Başlangıç Haber Samsung Galaxy Fold’un Katlanabilir Ekranı Görüntülendi

Samsung Galaxy Fold’un Katlanabilir Ekranı Görüntülendi

0

Samsung’un geçtiğimiz haftalarda dünyaya duyurduğu ilk elastik ekranlı telefonu Galaxy Fold, bu kez yeni bir test videosuyla gündeme geldi. İşte Galaxy Fold’un kontrol sürecinden şaşırtan görüntüler…

Hem bir uslu telefon hem de bir tablet olarak kullanılabilen yeni direnebilir ekranlı Galaxy Fold, öbür telefonlardan oldukça değişik bir makine.

samsung galaxy fold

Reyin oynama, video izleme, internette dolaşma ve aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırma mevzularında dikkat çekici bir çözüm sunan Galaxy Fold’un kullanıcılarla buluşmasına çok az bir zaman kaldı; ancak işletme tarih yanaşsa bile henüz net bir çıkış tarihi paylaşmaktan sakınıyor.

Son olarak Samsung, gelişmiş eminlik laboratuvarlarında Galaxy Fold’u geniş kapsamlı testlere tabi yakaladı. Bu dayanıklılık testlerinden birisi de Yıpranma Testi oldu.

Yıpranma testinde makineler 200 bin kere açılıp kapatılıyor. Bu sayı bir telefonun takribî 5 sene süresince günde 100 kez açılıp kapatılmasına denk düşüyor. Testin bitirilmesi 1 hafta sürüyor. Samsung, yeni direnebilir baki ekranının ve menteşeli tasarımının dayanıklılığından emin olmak için böyle bir karar aldı.

Galaxy Fold’un katlanma testinden bir bölümü izlemek için aşağıdaki videoyu seyredebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!