Seviyorum İnterneti Kampanyası – Vodafone

Vodafone, “Seviyorum İnterneti” adlı dijital platformu sayesinde kullanıcılarına internet kişiliklerini öğrenebilme fırsatı sunarken, aynı zamanda onların ihtiyaç ve ilgi alanlarına göre dijitalleşebilmeleri için gerekli önerilerde bulunuyor.

Seviyorum İnterneti Kampanya Amacı

Bu yeni platformun amacı, kullanıcıların hızla değişen dijital dünyada uyum sağlamalarını kolaylaştırmaktır. “Seviyorum İnterneti” platformunda yer alan dijital anket, iki bölümden oluşur. Birinci bölümde, kullanıcılar internet kullanım alışkanlıklarıyla ilgili sorulara cevaplar ve bir algoritma yardımıyla interneti ne kadar sevdiklerini ve internet kişiliklerini hesaplarlar.

İkinci bölümde ise, 14 soruluk bir setten oluşan sorular arasından internet kişiliklerine (persona’larına) göre seçilenleri yanıtlar ve interneti kullanma skorlarını hesaplarlar. Vodafone üyesi olup olmamak fark etmeksizin, www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresinden veya “Vodafone Yanımda” uygulamasından erişilebilen “Seviyorum İnterneti” platformunu kullanabilir. Anketi tamamlayan herkese 3 GB mobil internet verilirken, çekilişle bir kişiye de “5 yıllık internet” hediye edilir.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir;

Seviyorum İnterneti Kampanyası - Vodafone

Seviyorum İnterneti Kampanyası Devam Ediyor mu?

Vodafone’un resmi web sitesinde “seviyorum interneti” kampanyasına ait bağlantıda kampanyanın sonlandığına dair “bu kampanya sona ermiştir” gibi bir ifade var. İfadeden başka bir açıklama bildirimi yok. Şöyle bir açıklama beklerdik açıkçası:

“Bu internet kampanyası artık sona ermiştir. Ancak bu, bizim sizlere sunduğumuz hizmetlerin ve kampanyaların tümünün sona erdiği anlamına gelmemektedir. İlerleyen zamanlarda da sizlere daha fazla avantaj ve imkanlar sunmaya devam edeceğiz.Önümüzdeki dönemlerde düzenleyeceğimiz kampanyaları takip etmeyi ve bizlerle iletişim kurmayı unutmayın. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için önemlidir ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürmeyi amaçlamaktayız.”

Vodafone
Seviyorum İnterneti Kampanyası - Vodafone

Vodafone kullanıcıları bu tip kampanyalara yoğun ilgi gösteriyor. Bu ilgi de bir sonraki kampanyanın belirlenmesinde önemli rol oynuyor. Vodafone ve diğer mobil operatörler, kullanıcıları sürekli izleyerek kampanya analizleri yapıyor. Kullanıcı davranışları analiz edilerek yeni kampanyalara karar veriliyor. Bu gibi kampanyalar genellikle analiz yapılarak halka sunuluyor. Böylece pek çok kampanya aslında ilgi göstereceğimiz kampanyalardan oluşuyor.

Vodafone kampanyaları nereden takip edilir?

Vodafone, çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerine avantaj sağlama amacı güder. Bu kampanyalar, genellikle internet, telefon ve TV hizmetleriyle ilgili olabilir ve müşterilere özel fiyatlar, ekstra veriler veya özel ürünler gibi imkanlar sunabilir. Vodafone’un düzenlediği kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi edinmek için, Vodafone’un resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Vodafone’un tüm kampanyalarını resmi web sitesinden takip edebilirsiniz.

Seviyorum interneti kampanyasına benzeyen kampanya var mı?

Vodafone’un resmi web sitesinden tüm aktif kampanyalara ulaşabilirsiniz. Böylece seviyorum seni adlı kampanyaya benzeyen farklı kampanyalar keşfedebilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın