PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? PUBG Hilesi Yap ✔️ 2023

PUBG Mobile hile nasıl yapılır sorusu her PUBG Mobile oyuncusu tarafından bir dönem araştırılmaktadır. Bu oyun için bazı hileler geliştirilmiş olsa da bu yazılımlar hem oyun zevkinizi azaltmakta hem de diğer oyuncuların zamanlarını çalmaktadır. Bu yüzden hile kullanımı hiçbir zaman önerilmemektedir. Yine de içeriğimizde PUBG Mobile hile nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeye çalışacağız ve bu konu hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? PUBG Hilesi Nasıl Yapılıyor?
PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? PUBG Hilesi Nasıl Yapılıyor?

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile oyunu için geliştirilmiş olan birçok hile bulunmaktadır. Ve hepsinin ayrı bir yaptırımı bulunmaktadır. Eğer hile kullanıyorsanız ceza yemeyi ve bir daha bu oyunu oynamamayı göze almanız gerekir. Eğer hesabınızda parayla aldığınız itemler ve skinler bulunuyorsa bunları da kaybetme riskiniz oldukça yüksektir. Kısacası hile kullanarak sahip olduğunuz tüm oyun deneyimini ve eşyalarınızı kaybedebilirsiniz.

PUBG Mobile hile nasıl yapılır diye soruyorsanız ve hile kullanmayı amaçlıyorsanız yanlış yolda olduğunuzu bir kez daha belirtelim. Fakat yine de kullanmak istiyorsanız başvurabileceğiniz birçok ücretli hile satan platform bulunuyor. Bu platformlardan süreli olarak hile satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Fakat bu yazılımların oyun deneyiminin yanında cihazınıza da zarar vereceğini unutmayın.

pubg mobile hile
pubg mobile hile

PUBG Mobile Hile Çeşitleri

PUBG Mobile oyunu içerisinde kullanılmakta olan birden fazla hile çeşidi bulunur. Bu hileler bazen ayrı ayrı satılırken bazen hepsi bir arada satılabilir. Bu satıcının geliştirdiği yazılıma bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ve çeşitlerin her biri oyun içerisinde farklı avantajlar sağlar. Ayrıca hile oyun içerisinde ne kadar üstünlük sağlarsa ceza yeme oranınız da aynı doğrultuda yükselecektir.

ESP – Wall Hack

ESP – Wall Hack
ESP – Wall Hack Pubg Hile

Oyun içerisinde en sık kullanılan, genellikle ücretsiz bir şekilde dağıtılan ve etkili hilelerden biri olan ESP hilesi, duvar arkasından düşmanları görmeye yarar. Bunun yanında oyun içerisindeki herkesin canını ve ekipmanını rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Sadece bununla da kalmamakla birlikte drop içeriklerini uzaktan görüntüleyebilir, diğer lootların neler olduğunu görebilir ve kolayca en güçlü ekipmanları dizebilirsiniz.

Özellikle ücretsiz bir şekilde sunulan Wall Hack yazılımları ceza yemenizi neredeyse garantiler. Oyun anında herhangi bir ceza almasınız da birkaç gün içerisinde hesabınız incelenir ve şüpheli yazılım kullandığınız için süresiz olarak cezalandırılırsınız. Bu yüzden PUBG Mobile ESP hilesini birkaç kez kullanabilirsiniz. Sonuç olarak elinizde kalan ise alınmış haksız birkaç galibiyet ve ceza yemiş bir hesap olur.

Skin Hilesi – PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

pubg mobile skin hilesi
pubg mobile skin hilesi

PUBG Mobile skin hilesi, adından da tahmin edebileceğiniz üzere ücretli skinleri ücretsiz bir şekilde takıyormuş gibi gözükmenizi sağlar. Fakat bu hile yalnızca oyun içlerinde ayarlanabilir. Böylece oyun içerisinde skinlerinizin daha iyi görünmesini sağlayabilir, daha çok dikkat çekebilirsiniz. Fakat bu hile genellikle ücretli bir şekilde sunulur ve kolay kolay bulunamaz. Çünkü ban yeme riski oldukça yüksektir.

Görünmezlik ve Ekstra Darbe Hilesi

pubg mobile görünmezlik hilesi
pubg mobile görünmezlik hilesi

Bu hile PUBG Mobile oyununda neredeyse tamamen üstün olmanızı sağlamaktadır. Görünmezlik hilesi ile birlikte oyun içerisinde kimse nerede olduğunuzu göremez ve dolayısıyla sizi öldüremez. Ekstra darbe ile birlikte de bir kişiyi 5 mermide öldürecekseniz, hile sayesinde 1 mermi ile öldürebilirsiniz. Ayrıca bu hilelerin yanında uçma, hızlı hareket etme gibi hileler de sunulmaktadır. Bu hileleri kullanarak ciddi anlamda yenilmez olursunuz ve oyun deneyimini tamamen sıfırlarsınız.

Diğer PUBG Mobile Hileleri

pubg mobile hileleri
pubg mobile hileleri

Tüm bu hilelerin yanında PUBG Mobile Anti-Ban hilesi, oyuncu atma hilesi, loot yaratma hilesi gibi hileler de bulunmaktadır. Ancak bu tür hileler çok üretilmemekle birlikte, üretilen hileler de kullanıcının direkt olarak ban yemesini sağlar. Örneğin Anti-Ban hilesi diğer hilelerle birlikte sunulmakta ve ban yememe garantisi olarak nitelendirilmektedir. Ancak bugüne kadar ceza yiyen birçok PUBG Mobile oyuncusu bu özelliği kullanmasına rağmen ceza yemiştir.

PUBG Mobile Hileleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Ne kadar oyun deneyimini bitirse ve birçok kişinin siniri bozuyor olsa da PUBG Mobile hilesi yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı kurallar bulunuyor. Bu kurallara dikkat ederek ceza yeme ihtimalinizi düşürebilir ama tam anlamıyla engelleyemezsiniz.

  • Bilinmeyen ve cihazınıza zarar verecek yazılımları kullanmamaya özen gösterin. Gerekirse kodlarını görebileceğiniz bir yazılım tercih edin.
  • Oyun içerisinde hilenizi sürekli olarak aktif hale getirmeyin. Bu ceza yeme ihtimaliniz arttırır. İşinizi gördükten sonra hilenizi kapatın.
  • Hileye alışmak bir süre alabilir. Bu alışma sürecinde yanlış işlemler yapmayın ve çok dikkat çekmemeye özen gösterin.
  • Anti-ban yazılımlarının güvenilir olanlarını ve hile yazılımı ile birlikte sunulanları tercih edin. Böylece ceza yeme riskinizi en aşağıya çekersiniz.
  • Birden fazla hile kullanmamaya özen gösterin. Aynı oyun içerisinde birden fazla hile kullanırsanız %95 ihtimalle ceza yersiniz.

Umarız içeriğimiz sayesinde PUBG Mobile hile nasıl yapılır sorusuna yanıt bulabilmiş fakat hile yapmamaya karar vermişsinizdir. Çünkü hile yapmak hem sizin oyununuzu hem de diğer kullanıcıların deneyimini zehir edecektir. Ayrıca PUBG Mobile benzeri en iyi Battle Royale Oyunları başlıklı içeriğimizi de incelemek isteyebilirsiniz.

“PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? PUBG Hilesi Yap ✔️ 2023” üzerine 4 yorum

Yorum yapın