SKL Coin Nedir? Skale Network Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

SKL Coin Nedir? (Skale Network) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

SKL Coin nedir sorusunun cevabını arıyorsanız doğru içerikte bulunuyorsunuz. Ethereum altyapısında geliştirilmiş olan ve 2020 yılının başlarından bu yana birçok kişiye yüksek kazançlar sağlayan SKL Coin, geliştirilmiş bir blok zincirinin ana kripto para birimi olarak görev alıyor. Bu durum hızlı bir ilerleme göstermesini sağladı ve kısa süreler içerisinde herkesin bildiği bir kripto para birimi olmayı başardı. İçeriğimizde SKL Coin nedir sorusunu tüm detaylarıyla yanıtlandıracak, fiyatı, geleceği, yorumları gibi detayları sizlerle paylaşacağız.

SKL Coin Nedir? Skale Network Nasıl ve Nereden Alınır?
SKL Coin Nedir? Skale Network Nasıl ve Nereden Alınır?

SKL Coin (Skale Network) Nedir?

Skale Network, Ethereum altyapısında geliştirilmiş olan ve blok zincirlerindeki hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmeyi amaçlamış yeni bir protokoldür. Esnek blok zinciri ağları ismi verilen sistemi kullanarak birçok alt ağ oluşturulmasını ve bu ağlar ile ana ağın desteklenmesini amaçlamaktadır. Böylece Ethereum ağı üzerinde tamamen entegre olmuş ve yürütme süreçlerini daha kararlı hale getiren bir sistem oluşturulmuş olacaktır.

SKL Coin de bu ağ üzerinde çalışan ve finansal durumların yönetilmesini sağlayan ana kripto para birimidir. 2020 yılının başlarında piyasaya sürülmüş olan kripto para birimimiz ve projemiz zaman içerisinde popülerleşmiş ve ağda vazgeçilmez bir sistem haline gelmiştir. Bu durum hem geliştiricilerin hem de yatırımcıların ilgisini çekerek ilerleyişi hızlandırmıştır. Tamamen merkeziyetsiz yapısı ile birlikte bulut bilişim teknolojilerini aktif olarak kullandığı için tüm alt ağların daha güçlü olması sağlanmaktadır. Skale Network ve SKL Coin hakkında daha çok bilgiye erişmek isterseniz Skale Network Documentation sayfasına göz atabilirsiniz.

SKL Coin İstatistikleri

SKL Coin istatistikleri incelendiğinde kripto paramızın ne seviyede ilerleme göstermiş olduğunu daha net bir şekilde gözlemleyebiliriz. Milyarlarca dolarlık bir pazara sahip olan SKL Coin, yüksek arz miktarı sebebiyle düşük fiyatlanmasına rağmen değer konusunda da kendisini aşmayı başarmıştır. Uzun zamandır sessiz bir ilerleme kaydediyor gibi gözükse de her geçen gün daha fazla yatırımcı SKL Coin yatırımı yapmaktadır.

 • SKL Coin (Skale Network) toplam market hacmi 2,6 Milyar Dolar seviyesindedir.
 • Kripto paramızın maksimum arz miktarı 7 Milyar adet, toplam arz miktarı 4,2 Milyar adet ve dolaşımdaki arz miktarı 2,3 Milyar adettir.
 • SKL Coin, tüm kripto para piyasalarının %0,03’lük kısmını domine etmektedir.

Diğer kripto para birimlerine göre daha yüksek market hacmine sahip olan SKL Coin’e stake ve farm gibi yöntemlerle sahip olabilirsiniz. Bunun yanında ağ üzerinde doğrulama işlemi yapan kullanıcılar piyasaya SKL Coin arz edilmesini sağlamakta ve bir nevi madencilik yapmaktadır. Fakat artan arz miktarı değeri ciddi oranda etkilememektedir.

kripto para
kripto para

SKL Coin Yorum

Ethereum ağı her geçen gün daha da eski bir teknoloji haline geliyor ancak altyapısında geliştirilen projeler sayesinde güncelliğini bir miktar olsun korumayı başarıyor. Fakat Skale Network ve SKL Coin gibi projeler sayesinde çok daha hızlı bir ilerleme kaydediyor. Bu sayede hem Ethereum hem de destekleyici olan kripto para birimi ciddi oranda ilgi çekmeyi başararak yükseliş trendine giriyor. Yeni bir kripto para birimi olarak görülmesine rağmen hızlı bir yükseliş yapan SKL Coin de bahsetmiş olduğumuz tüm durumları gerçekleştirmiş ve gerçekleştiriyor durumdadır.

SKL Coin yorumları da tüm bunlardan yola çıkarak oldukça olumludur. Bugün en değerli kripto paralar listesinde 114. Sırada bulunmasına rağmen çok daha ön sıraları hak ettiği belirtilmektedir. Bunun yanında on binlerce takipçisi bulunan kripto para birimimize her geçen gün daha fazla yatırımcı yatırım yapmaktadır. Bu durum isminin daha fazla duyulmasını ve market hacmini her geçen gün arttırmasını sağlamaktadır.

SKL Coin Fiyatı

SKL Coin nedir sorusundan sonra yatırımcıların merak ettiği sorulardan biri de SKL Coin fiyatının ne kadar olduğudur. Geçtiğimiz aylarda yükseliş trendinde bulunmasına rağmen ciddi bir ilerleme göstermemiş olan kripto paramız, her an yeni bir yükselişe başlayacakmış izlenimi vermektedir. En yüksek seviyesini görmesinin üzerinden çok fazla geçmemiş olmasına rağmen yatırımcılar yeni bir rekor beklentisi içerisindedirler.

 • SKL Coin (Skale Network) tüm zamanlar en yüksek değeri Mart 2021 tarihinde $1.22 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • SKL Coin (Skale Network) tüm zamanlar en düşük değeri Kasım 2020 tarihinde $0.071 olarak kaydedilmiştir. (Resmi değildir)

Diğer kripto para birimlerine göre daha az fiyat hareketliliğine sahip olan SKL Coin, oldukça memnun edici bir grafik çizmektedir ve ilk çıktığı günden bu yana neredeyse hiçbir yatırımcısına kayıp yaşatmamıştır. Bu durum güvenli bir liman olarak görülmesini sağlamaktadır. Ayrıca genellikle faiz gelirleri amacıyla bu SKL Coin’e yatırım yapıldığını unutmamak gerekiyor.

SKL Coin Geleceği

Günümüzde $0.27 ile $0.45 arasında değer değişimine sahip olan SKL Coin, en düşük seviyesinden günümüze onlarca kat yükseliş göstermiştir. En yüksek seviyesinin de birkaç kat altında bulunduğu için SKL Coin geleceği hakkında hem kısa hem de uzun vadede çok iyi beklentiler dile getirilmektedir. Ethereum ağını destekleyen bir yapıya sahip olduğu ve altyapısında birçok esnek alt blok zincirileri barındırdığı için yükselmesi ve bilinirliğini arttırması kaçınılmaz olacak gibi gözüküyor. Bu durumda SKL Coin yatırımcıları da ciddi oranda kazanç elde edebilirler.

Örneğin önümüzdeki birkaç sene içerisinde SKL Coin’in $1 seviyesine tekrar ulaşması ve yeni rekorlar kırması beklenmektedir. Fakat bu seviyeye ne zaman ulaşacağı tam olarak bilinmemektedir. Yüksek arz miktarı da göz önünde bulundurulduğunda yeni rekorlara açık olduğu ancak daha yüksek seviyelere ulaşması için izlemesi gereken çok yol olduğunu bilmek gerekiyor. Umarız en kısa süre içerisinde yeni bir yükseliş trendine girerek hem kripto para bilirlerinin hem de SKL Coin yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi başarır.

kripto para
kripto para

SKL Coin (Skale Network) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Yazımızın başından beri bahsettiğimiz gibi Ethereum altyapısında geliştirilmiş olan SKL Coin, bu altyapıyı desteklediği için birçok platformda barındırıabiliyor ve transfer işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Ethereum altyapısı neredeyse her noktada desteklendiği için SKL Coin’i de özgürce kullanabilmeniz mümkün oluyor. Ancak yalnızca SKL Coin alım satım işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki kripto para borsalarını kullanabilirsiniz.

 • Binance – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • Coinbase Exchange
 • KuCoin
 • Huobi Global
 • FTX
 • Uniswap
 • Gemini
 • Coinlist PRO

Bunun yanında SKL Coin alabileceğiniz ve satabileceğiniz 40’a yakın kripto para borsası bulunmaktadır. Ayrıca varlıklarınızı MetaMask, Trust Wallet ve Ledger gibi cüzdanlarda rahatlıkla barındırabilmeniz mümkündür.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla SKL Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır, fiyatı ne kadardır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Umarız SKL Coin ve SKL Network hakkında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilmişsinizdir. Diğer inceleme içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Burada ve diğer inceleme içeriklerinde bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.