Başlangıç Oyun PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları ve Daha Fazlası | Ekim 2020

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları ve Daha Fazlası | Ekim 2020

0

PlayStation Plus ücretsiz oyunları 2020 Ekim ayı için belli oldu ve bununla birlikte PlayStation’un resmi blogunda duyuruldu. Çevrimiçi hizmet aboneleri Need for Speed Payback ve Vampyr’ı 6 Ekim – 2 Kasım tarihleri ​​arasında ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

needforspeed-vampyır
PlayStation Plus ücretsiz oyunları

PlayStation Plus, kullanıcılara çevrimiçi oyun erişimi, ücretsiz bulut depolama, özel indirimler ve en önemlisi her ay iki ücretsiz oyun sunan ücretli bir hizmettir.  PlayStation Plus üyelerine Ekim 2020 dönemi için dünyanın en çok satan video oyun serilerinden biri olan Need for Speed: Payback ile 1918’in Londra’sında vampire dönüşen Dr. Jonathan Reid’in hikayesini konu alan Vampyr oyununu PS Plus üyeleri için ücretsiz sundu.

Need for Speed Payback

needforspeed payback
PlayStation Plus ücretsiz oyunları

Bu dört tekerlekli gişe rekorları kıran aksiyonda heyecan verici soygun görevlerinde hayatta kalın, metal çıtırtılı araba savaşlarına katılın, göz kamaştırıcı setler yapın ve daha fazlasını yapın. Kurgusal, yozlaşmış kumarbazların cenneti Fortune Valley’de geçen üç farklı karakter arasından seçim yapın – her biri kendine özgü becerilere sahip – sürüşlerinizi kişiselleştirin ve size haksızlık edenlerden intikam almak için dünyanın her yerindeki olaylara katılım sağlayın.

EA’nın dünyaca ünlü serisindeki  bambaşka bir adrenalin pompalayan yarış simülasyonudur. 2017 oyunu, Las Vegas’a dayanan kurgusal Fortune Valley şehrinde geçiyor. Her biri kendine özgü özelliklere sahip üç benzersiz karakter arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu benzersiz oyunda, aksiyon filmi benzeri yarış sekanslarıyla doludur. Sürebileceğiniz çok sayıda araç bulunmaktadır.

Vampyr

PlayStation Plus ücretsiz oyunları
PlayStation Plus ücretsiz oyunları

 Şiddet ve korkunun kol gezdiği vampire dönüşen bir doktoru (Jonathan Reid) canlandırıyorsunuz. Vampir avcılarının güçleriyle savaşmak veya onlardan kaçmak için doğaüstü yeteneklerinizin yanı sıra insan yapımı araçları ve silahları kullanın. Şehrin halkını kurtarın ya da güçlenmek için onlardan beslenin, ama kana teslim olmak çok ağır sonuçlar doğurabilir…

Hikaye sizin kararlarınıza dayanmaktadır, bu yüzden Reid’in kan arzusunun etkisi altında yanlış olanları yapmadığınızdan emin olun. Üçüncü şahıs oyunudur. Vampyr, popüler epizodik bir oyun olan Life is Strange’i geliştiren Dontnod Entertainment’tan geliyor.


Önerilen içerik: PlayStation 5 Ne Zaman Satışa Çıkacak..


Her iki oyun da 6 Ekim Salı gününden 2 Kasım Pazartesi gününe kadar oynanabilecek.
PlayStation, NFS Payback ve Vampyr ile iki farklı oyun kitlesine hitap etmekte.

PlaystatıonPlus abonelik ücretleri

Ps Plus üyeliği için PS Plus’a bir, üç veya 12 ayda bir tekrarlayan ödeme planı uygulanıyor. PlayStation Plus üyeliği ücretleri ise 12 ay için 179,90 TL her 12 ayda bir 15 TL, 3 ay için 74,99 TL her 3 ayda bir 25 TL, 1 ay için 23,99 TL şeklinde uygulanıyor.

PlayStation Plus ücretsiz oyunları hakkında sorularınızı ve görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!