0

Aksiyon-macera tarzı video oyunu Grand Theft Auto Trilogy: The Definitive Edition versiyonuyla çok yakında piyasaya çıkacak. İşte, oyunlarla ilgili bilgiler ve çıkış tarihi!

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Geliyor!

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City ve Grand Theft Auto San Andreas oyunları Rockstar tarafından yeniden düzenlendi. Ve bu 3 oyun ‘Trilogy’ olarak anılıyor. Grand Theft Auto Trilogy oyunlarının bu yılın sonlarına doğru piyasaya çıkması bekleniyor. Bir kaynak bu tarihin 11 Kasım olacağını sızdırdı.

GTA Trilogy, PlayStation, Xbox, PC ve Mobil platformlarına özel olarak yeniden tasarlandı. Yeniden canlandırılan GTA oyunları, iOS ve Android’e 2022’nin ilk yarısında gelecek. Rockstar Games, 2013 yılından beri yayınladığı popüler aksiyon-macera oyununun yeni versiyonunu duyurmuştu.

İlgili İçerik: Cricket 22 Oyunu Duyuruldu: İşte Çıkış Tarihi

Yeni oyunlar bu yıl içinde Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition adlı bir pakette sunulacak. Oyunlarda yükseltme yapılırken, geleneksellik, orijinallik ve klasik görünüm hissi korundu. Grafiksel anlamda bazı iyileştirmeler yapıldı ve modern oyun geliştirmeleri üzerinde çalışıldı.

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto Vice City ve Grand Theft Auto San Andreas oyunlarının PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC‘de oynanabileceğini açıkladı. 2022’nin ilk yarısında bu oyunlar iOS ve Android’e de gelecek.

GTA The Trilogy: The Definitive Edition tanıtım tarihi henüz açıklanmadı. Rockstar Games, klasik GTA oyunlarının mevcut sürümlerini önümüzdeki haftadan itibaren dijital platformlardan kaldıracak. Oyunları daha önceden satın alan oyuncular, bu oyunları kendi konsollarında indirip oynamaya devam edebilecek.

Rockstar Games, Grand Theft Auto 3’ün 20. yıldönümüne özel olarak bir sürpriz yapacak. Oyuna özel bir süvari alayı geliyor. Yeni kostüm ve ekipman, GTA Online koleksiyonunda karşımıza çıkacak. GTA Online ayrıca gelecek yıl Mart ayında PS5 ve Xbox Series X/S kullanıcıları için daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı planlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!