YouTube İzlenme Hilesi – Yöntemi – Görüntüleme Sayısı Arttırma

YouTube izlenme hilesi ve görüntülenme yöntemi, YouTube üzerinde daha fazla izlenme elde etmenize yardımcı olan yöntemlerdir. Daha fazla görüntüleme kazanmak, daha fazla kazanç elde etmek anlamına gelebilir.

YouTube İzlenme Hilesi - Yöntemi - Görüntüleme Sayısı Arttırma
YouTube İzlenme Hilesi – Yöntemi – Görüntüleme Sayısı Arttırma

Youtube oldukça büyük bir platform ve bu platformdan birçok kişi ekmek yemekte. Siz de içerik üreterek para kazanmak için Youtube’a başladıysanız bilmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Bunlardan en önemlisi olarak nitelendirebileceğimiz izlenme sayıları hem popülerliğiniz hem de kazanç sağlamanız için oldukça önemlidir. Fakat bir kitle oluşturmadan ve planlarınıza bağlı kalmadan izleyici sayınızı arttırmanız mümkün değildir. Bu yazımızda içeriklerinizin izleyici sayısını nasıl arttırabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

YouTube İzlenme Hilesi | YouTube Görüntülenme Arttırma

Youtube izleyici sayısını arttırmak için izleyebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Fakat doğal bir şekilde yükselmek istiyorsanız tüm adımları sabırlı ve kararlı bir şekilde uygulamalı, bu işi hiç vazgeçmeden yapmalısınız. Yeni bir kanala sahipseniz ve daha paylaştığınız videolar bir elin parmağını geçmiyorsa çok fazla izleyici gelmesini beklemeniz mantıksız olacaktır. Tüm alt başlıkları inceleyin ve hepsini sabırlı bir şekilde uygulamayı denemekten vazgeçmeyin. YouTube izlenme hilesi sayesinde kanalınızdaki videolar fenomen videoları gibi izlenmeye başlayacak!

Kanalınızdaki Düzenlemeleri Yapın, Görüntülemeleriniz Artsın!

Kanal düzenlemeleri ne kadar basit gibi gözükse de birçok farklı ayar bulunmaktadır. Örneğin videolarınızın içerisinde mutlaka bir abone ol butonu ve diğer videoları öneren kutucuklar bulundurun. Ayrıca kanalınızın açıklamasını ve diğer sosyal medya hesaplarınızı ekleyin. Profil fotoğrafınızı ve kapak fotoğrafınızı düzenleyerek kullanıcıları güzel bir sayfa ile karşılamayı unutmayın. Böylece daha içten, samimi ve profesyonel bir izlenime sahip olursunuz. Bu durum da abone sayınızın artması ve dolayısıyla daha fazla izleyici ile sonuçlanacaktır.

Video Resimleri YouTube İzlenme için Oldukça Önemlidir

Video Resimleri YouTube İzlenme için Oldukça Önemlidir
Video Resimleri YouTube İzlenme için Oldukça Önemlidir

Her paylaşılan video için bir küçük resim ayarlanmaktadır. Bu küçük resim yeni izleyicileri çekme konusunda oldukça etkilidir. Küçük resmi iyi olan bir videoya kullanıcıların tıklama olasılığı diğer videolara oranla oldukça yüksektir. Bu yüzden her videonuza özel bir resim ayarlamayı unutmayın.

İlgini Çekebilir: YouTuber Olmak İsteyenlerin Sahip Olması Gereken 4 Ekipman

Etiketleri ve Açıklamaları Kullanmayı Unutmayın

Videolarınızın her birinde etikleri kullanmaya özen gösterin. Hem başlıkta hem açıklama kısmında etiketler kullanabilirsiniz. Fakat önerilen etiket kullanımı sayısı bir video için üçü geçmemelidir. Daha fazlası Youtube Algoritması tarafından spam olarak algılanabilir. Bu yüzden her videonuzda, videonuzla alakalı üç etiket kullananın. Bunun yanında videonuzu ilk defa izleyecek kişiler için çok kısa ve çok uzun olmayan açıklamalar girmeye özen gösterin. Bu açıklamalar içerisinde videoyu bölümlere de ayırabilirsiniz. Böylece daha profesyonel, kolay ulaşılabilir ve ilgi çekici bir video altyapısı oluşturmuş olursunuz.

Abone Sayınızı Arttırmaya Çalışın

Abone Sayınızı Arttırmaya Çalışın
Abone Sayınızı Arttırmaya Çalışın

Youtube üzerinde en önemli terimlerden biri de abonelerdir. Aboneler kanalınız üzerinde paylaşılan videoları anında görürler ve izlerler. Bu yüzden yüksek abone sayılarına sahip olmak kemik kitlenizi kolayca oluşturmanızı sağlar, dolayısıyla izlenme sayılarınız da hep yüksek olur. Abone sayınızı arttırmak için videolarınızda izleyicilerinizi sıkmayacak şekilde abone olmalarını rica edin ve video başına ve sonuna abone olmaları için belli ögeler ekleyin.

Kendinize Bir Yol Haritası Çizin

Kendinize Bir Yol Haritası Çizin
Kendinize Bir Yol Haritası Çizin

Düzenli bir kanal yapısı oluşturmanız oldukça önemlidir. İnsanlar planlı ve programlı bir kanalı takip etmeye daha çok eğilimlidirler. Bunun sebebi ne zaman video paylaşacağınızı bilmeleri ve bu işi ciddiye aldığınızı anlamalarıdır. Bu yüzden video paylaşacağınız tarihleri belirleyin ve bu plandan olabildiğince ayrılmamaya çalışın.

Haftada 1 veya 2 içerik paylaşmayı planlayabilirsiniz. Bunu kanalınızın belli noktalarında da belirterek takipçileriniz üzerinde bir beklenti oluşturursunuz. Eğer kaliteli içerik üretimi de gerçekleştiriyorsanız birçok kişi yeni video atacağınız günü bekleyeceklerdir. Atacağınız gün de belli ise insanlar size daha fazla abone olacaklardır. Bu ve buna benzer örnekler geliştirerek bir yol haritası oluşturabilirsiniz.

Reklamlarla Kanalınızı Yükseltin

Reklamlarla Kanalınızı Yükseltin
Reklamlarla Kanalınızı Yükseltin

Eğer diğerlerine göre daha hızlı bir yükselişe sahip olmak istiyorsanız kanalınızı reklamlar ile güçlendirebilirsiniz. Google ADS üzerinden bir videonuzun reklamını verebilir ve hedeflenen kitlenin sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca oldukça uygun fiyatlara reklam verebilmeniz mümkündür. Günlük olarak 5 ile 1000TL arasında ödeme yapacağınız reklam planları oluşturabilirsiniz. Böylece binlerce kişi kolayca sizin videonuzu görecektir.

Diğer Sosyal Medya Platformlarından Yardım Alın

Diğer Sosyal Medya Platformlarından Yardım Alın
Diğer Sosyal Medya Platformlarından Yardım Alın

Sosyal medya platformları birbirlerinden ne kadar bağımsız gibi gözükseler de hepsi birbiri için önemlidir. Youtube kanalınızı yükseltmek istiyorsanız diğer sosyal medya platformlarında da içeriklerinizi paylaşarak insanları abone olmaya teşvik edebilirsiniz. Bunun yanında arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı da abone olmaya davet ederek hızlı bir yükselişin kapılarını açabilirsiniz.

YouTube İzlenme Hilesi ve Yöntemi

YouTube İzlenme Hilesi ve Yöntemi
YouTube İzlenme Hilesi ve Yöntemi

Yazımızda bahsettiğimiz tüm detayların dışında en önemli konu sabırlı ve kararlı olmanızdır. Youtube’da izleyici sayılarını doğal yöntemlerle arttırmak için kaliteli içerikler üretmeli ve popülaritenizi arttırmaya çalışmalısınız. Fakat bu süreç kısa sürede gerçekleşecek bir süreç değildir. Belki bir yıl boyunca izleyici sayılarınız dört haneli sayılara bile ulaşamayabilir. Fakat siz hatalarınızdan ders çıkararak ve sürekli olarak kendinizi geliştirerek eninde sonunda istediğiniz sayılara ulaşacağınızdan şüpheniz olmasın. Umarız yüksek izlenme sayılarına en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın