Ana sayfa Oyun Satranç Analiz Programı

Satranç Analiz Programı

2

Arena 3.5 adlı program sayesinde farklı satranç motorlarını birbirleri ile karşılaştırabilir hamle analizleri yapabilirsiniz . Satranç analiz programı ile Ayrıca Online satranç sitelerine bağlanarak rakibinizin hamlelerini 2500 elo ‘ya kadar analiz edip hamle yapabilirsiniz .

Santranç Analiz Programı arena 3.5
Satranç analiz programı

Program Türkçe dahil %90 a kadar dil desteği sağlamakta . Açılış hamleleri ve farklı gambitlerin isimleri ile birlikte analiz sonucu belirlemekte . Kendinizi geliştirmek için Elo belirleyebilirsiniz . Açılış hamleleri üzerinde çalışma yapabileceğiniz güzel bir motor . Bununla birlikte yeni analiz motorları yükleyebilirsiniz . Stochfish 8 ismi ile duyrulan en güçlü satranç motorunu buradan indirebilirisiniz. Asmfish, Stockfish‘in assembly diliyle yazılmış versiyonudur. Stocfish programından -15 elo daha yüksek işlem yapar ve daha hızlıdır . Program içerisinden Motolar kategorisinin altından yeni motor ekleyebiliyorsunuz .

Satranç analiz programı

ARENA SATRANÇ POGRAMI 3.5 SON VERSİYONUNU İNDİRMEK
SETUP  dosyası veya
PORTABLE  versiyonu
Türkçe Dil dosyası

2 Yorum

    • Dil dosyasını programın kurulu olduğu dizinde bulunan “Language” dizinine kopyala. Programı açarken dil seçim ekranı geliyor oradan Türkçe seçebilirsinin.
      Program açılışında dil seçme

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!