Ana sayfa Mobil Cihazlar İnstagram + (plus) ile gelişmiş instagram deneyimi

İnstagram + (plus) ile gelişmiş instagram deneyimi

0

Bu yazımızda instagram + plus kurulumunu anlatıyoruz. Normal instagram uygulamasından çok daha işlevsel olan bu uygulama ile birçok ek hizmeti ücretsiz kullanabilirsiniz. Tüm bu özellikler ve kurulum anlatımına bir an önce geçelim…

Yukarıdaki ekran resimlerinde gördüğünüz üzere instagram profilinizi doğrulanmış gibi gösterebilirsiniz. Bu özelliği sadece sizin gördüğünüzü başta söyleyerek birçok küfrün önüne geçmek isterim. Ne işe yarar diyecek olanlar yapmasınlar. En azından telefonunuzun dikizlendiğini hissettiğinizde profilinize girip başkalarının gözüne sokabilirim diyen arkadaşlar varsa okumaya devam etsin . 🙂 Resimlerde dikkatinizi çekebilecek bazı yerleri işaretledim. Hikayeleri izlerken karşı tarafa okundu ya da izlendi bilgisi gitmiyor.

Instagram Plus Nedir?

Instagram Plus, resmi Instagram uygulamasında olmayan ek özellikleri içeren modlanmış bir Instagram uygulamasıdır. Gizli canlı yayın ve hikaye izleme gibi özellikler Instagram Plus özelliklerindendir.

Gitmesini isterseniz göz ikonuna tıklıyorsunuz. Ayrıca hikakeyi direkt kayıt edebiliyorsunuz. Ortadaki görselde de görüldüğü gibi tüm instagram video ve resimleri indirmek mümkün. Direkt resmi yada videoyu arabelleğe alıp sizin profilinize yüklemek gibi bir güzellik de söz konusudur. Daha bunun gibi birçok güzelliği olan instagram plus + ile instagramı farklı şekilde kullanmanın ayrıcalığını yaşayın.

Insagram Plus + nasıl kurulur

Gelişmiş İnstagram Plus Uygulaması

Kurulumdan önce belirtmek isterim ki bu yöntem sadece ios içindir. İos cihazlarda çalışır. Android instagram plus apk indir konumuza giderek android için instagram plus uygulamasını edinebilirsiniz.

Tüm bunları yapmak için size 2 dosya gerekiyor. Cydia İmpactor ve Rocket.ipa dosyalarını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Dosyaları indirdikten sonra klasöre çıkartın. Impactor.exe uygulamasını çalıştırın. Daha sonra telefonunuzdan (ios cihaz) instagram uygulamasını silin. Bilgisayara usb kablosu ile bağlayın ve cydia programında telefonunuzun adını görün. Adınızın üzerine Rocket.ipa dosyasını sürükleyip bırakın.

Bilgilerinizi girerken :

please sign in with an app specific password. you can create one at appleid.apple.com.

Diye hata alırsanız İcloud Apple kimliğiniz için iki faktörlü kimlik doğrulaması açık olduğun içindir. Bu hatanın çözümünü buraya tıklayarak gideceğiniz konuda anlatmıştım. Oradaki işlemleri hallettikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyin ve giriş yapıldıktan 1-2 dakika sonra işlemin tamamlandığını göreceksiniz.

Complete uyarısını gördüğünüzde işlemin tamamlandığını göreceksiniz. İşlem tamamlandı ise uygulamalarınızın en sonunda instagram + olduğunu göreceksiniz. Uygulama geldi aha diyip kaçmayın devamı var.

Telefonunuzda Ayarlar>Genel>Aygıt Yönetimi(En aşağılarda) yolunu izleyin.

Kendi hesabınızın olduğu Geliştirici Uygulaması alanına dokunun. Uygulamaya izin ve yada doğrula gibi onayları verdikten sonra uygulamayı kullanabilirsiniz.

Tüm özellikleri görmek için kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer instagram uygulamasından farklı olarak anasayfadaki resimleri GRİD olarak yani kendi profilinizdeki küçük kareler gibi görebilirsiniz. Sizi takip etmeyenleri ve sizin takip ettiklerinizi de takip edersiniz. Bunun gibi birçok özellik için kullanın ve yorum  yaparak geri bildirimde bulunun. (Lütfen)

Son bir ayıktırma yapayım. Bu yöntemi haftada bir kere yapmanız gerekecektir. Sadece instagram + uygulamasını silin. Bilgisayar üzerinde cydia programını çalıştırın ve yukarıdaki işlemleri haftada bir kere tekrar edin. 2 dakikanızı almaz rahatlıkla kullanabilirsiniz. soru, görüş ve önerilerinizi lütfen yorumda bildirin.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!