The Witcher 3 Pokémon Go’ya Benzeyecek!

The Witcher 3, son yılların en popüler ve sevilen oyun serilerinden biridir. The Witcher hayranları kategorisine girerseniz, o zaman sizin için iyi haberler var. Detaylar ‘The Witcher’ Pokémon Go’ya Benzeyecek! haberimizde…

The Witcher
The Witcher

Sürekli gelişen video oyunları sektörünün mobil dünyasına hızla ayak uydurması ve video oyunlarının mobil işletim sistemlerine adapte edilmesi biz oyun severleri oldukça mutlu ediyor. Son teknolojilerden yardım alınarak geliştirilen oyun motorları, içinde yer aldıkları oyunları da daha üst seviyelere çekiyorlar. Bu sayede oyunlar daha akıcı ve daha gerçekçi oynanabiliyor.

The Witcher 3, son zamanlarda en çok talep gören oyunlardan bir tanesi. Hakkında pek çok haber yapılıyor olmasına karşın nihayet resmi olarak yakın zamanda takipçilerine duyuruldu.

The Witcher Pokémon Go’ya Benzeyecek!

CD Project Red, Pokémon Go’ya  oldukça benzeyen Android ve iOS için The Witcher: Monster Slayer Augmented Reality (AR) oyununu duyurduAncak Pokémonları yakalamak yerine  oyuncular The Witcher mobil oyununda tehlikeli canavarları öldürmek zorunda kalacak.

The Witcher 3
The Witcher 3

The Witcher 3 : Monster Slayer, 2018’de CD Project Red tarafından satın alınan Polonyalı bir mobil oyun geliştirme stüdyosu olan Spokko tarafından geliştirilmiştir. Cep telefonları için Witcher AR oyununda, oyuncular birinci şahıs AR savaşında aileleri ve yeni canavarları avlayabilir. Stüdyoya göre, oyuncuların ” üstünlük sağlamak için günün saatini ve gerçek hava koşullarını kullanarak” canavarları takip etmesi, çalışması ve savaşması gerekiyor.

Ayrıca, güçlü canavarları yenmek için hazırlık şarttır. İlginç bir şekilde, oyuncular bir AR savaşında kendilerini bir canavarın önüne koymadan önce bombalar üretmeli, iksirler ve yağlar üretmeli ve karakterlerini yükseltmelidir.

The Witcher  hikayesine aşina  iseniz, The Witcher: Monster Slayer’ın  hikayesinin The Witcher  kitap ve oyunlarındaki olaylardan önce  geçtiğini bilmelisiniz.

Şuan itibariyle The Witcher: Monster Slayer için resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak oyunun bu yıl hem Android hem de iOS için piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca oyunu oynamak tamamen ücretsiz olacak. Diğer oyun içeriklerimizi görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sizin The Witcher: Monster Slayer hakkında düşünceleriniz neler? Hemen aşağıdan yorum bırakarak konu hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Photo of author

Mehmet Çoban

`TURKEY 🇹🇷 ▪︎`Edit ▪︎`Decup ▪︎`Photoshop ▪︎`Content Producer ▪︎`Social Media Management

Yorum yapın