Android internetsiz FM Radyo APK indir ✔️ 2023

Android telefonlarda radyo olmadığı için Android internetsiz FM radyo APK indir seçeneği ile cihaza radyo yükleyebilir, internetsiz olarak kullanabilirsiniz. Ülkemizde radyolardan TRT katkı payı alındığı için telefonlara radyo eklenmez.

Telefon fiyatları zaten yüksek olduğu için bir de bu vergi ile fiyat yükseltilmek istenmez. Bu yüzden cihazlara radyo eklenmez. Bu durum sadece Türkiye’ye özgüdür. Ancak radyo APK’sı indirerek telefonunuza radyo uygulamasını eklemeniz mümkündür.

Android internetsiz FM Radyo APK indir
Android internetsiz FM Radyo APK indir

Telefonunuza Radyo Ekleme Yolları

Telefonunuzda radyo yoksa öncelikle kısa ve kolay yoldan radyo uygulamasına sahip olmak için denemeniz gereken birkaç seçenek vardır:

 1. Android cihazlarda radyo olmaması ülkemize özgü bir durum olduğu için öncelikle başka bir ülke üzerinden deneme yapılabilir. Telefon yazılımı Türkiye Rom’udur bunun yerine Avrupa ülkelerinin ROM’u yüklenebilir.
 2. FM radyo özelliği bazı telefona koyulur ancak gizlenir. Bu sayede vergi ödemekten kaçınılır. Telefonda herhangi bir yerde radyo özelliği var mı diye öğrenmek için Google Play Store’a girin. ROOT Explorer uygulamasını bulun ve indirin. Uygulamada FM Radio, Radio, FM Radyo ya da radyo gibi kelimelerle arama yapmayı deneyin. Eğer arama sonucu bulunursa hemen tıklayarak apk kurun. Bu şekilde radyo kullanmaya devam edebilirsiniz.
 3. Kısayol tuşları ile telefona radyo özelliği kazandırabilirsiniz. Tuş takımını açın ve arama kısmına “####6020#” yazarak tuşlayın. Karşınıza çıkan menüden bir Avrupa ülkesini seçin. Bundan sonra radyo kullanabilirsiniz. Ancak bu yöntemde telefondaki veriler silinecektir. Bu yüzden işlemden önce mutlaka yedek almalısınız.
 4. Telefonunuzda Google Play Store üzerinden uygulama indirerek radyo edinebilirsiniz. İnternetli ve internetsiz çalışan uygulamalar göreceksiniz. İnternetsiz olanlardan seçebilirsiniz. Ancak verici olarak kullanmak üzere kulaklık takmanızı isteyebilir.
 5. Son çözüm ise genellikle en çok kullanılandır. Android internetsiz FM Radyo APK indir seçeneği ile radyo apksı indirerek kurabilirsiniz. Güvenilir siteden indireceğiniz APK kolaylıkla kurulacak ve kullanmaya başlanacaktır.

İlgini çekebilir: Google Play olmadan uygulama indirme

Android İnternetsiz FM Radyo APK Seçenekleri

Android İnternetsiz FM Radyo APK Seçenekleri

Telefonunuza radyo eklemek için ilk seçenekleri denediniz ancak çözüm olmadıysa APK indirerek kesin çözüm bulabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Radyo FM APK olmaktadır. İnternete bağlı olmaya gerek olmadan radyo dinlemenizi sağlayacaktır.

Dosyayı içeriğin sonlarına doğru giderek indirebilirsiniz.

Radyoda çok sayıda istasyon bulunuyor. İstasyonlar güncellenerek kanal sayısı sürekli arttırılır. Hızlı arama özelliği ile istenilen kanal bulunur. Önceden dinlediğiniz istasyonları kaydedebilirsiniz. Ayrıntılı dinleme geçmişi tabanı mevcuttur. Buradan da daha önce dinlediğiniz kanalları yeniden bulabilirsiniz.

Bu APK internetsiz radyo sunması ile her zaman her yerde radyo dinlemeniz mümkündür. İnternet kotası sınırı sorun olmayacaktır. Sık kullanılanlar, uyku zamanlayıcısı, alarm gibi pek çok özellik ücretsiz olarak sunulur. Arayüzü basit, tasarımı kolaydır. İlk kez kullananlar bile oldukça kolay aşina olacaktır. Android internetsiz FM Radyo APK olarak kullanıcılar en çok bu radyoyu tercih etmektedir.

Android internetsiz FM Radyo APK Özet

Android telefonlarda ücretsiz radyo dinlemek isteyen pek çok kişi diğer yandan kulaklıksız ve internetsiz çalışan FM radyo uygulamalarını araştırıyor. Hepsi aynı anda mümkün olmasa da bazı android telefonlarda kulaklıksız radyo dinlenebiliyor. Bazı android telefonlarda ise internetsiz FM radyo dinlenebiliyor.

Android internetsiz FM Radyo hakkında sıkça sorulan sorular

İnternetsiz radyo dinlemek özellikle internete erişemediğimiz zamanlarda oldukça önemli bir aktivite. Bazı telefonlarda böyle imkanlar bulunurken bazılarında bu imkan maalesef bulunmuyor. İnternet olmadan FM radyo dinlemek için sorulan sorulara sizler için yanıt veriyoruz. Kendi sorularınız için lütfen bu sayfanın sonundaki yorum alanını kullanın.

Telefonda internetsiz radyo dinleme

Telefonda internetsiz radyo dinleme nasıl yapılır?

Bazı telefonlar FM radyo dinleme özelliğini destekler. Eğer telefonunuzda radyo uygulaması yok ise bu özelliği desteklemiyor olabilir. Eğer uygulamayı kaybetmişseniz dosyayı buradan indirip deneyebilirsiniz. Bu telefonların bir listesini burada bulabilirsiniz:

 • OnePlus Nord CE 2 Lite 5G
 • Xiaomi Redmi Note 12 Pro Max 5G
 • Vivo T1 44W
 • Samsung Galaxy M33 5G
 • OnePlus Nord CE 2 Lite 5G (8GB RAM + 128GB)
 • Motorola Moto G60
 • iQOO Z6 5G
 • Xiaomi Redmi Note 11 Pro Max 5G
 • Xiaomi Redmi Note 10T 5G
 • Xiaomi Redmi Note 11
 • Vivo T1 5G
 • Infinix Note 12 Turbo
 • OPPO K10
 • Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 5G
 • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G
 • OnePlus 10R 5G
 • Xiaomi Redmi Note 10S
 • Motorola Edge 20 Fusion 5G
 • Xiaomi Redmi Note 10 Pro
 • Xiaomi Redmi Note 10T 5G

Bu ve benzeri telefonlarda internetsiz radyo dinleme imkanı sunulmuş.

İnternetsiz Radyo İndir – Gezginler

Gezginler üzerinde bulunan internetsiz radyo programları biraz eski. Bilgisayar için internetsiz FM radyo arıyorsanız TV kartınızın olmasına dikkat etmelisiniz. TV kartlarının güncel programları Gezginlerdeki FM radyo programlarından daha iyi olabilir.

Android internetsiz FM radyo APK indir

İnternetsiz FM Radyosu için içeriğimizin içerisinde APK dosyası bulunuyor. Alternatif olarak sürekli APK yüklüyor ve dosyaları güncelliyoruz.

Telefona internetsiz radyo indir

Bu içerikte yer alan telefonda internetsiz radyo programını indirebilirsiniz. Telefonunuzun android sürümü çok düşük değilse çalıştıracaktır. Radyo için gereken donanımlara sahip olduğunuzda internetsiz radyo dinleyebilirsiniz.

Kulaklıksız internet radyo

İnternetle çalışan FM radyo uygulamaları kulaklıksız çalışabilir. Fakat İnternetsiz radyo programları kulaklık olmadan çalışamayabilir. Çünkü kulaklık radyo anteni görevi görür. Radyo yayını internetten gelmiyor ise radyo dalgalarından gelmelidir. Bu dalgaları da kulaklık ile yakalayabilir.

FM radyo APK indir – Gezginler

Gezginlerde bulunan APK dosyaları standart FM radyolarına aittir. Bizler sizin için en iyi internetsiz radyo dinleme uygulamalarını bu içerik içerisinde paylaştık.

FM radyo indir İnternetsiz

İçeriğimizde yer alan FM radyo indirme bağlantılarını kullanarak internetsiz radyo dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

İnternetsiz Radyo Dinleme Programı İndir

Bilgisayar için en iyi radyo dinleme programlarından biri FM radyo Bedava uygulamasıdır. Windows mağaza üzerinde bulunan diğer radyo dinleme programlarını indirip deneyebilirsiniz.

“Android internetsiz FM Radyo APK indir ✔️ 2023” üzerine 4 yorum

Yorum yapın