Başlangıç WordPress Eklentileri WordPress 404 To Start Eklentisi

WordPress 404 To Start Eklentisi

0

WordPress 404 sayfa yönlendirme eklentisi olan 404 To Start eklentisi ile 404 hata uyarılarınızı otomatik olarak ana sayfaya yönlendirebilirsiniz. 404 to start eklentisini indirmeyi, kurmayı ve kullanmayı bu yazıda öğrenebilirsiniz…

WordPress 404 to START eklentisi ile birlikte tüm 404 uyarılarınızı kolaylıkla ana sayfanıza yönlendirebilirsiniz. Bu sayede süresi geçmiş ve bozuk olan bağlantılara tıklayan ziyaretçilerinize 404 hatası göstermek yerine ana sayfanıza yönlendirebilirsiniz.

404 Sayfalarınızı sitenizin ana sayfasına yönlendirmek için WordPress üzerinde kullanabileceğiniz en sade ve kullanışlı eklenti 404 to START eklentisidir. Bu eklentiyi indirip kurduğunuz ve aktif ettiğiniz taktirde otomatik olarak 404.php dosyanıza ekleme yapar ve bu dosyayı index.php yani sitenizin ana sayfasına yönlendirir. Sizin tek yapmanız gereken eklentiyi etkinleştirmek olacaktır.

404 to START eklentisini indirmek için buraya tıklayın ya da WordPress yönetim panelinizde eklenti ekle sayfasında sağ üstten 404 to START eklentisini aratın. Eklentinin buradaki eklenti olduğundan emin olun. Daha sonra eklentiyi etkinleştirin ve hepsi bu kadar.

Artık bundan sonra ziyaretçileriniz süresi dolmuş veya kaldırılmış olan bir bağlantıya tıkladığında otomatik olarak ana sayfanıza yönlendirecek ve hiç bir uyarı almayacaktır. Böylece sitenizdeki tüm bozuk ve kırıl bağlantıları anasayfanıza otomatik olarak yönlendirmiş olacaksınız. Tüm bu kırık bağlantılardan kurtulmuş olacaksınız. Bu durum da hali ile Google ve diğer arama motorlarının hoşuna gidecek.

Benzer içerikler için WordPress Eklentileri kategorimizi ziyaret edin ve yer imlerinize eklemeyi unutmayın. (CTRL + D) Düzenli olarak işe yarar WordPress Eklentilerini paylaşmaya devam edeceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!