Disney Plus Hesapları Ücretsiz Dağıtılıyor! ✔️ 2023

Disney Plus Hesapları ücretli olduğu için bu ücreti ödemek istemeyen kişiler tarafından ücretsiz olarak temin edilmek isteniyor. Ücretini ödeyen bazı kullanıcılar ise şifre güvenliğini sağlayamadıkları için ele geçirilen hesapların internete düşmesi ile birlikte bu hesapların başkaları tarafından kullanılmasına vesile oluyorlar.

Sadece Disney Plus üyelikleriniz için değil tüm site ve uygulamalardaki üyeliklerinizin güvenliği çok önemlidir. Bu yüzden güvenlik içeriklerimizi okumanızı öneriyoruz. Özellikle şifre kırma yöntemleri ve internette güvende olmanın yolları içeriklerimizi okuyarak bu tür konularda yeterli bilgiye sahip olabilir ve internette daha güvenli bir gezinti yapma imkanına erişebilirsiniz.

Disney Plus Hesapları Neden Ücretsiz Dağıtılıyor?

Disney Plus Nedir?

Disney Plus, hepimizin yakından tanıdığı ve bildiği Netflix gibi bir video akış hizmetidir. İçerisinde dizi, film ve çeşitli programlar bulunur. Dizi izleme programları listemizde bahsettiğimiz sitelerden farkı ise yayınlarıdır.

Her platformda farklı içerikler bulunur. Disney Plus da gerek kendi bünyesinde yaptığı işlerle gerek yayın haklarını satın aldığı işlerle oldukça keyifli içerikler yayınlamayı başarıyor.

Disney Plus Hesapları Neden Ücretsiz Dağıtılıyor?

İnternet dünyasında erişim için pek çok şey yapılıyor. Disney Plus hesaplarının ücretsiz dağıtılmasındaki en büyük neden de bu. Çok fazla talep olduğu için siteler bu tür içerikleri üretebiliyor.

Disney Plus Hesaplarını Ücretsiz Dağıtmak Suç Mu?

Başkalarının haklarını ihlal ettiğiniz her şeyi paylaşmak suçtur. Yani Disney Plus hesaplarını satmak ya da dağıtmak suçtur. Bu hesaplar başkalarının kişisel verilerini içeriyor olduğundan daha farklı suçlar da işlemiş olunur. Ayrıca hesap sahiplerinin haklarından ziyade yayıncının hakları da ihlal edilir. Tümden suçtur.

Disney Plus Ücretsiz Hesapları Kullanmak Suç Mu?

Disney Plus Ücretsiz Hesapları Kullanmak Suç Mu?

Bu hesapları kullanmak etik değildir. Bu hesapları kullanmak bazı noktalarda suç da sayılabilir. Yayıncının haklarının ihlal edilmesine aracılık edildiği için suç teşkil edilebilir. En iyisi Disney Plus ücretli üyelik oluşturup yayınları rahat rahat izlemektir.

Disney Plus Ücretleri 2022

Disney+ aylık üyelik bedeli 34,99 TL’dir. Dilersen yıllık üyelik ile (tek ödemede 349,90 TL) 10 ay fiyatına 12 ay izleyebilirsin!

Disney+ Sitesindeki bu fiyatları arada sırada güncelliyoruz. Bu sıralar ülkemizde döviz kurları bir hayli hareketli. Bu sebeple fiyatlarda değişiklik olabilir. En doğru ve güncel bilgiyi Disney+ sitesinden edinebilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın