En iyi +7 Android Ekran Videosu Alma Uygulaması ✔️ 2023

Birçok Android Ekran Kaydedici ve Android ekran videosu alma uygulaması, ekranınızı birçok güçlü özellikle kaydetmenize olanak tanır. En iyi kalitede ekran videoları kaydetmek ve bu kayıtları sosyal medya hesaplarına yüklemek bazı durumlarda oldukça gerekli olabiliyor. En İyi Android Ekran Kaydedici ve en iyi android ekran kaydetme uygulaması hakkında oluşturduğumuz liste hemen aşağıda bulunuyor.

Bazı uygulamalar, ekran üzerinde gömülü bir filigran ile birlikte gelir. Ancak Android için filigran içermeyen birçok ücretsiz ekran video kaydedici var. Ayrıca, Android’de kaydın nasıl gösterileceğine dair eğitimler de sağlanıyor. Pek çok özelliği bir araya getiren en iyi Android ekran kaydedici uygulamaların bir listesini derledik…

android ekran kaydedici
En İyi Android Ekran Kaydedici

2022 İçin En İyi 7 Android Ekran Kaydedici Uygulaması

  • AZ Ekran Recorder
  • Super Screen Recorder
  • DU Recorder
  • Screen Recorder
  • Mobizen Screen Recorder
  • ADV Screen Recorder
  • Screen Recorder With Audio And Facecam

Not: Bu liste tercih sırasına göre değildir. İhtiyacınıza uyan bu uygulamalardan herhangi birini seçmeniz tavsiye edilir.

1. AZ Screen Recorder (Ekran Kaydedici)

az screen recorded
En İyi Android Ekran Kaydedici

AZ Screen Recorder, bir milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan popüler bir Android ekran yakalama uygulamasıdır. Çalıştırması kolaydır ve kök erişimi gerektirmez. Hiçbir filigran veya kayıt için zaman sınırları içermez. HD ve Full HD videolar oluşturmanıza olanak tanır ve ayrıca kayıt sırasında duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz.

Yaptığınız videolar otomatik olarak galeriye kaydedilir. Bunun dışında uygulama oldukça özelleştirilebilir. Video çözünürlüğünü, bit hızını, kare hızını, ekran yönünü ayarlayabilir, zamanlayıcıyı durdurmak için özelleştirebilir ve kayıtlı videoları paylaşabilir veya silebilirsiniz.

AZ Screen Recorder’ın pro sürümü, Magic düğmesi, reklam kaldırma, geri sayım sayacı vb. Gibi bazı ek özellikleri kapsar. Uygulama içi satın alma mevcuttur. Ancak, ücretsiz sürüm zaten gerekli özelliklerin çoğunu içerir, ayriyeten reklam içerir.

2. Super Screen Recorder – No Root REC & Screenshot (Ekran Kaydedici)

super screen recorder
En İyi Android Ekran Kaydedici 2020

Super Screen Recorder, etkileyici video düzenleme özelliklerinin yanı sıra kullanıcı dostu bir arayüze sahip mükemmel bir Android ekran kaydedicidir. Köklü bir cihaz gerektirmez ve kayıtlar için zaman sınırı yoktur.

Uygulama, çeşitli çözünürlükler, kare hızları ve bit hızlarıyla yüksek kaliteli kayıtlar sağlar. Kayıt sırasında duraklatabilir ve devam ettirebilir ve ayrıca yüzen pencereyi gizleyebilirsiniz.

Klibinizin üzerine çizmek için bir Facecam, GIF Maker ve fırça aracı vardır. Varsayılan olarak filigran içermez. Ancak, dilerseniz markanızı göstermek için filigran özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve reklam desteklidir ve uygulama içi satın alımlar içerir.

3. DU recorder – Screen Recorder, Video Editor, Live (Ekran Kaydedici)

du sreen recorder
En İyi Android Ekran Kaydedici 2020

DU kaydedici, 10 milyondan fazla indirme ile en iyi Android ekran kaydedici uygulamalarından biridir. Android’inizin ekranında olup bitenlerin bir videosunu kaydetmenize izin verir.

Ayrıca, yerleşik düzenleyiciyi kullanarak videoyu daha sonra düzenleyebilirsiniz. Kök erişimi gerektirmez ve kayıt için zaman sınırı yoktur. Bununla birlikte, oluşturduğunuz her videoda görüntülenecek bir filigran içerir.

4. Screen Recorder – Free No Ads (Ekran Kaydedici)

screen recorder
En İyi Android Ekran Kaydedici 2020

Screen Recorder ile tamamen serbesttir Android için tam özellikli ekran kaydedici hiç reklam ler satın almalar veya uygulama içi. Düşük boyutludur ve filigran içermez, kök erişimi gerektirir. Farklı çözünürlükler, çeşitli kare hızları, bit hızları elde edebilir ve ayrıca kayıtlarınıza metin veya logo ekleyebilirsiniz.

Dokunmatik girişi, harici sesi kaydetmenizi sağlar ve kayıt sırasında Facecam’i destekler. Dahası, bir video kırpıcı içerir ve ayrıca videonuzu kaydetmek için konumu seçebilirsiniz. Uygulama, İngilizce dışında birçok dilde mevcuttur.

5. Mobizen Screen Recorder – Record, Capture, Edit (Ekran Kaydedici)

mobizen
Android ekran kaydı 2020

Mobizen, herhangi bir video, oyun veya uygulamayı kaydetmenize, yakalamanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan kullanışlı ve kullanımı kolay bir ekran kaydedicidir. Yüksek kaliteli video çözünürlükleri sağlar ve tepkinizi Facecam ile de yakalayabilirsiniz.

Dahası, Android için bu ekran video kaydedici çeşitli video düzenleme özelliklerine sahiptir. Kök erişimi gerektirmez ve Temiz Kayıt Modu ile size ücretsiz filigran kaldırma sunar. Uygulama ücretsiz olarak indirilebilir ve uygulama içi satın alımlarla birlikte reklamla desteklenir.

6. ADV Screen Recorder (Ekran Kaydedici)

adv recorder
Android ekran kaydı

ADV Screen Recorder, Android için tüm temel özellikleri sağlayan bir başka güvenilir Android Ekran videosu alma uygulamasıdır. Telefonunuzun ekranını iki farklı motorla kaydetmenizi sağlar. Farklı çözünürlükler, kare hızları, bit hızları ayarlayabilir ve ayrıca klibin üzerine çizebilir ve üzerine yazabilirsiniz.

Kayıt sırasında hem ön hem de arka kameraları kullanabilirsiniz. Ayrıca, gerekirse kaydı duraklatmanıza da olanak tanır . Android ekran yakalama uygulaması bir filigran içermez ve kök erişimi de gerektirmez. Ekran kaydına başlamadan önce 3 saniyelik bir geri sayım ekler. Düşük boyutludur ve ücretsizdir ve uygulama içi satın almaların yanı sıra reklamlar içerir.

7. Screen Recorder with Audio and Facecam, Screenshot (Ekran Kaydedici)

face cam recorder
Android ekran kaydı

Screen Recorder, başka bir ücretsiz Android ekran kayıt uygulamasıdır. Ekranınızı Facecam ile kaydetmenize, ekran görüntüleri almanıza ve kayıttan sonra videoları düzenlemenize izin verir. Filigran içermez veya köklü bir cihaz gerektirir.

Önerilen içerik: Snapchat Gizli Ekran Görüntüsü Alma (Bildirim gitmeden)

Kaydedilen videonuzu yüksek kaliteli çözünürlükle çeşitli formatlarda kaydetmeyi seçebilirsiniz. Ekranı ve sesi kaydetmek için sınırsız zamana bile sahip olabilirsiniz. Uygulamanın basit bir arayüzü var ve herhangi bir uygulama içi satın alma içermiyor. Ancak can sıkıcı reklamlar gösteriyor.

Uygulama olmadan Android’de ekran nasıl kaydedilir?

Bu, Android için en iyi ekran kaydedicinin yalnızca Google Play’de olması gerektiği anlamına gelmez. Telefonunuza fazladan herhangi bir uygulama yüklemek istemezseniz ne olur? Bu senaryo için bu bölümü hazırladık.

Yerleşik bir Android ekran kaydedici bulabilirsiniz. Önceden yüklenmiş araçlar, hayal edebileceğinizden daha fazla özellik sunar. Ayrıca, bunları kullanmak, hızlı işlemler menüsünde tek bir düğmeye dokunmak yeterlidir. Öyleyse göz atın.

Bu En İyi Android Ekran Kaydedici ve Android Ekran videosu alma uygulamaları listesini faydalı buldunuz mu? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın ve daha bilgilendirici makaleler için bizi takipte kalın.

Photo of author

Mehmet Çoban

`TURKEY 🇹🇷 ▪︎`Edit ▪︎`Decup ▪︎`Photoshop ▪︎`Content Producer ▪︎`Social Media Management

Yorum yapın