Vb.net Bunifi Skin Formları
Yazılım Geliştirme

Bunifu Skin Formları ✔️ VB.net Form Tasarımları Geliştirme

Vb.net Bunifu Skin Formları | Bunifu Skin Formları .net tabanlı yazılımlar için geliştirilmiş bir görsel arayüz framework’üdür. Bu framework sayesinde Form tasarımı yaparken kullanabileceğiniz butonlar groupboxlar mevcuttur . Renkler üzerinde oynama yapabilir buton textbox gibi nesnelere daha çok görsel özellik verebilirsiniz.

bunifi framework ile yapılan form 1
bunifi framework ile yapılan form 1
Vb.net Bunifu Skin Formları

Bunifu skin farkı :
Bunifu skin normal componentlerden farklı olarak .com component veya bir class olarak değil .net component olarak içeri aktarılır ve toolbox içerisine nesnelerin eklenmesini sağlar .Bunifu skinden bir toolbox görüntüsü :

bunifi framework gui tasarımı
bunifi framework gui tasarımı

Bunifu Skin vb.net içerisinde neler yapabilir ? Bir kaç görsel ile tanıtalım .

Bunifu Framework Nasıl Kullanılır ?

“Tools >Choose Toolbox item > .Net Component > Add File > Bunifu_UI_v1.52.dll”  Bu yoldan dosya seçilir ve proje build edilir . Ardından nesneler toolbox içerisine yüklenecektir .

Vb.net Bunifi Skin Formları
Bunifu Skin Formları

Bunifu Framework Nerden İndirebilirim ?

Resmi sitesinden deneme sürümünü yükleyebilirsiniz ,
veya crack yapılmış versiyonu olan “Bunifu 1.52” sürümünü buradan indirebilirsiniz. Dosya linki 21.05.2022 tarihinde güncellenmiştir.

rar şifresi : webdeyazilim.com

Posted by
Mert Dirilik

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

31 yanıtla Bunifu Skin Formları ✔️ VB.net Form Tasarımları Geliştirme

 1. Merhaba uzun zamandır arıyordum crackli tam çalışan sürümü hep eklediğimde bunifu_class ta hata yaşıyordum bu dosya ile sorunum çözüleceğine inanıyorum lütfen banada mail atarmısınız

  1. .net tabanlı olan tüm projelere dahil edip kullanabilirsiniz . Visual componentleri ile c# componentleri birlikte kullanılabilir .

  1. Merhaba ,
   elimizden geldiği sürece bu konudaki yeniliklerden sizleri haberdar edeceğiz . İlginiz için teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz .

  1. Merhaba ,
   videolu anlatım ve gerekli dosyaları mail adresinize gönderdim iyi çalışmalar dilerim .

  1. Merhaba,
   öncelikle ilginiz için teşekkür ederim . Vb.net skinlerini barındıran .net componentleri mail adresinize gönderdim iyi çalışmalar .

  1. Merhaba ,
   Talebiniz üzerine istediğiniz mail adresine gerekli dosya ve anlatım videosunu gönderdim iyi çalışmalar dilerim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.