Ana sayfa Önerilen En iyi anime siteleri – 2020 | Anime Severlere Özel

En iyi anime siteleri – 2020 | Anime Severlere Özel

0

Anime; İlk olarak 1917 yılında ortaya çıktı ve 1960’lara doğru bir sanat tarzına evirildi, tabi süregelen yıllarda yapılan değişikliklerle birlikte. Animasyon tarzı batı da çok fazla dikkat çekmiş ve övgü almıştır. Animenin esprisi bütün yaş grupları tarafından ve büyüleyici grafikler sayesinde sevilebilmesidir. Bu yazımda, En iyi anime sitelerinden bahsettim…

Ücretsiz ve yasal olarak anime izlemenizi sağlayan anime siteleri arıyorsanız ve anime dünyasında yeniyseniz veya herhangi bir yasal site bilmiyorsanız, bu liste tam da size göre.

Ücretsiz ve yasal olan en iyi anime siteleri 2020:

yasal anime siteleri

1.  Crunchyroll

Crunchyroll
En iyi anime siteleri 2020

Crunchyroll, genellikle ücretli premium içerik sunan yasal bir anime web sitesidir, üyelik olmadan da binlerce içeriği ücretsiz izleme seçeneğiniz de vardır.

Örneğin; Düşük bir çözünürlükte, Naruto dizisinin tamamını ücretsiz olarak art arda izleyebilirsiniz! Özel sunucuları sayesinde akış hızı neredeyse hiç gecikme olmaksızın oldukça sabittir. Filtreleri kullanarak farklı türleri ve kategorileri keşfedebilirsiniz. Dahası, drama ve manga başlıklarına da ev sahipliği yapıyor.

Neden Crunchyroll kullanıyorsunuz?
  • Güncel aboneler ve eş zamanlı yayınlanan bölümler
  • Geniş koleksiyon

2. ConTV (Viewster)

Görüntüleyici
En iyi anime siteleri 2020

Viewster da ücretsiz olarak çevrimiçi anime izleyebilirsiniz. Bu site çoğunlukla bir film izleme sitesi olarak bilinmesine rağmen, iyi bir anime dizisi koleksiyonuna da ev sahipliği yapıyor. Buradaki içerik biraz eski, bu da birçokları için hayal kırıklığı yaşatabilir.


Önerilen İçerik: Comikon İstanbul Bomba Gibi Geliyor!


Bununla birlikte, Okul Günleri gibi klasik animasyon başlıklarına girerseniz, kesinlikle burada biraz iyi vakit geçireceksiniz. Bir başka ilginç özellik ise, Viewster’ın farklı ülkeler için farklı bir koleksiyona sahip olmasıdır. Görünüşe göre, ABD için anime kataloğu en iyisidir ve proxy veya VPN aracılığıyla erişilebilir.

Viewster’ı neden kullanmalısınız?
  • İngilizce altyazılı, reklamsız
  • Mobil uygulama mevcut

3. Tubi TV

Tubi TV anime
En iyi anime izleme siteleri Türkiye 2020

Tubi TV, TV şovlarını ve filmleri izlemek için popüler bir web sitesidir, ancak aynı zamanda dublajlı ve altyazılı animasyonları ücretsiz olarak izlemenizi sağlar. Listede bu kadar alt sıralara yerleştirmenin arkasındaki sebep, sınırlı koleksiyonu. En yeni veya ünlü anime başlıklarını burada bulamayabilirsiniz. Ancak video kalitesi gerçekten iyi olduğu için burada barındırılan şovlara göz atabilirsiniz.

Tubi TV neden kullanılıyor?
  • Koyu temalı kullanıcı arayüzü ve temiz arayüz
  • İyi akış hızı

4. ANİMEFREAK.TV

animefreak.tv
En iyi anime siteleri 2020

AnimeFreak, ücretsiz bir şekilde altyazılı ve dublajlı anime serilerini çevrimiçi izlememiz için bizlere sunar. ‘Tür’, ‘En Son Bölümler’, ‘Popüler Animeler’ gibi kategoriler içerisinde geniş bir arama seçeneği ile anime seçiminizi yapabilirsiniz. Özel animeler de buna dahildir. Yeni platformları kullanıcıların çizgi roman okuyabilmelerini de mümkün kılıyor, bu her yerde bulamayacağınız bir özellik.

Animefreak neden kullanılıyor?
  • ücretsiz, altyazılı ve dublajlı bir şekilde bizlere sunar.
  • iç açıcı tema

5. ANİMELAB

animelab
En iyi anime siteleri 2020

Bir TL bile harcamadan anime izleyebileceğiniz yasal site. AnimeLab, Android, İOS, Playstation, Apple Tv, Chromecast gibi çeşitli platformları destekliyor. Yoğun içeriği ile tüm anime severlere hitap ediyor.

AnimeLab neden kullanılıyor?
  • ilginizi çekebilecek yoğun anime kitlesi
  • hoş ve sade arayüz

Not: En son bölümleri ücretsiz olarak izlemenize izin verebilecek birçok ücretsiz anime web sitesi olsa da, yasa dışı oldukları gerçeği inkar edilemez. Uygun lisansa sahip olmadıkları için, bu siteler oldukça sık kapatılır ve geride çok sayıda izleyici bırakılır.

 Hangisini en çok beğendiğinizi ve bildiğiniz başka iyi anime siteleri varsa  yorum yaparak  bize bildirebilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!