Başlangıç Teknoloji 2021 için Android Uydu Alıcısı Tavsiyeleri

2021 için Android Uydu Alıcısı Tavsiyeleri

0

TV’niz için uydu alıcı ihtiyacınız varsa Android uydu alıcısı tavsiye ile sizlere en iyileri sunuyoruz. Uydu aracılığıyla gelen sinyaller sayesinde TV’ye görüntü gelir. Uydu alıcı bu sinyalleri işler ve görüntü ortaya çıkar. İşte bu iş günümüzde dijital uydu alıcıları ile yapılır. Çeşitli marka ve özelliklerdeki uydu alıcıları ile en kaliteli hizmet verilmektedir.

Android Uydu Alıcısı Tavsiyeleri
Android Uydu Alıcısı Tavsiyeleri

Uydu Alıcısında Olması Gereken Özellikler

Analog, HD, SD, 4K gibi çeşitli özelliklerde uydular mevcuttur. Bunlar arasında seçim yaparken ihtiyaçlarınızı gözetmeniz gerekir. Bir uyduda olması gereken özellikleri kısaca özetleyelim:

  • Uydunun yazılımı güncel olmalıdır.
  • Seçtiğiniz firma sadece uydu satmamalı, satış sonrası teknik destek de sunmalıdır.
  • Eğer belirli kanalları izleyecekseniz bu hizmeti sunan bir uydu olmalıdır.
  • Cihaz menüsü pratik ve basit olursa kolay ve kullanışlı bir deneyim yaşanır.
  • Garantili ürünler alınmalı ve servis ağı geniş olmalıdır.

Android Tabanlı Uydu Alıcıları

Android tabanlı uydu alıcıları pek çok özelliği birlikte sunar. Dolayısıyla fiyatlı ürünler olabilir ancak fiyat performans dengesi olarak kullanıcıyı memnun eder. Çünkü hem android tv box hem de uydu alıcısı olarak kullanılması mümkündür. Google Play’a bağlanarak pek çok uygulamayı TV’ye kurmanız mümkündür. İnternet bağlantısı sayesinde daha pek çok özelliğe sahip olacaksınız. Bilgisayar ya da telefonda yapacağınız pek çok şeyi TV’de de yapmanızı sağlar. Klavye ve Mouse bağlayarak TV’yi monitör gibi kullanmak mümkündür. Android uydu alıcısı tavsiye ile en verimli olanı seçeceksiniz.

IpTV Uydu Alıcısı: Hiremco Turbo IpTV Plus

Hiremco
Hiremco – iPTV Uydu Alıcısı

Eski tip tüplü televizyonlarınızı akıllı televizyonlar gibi kullanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan bir IpTV uydu alıcısıdır. Hiremco Turbo IpTV Plus uydu alıcısı modeli bunun için uygun bir tercih olacaktır. Wi-Fi, Ethernet, USB, HDMI ve IpTV özelliklerini sunan bu uydu alıcıları ile yüksek görüntü kalitesine ulaşabilirsiniz.

ilgini çekebilir: Android TV Reklam Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Android İşletim Sistemli Uydu Alıcıları

Android işletim sistemine sahip uydu alıcıları ile akıllı olmayan televizyonunuzu akıllı hale getirebilirsiniz. Netflix, YouTube ve diğer video stream hizmetlerine bağlanıp internet üzerinden video izleyebilirsiniz.

1. Goldmaster Ultra 4K Android

GoldMaster
GoldMaster – Android Uydu Alıcısı tavsiye

Akıllı telefonlarımızda kullanmaya alışık olduğumuz Android işletim sistemini uydu alıcılarında da bulabilmeniz mümkündür. Goldmaster Ultra 4K Android modeli size bu ayrıcalığı sunarken 4K kalitesinde bir seyir keyfini de beraberinde getiriyor.

2. Kurulumu Kolay Olan Uydu Alıcısı: Redline TS4000 HD Plus

REDLINE
REDLINE – Android Uydu Alıcısı tavsiye

Redline TS4000 HD Plus uydu alıcısı sunmuş olduğu üst düzey özellikler ve kolay kurulumu ile pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Bu uydu alıcısı dahili Wi-Fi, HDMI, Ethernet ve kart okuyucu gibi özelliklere sahiptir. 8 bine yakın kanal yayını yapabilmektedir. Ayrıca IpTV destekliyor olması da önemli özellikleri arasındadır.

3. Ekonomik Uydu Alıcısı Sunny 17600

SUNNY
SUNNY – Android Uydu Alıcısı tavsiye

Daha ekonomik ve standart bir kullanım için uydu alıcısı arayanlar için Sunny 17600 modeli uygun bir seçenektir. HDMI bağlantısı olan bu uydu alıcısı 2 yıl garantiye sahiptir. 1080 görüntü kalitesinde seyir keyfi elde edebilirsiniz. Android uydu alıcısı tavsiye edilenler ile TV’den en yüksek verimi alacaksınız.

4. Dreamstar DreaMini HD

DreamStar
DreamStar – Android Uydu Alıcısı Tavsiye

USB ve HDMI girişlerine sahip bu uydu alıcısı az yer kaplaması nedeniyle çok tercih edilen modeller arasındadır. Ayrıca bu modelin dahili Youtube uygulamasına sahip olması videolara erişim sağlamayı da kolaylaştırmaktadır.

Listemiz bu kadardı. Umarız listede bulunan en iyi android uydu alıcıları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmuşsunuzdur ve umarız hangi android uydu alıcısını almak istediğinize karar vermenize yardımcı olabilmişizdir. Sonraki tavsiye listelerimiz için sitemizi takipte kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!