Ana sayfa Güvenlik Truecaller numara silme

Truecaller numara silme

0

Truecaller numara silme işlemi için aşağıda bulunan rehberi takip edebilirsiniz. Truecaller uygulamasından isminizi silmek ve bir daha eklenmemesini sağlamak için yine bu yazıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Truecaller numara silme

Truecaller uygulamasından numara silmek için öncelikle buraya tıklayın ve aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi numaranızı ilgili alana girerek doğrulama kodunu girdikten sonra UNLIST PHONE NUMBER butonuna tıklayın.

truecaller numara silme
truecaller numara silme

Bu işlemi yaptıktan 24 saat sonra numaranız tüm kullanıcılara gizlenecektir. Numaranızın Silindiği konusunda bir garanti veremem ama numaranızın bu servisten kaldırılacağını söyleyebilirim.

Daha önce yazmış olduğum ve bu numara sorgulama servisi ile benzer özelliklere sahip olan GetContact numara silme başlıklı  yazımı da okumanızı tavsiye ederim. Numaranızı tüm bu servilerden kaldırmak için gerekli içerikleri sitemizde bulabilirsiniz.

Daha önceki yazımda da yaptığım gibi bu yazımda da bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bu tarz uygulamaları kullandığınızda kesinlikle rehberinizi halka açık bir şekilde paylaştığınızı unutmayın. Rehberinizde bulunan herkesi bu tür uygulamaların veritabanlarına kayıt edip tüm insanlara erişim hakkı verdiğinizi bilmek belki bir daha böyle bir uygulamayı kullanacağınız zaman sizlere bir kere daha düşünmeniz gerektiğini hatırlatır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!