En iyi 12 Müzik İndirme Programı: PC ✔️ Android ✔️ iOS

Sevdiğiniz ve çevrimdışıyken de dinlemek istediğiniz şarkıları bilgisayar ya da akıllı telefon fark etmeksizin indirip istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bunun için kaliteli ve indirdiğiniz müzik ile birlikte zararlı yazılımlar indirmeyen bir müzik indirme programına ihtiyacınız var. Biz de sizin için bilgisayar ve akıllı cihazınıza istediğiniz şarkıları indirebileceğiniz müzik indirme programlarını derledik.

En İyi 12 Müzik İndirme Programı

Çevrimdışı müzik dinlemek için Spotify, Apple Music gibi uygulamalar kullanmak oldukça popüler olsa da müzik indirme programı kullanmakta oldukça tercih edilen bir seçenek. İlk olarak ücretsiz olması ile oldukça dikkat çeken programlar da diğer yandan indirdiğiniz şarkıları silmediğiniz sürece online platformlarda olan şarkının kaldırılma ihtimali yok oluyor. İçeriğimizin devamında bulunan müzik indirme programları arasından size uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte o programlar…

En iyi 12 Müzik İndirme Programı
En iyi 12 Müzik İndirme Programı

1. Spotify

Spotify
Program AdıSpotify
PlatformWindows, Mac, Web, Android, iOS
AndroidGoogle Play Store
iOSApp Store
WindowsMicrosoft Store
WebSpotify Web

Dünyada en çok kullanılan müzik dinleme ve müzik indirme programlarından biri Spotify’dır. Sadece dinleme ve indirmeye değil yeni müzikleri keşfetmeye, arkadaşlarınız ile müzik hakkında etkileşime geçmeye, sanatçıları ve dinleme listelerini takip etmeye yarar.

Tüm bu özellikleri onu en popüler ve en iyi müzik indirme uygulamalarından biri yapar. Müzik ile ilgili sosyal ağa dönüşen bu platformda müziğe dair çok şey var.

En iyi 11+ Müzik Dinleme Programı: Android & iOS

Daha sonra oku

Spotify kullanmak ücretlidir. Ücretsiz sürümde reklam çıkar. Reklamsız dinlemek için ücretli abonelik satın almanız gerekir. Tamamen ücretsiz müzik indirme programı arıyorsanız listedeki diğer programlara da göz atmanız gerekir.

2. YouTube Müzik

YouTube Müzik
Program AdıYouTube Müzik
PlatformAndroid, WebSite, iOS
AndroidGoogle Play Store
iOSApp Store
WebYouTube Müzik

Dünya genelinde en çok kullanılan müzik indirme ve dinleme programlarından biri de YouTube Müzik uygulamasıdır. YouTube üzerinde bulunan videoları ve müzikleri YouTube müzik ile dinleyebilir ve çevrimdışı kaldığınızda dinlemek için indirebilirsiniz.

3. Deezer

Deezer
Program AdıDeezer
PlatformAndroid, WebSite, iOS
AndroidGoogle Play Store
iOSApp Store
WebWebSite

Deezer en iyi Android müzik indirme programlarından biridir. Bu sebeple Android kullanıcıları tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

4. MP3 İndirme Programı

MP3 İndirme Programı
Program AdıMP3 İndirme Programı
PlatformAndroid
İndirme LinkiGoogle Play Store

Oldukça basit ve adından amacını belli eden MP3 İndirme Programı, yine oldukça çok tercih edilen bir müzik indirme programı. Yerli ve yabancı binlerce şarkı indirme olanağı sunan program tamamen ücretsiz ve reklamsız.

5. YouTube Music Downloader

Program AdıYouTube Music Downloader
PlatformWindows
İndirme LinkiTamindir

Müzik ve video indirme imkanı sunan YouTube Music Downloader en iyi YouTube müzik indirme programı denebilir. Kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen program kullanıcılara memnuniyet sunuyor.

6. MP3 İndirmece

MP3 İndirmece
Program AdıMP3 İndirmece
PlatformWindows
İndirme LinkiTamindir

Oldukça kolay arayüzü ile tüm kullanıcılara hitap eden MP3 İndirmece tüm karmaşık süreçleri ortadan kaldırıp kolayca mp3 indirme olanağı sağlıyor. Programa hem bilgisayardan hem de akıllı cihazınızdan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

7. Free Music & Video Downloader

Free Music & Video Downloader
Program AdıFree Music & Video Downloader
PlatformWindows
İndirme LinkiSoftonic

Free Music & Video Downloader otuz altı farklı kaynaktan kolayca mp3 ve video indirmenize olanak sağlıyor. Bu sebeple kullanıcı sayısı bir hayli çok. Sizde YouTube gibi popüler kaynaklar dışından indirme yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

8. Audials Music Tube

Audials Music Tube
Program AdıAudials Music Tube
PlatformWindows, Android, iOS
Android (Ücretsiz)Google Play Store
iOS (Ücretsiz)App Store
Windows (Ücretli)Microsoft Store

Audials Music Tube, YouTube üzerinden dinlediğiniz müzikleri kolayca kaydetmenizi sağlayan bir programdır. Program aynı zamanda çevrimiçi ya da çevrimdışı müzik dinleme olanağı sunuyor. Anlık olarak dinlediğiniz müziği kaydetmeniz gerektiğinde bu müzik indirme ya da kaydetme programı imdadınıza yetişiyor.

9. Any Video Converter

Any Video  Converter
Program AdıAny Video Converter
PlatformWindows, MAC
İndirme LinkiWindows, MAC

Any Video Converter; YouTube, Facebook gibi birçok farklı kaynakta bulunan videoları istediğiniz formatta indirebilmenize olanak sağlar. Kullanımı oldukça kolay olan Any Video Converter en çok tercih edilen müzik indirme programlarının başında geliyor. Programa bilgisayarınızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

10. MYT Music

Program AdıMYT Music
PlatformAndroid
Android LinkGoogle Play Store

MYT Music oldukça fazla indirilen bir müzik indirme programıdır. YouTube üzerindeki her şarkıyı indirebileceğiniz programın farklı sürümleri de bulunuyor.

11. Tubidy

Tubidy
Program AdıTubidy
PlatformMasaüstü & Mobil Site
LinkWebSite

Tamamıyla ücretsiz olan Tubidy, şarkının adı veya linki ile indirmenize olanak sağlıyor. Hem Android cihazlar için hem de iOS cihazlar için sürümü bulunmaktadır.

12. YouTube By Click

YouTube By Click
Program AdıYouTube By Click
PlatformMasaüstü
LinkWindows

YouTube üzerindeki müzikleri ve videoları indirmenize yarayan bu program ile istediğiniz şarkıları YouTube üzerinden indirebilirsiniz. Şarkıların video formatlı halini indirip mp3 dönüştürme işlemini yapabilirsiniz. Ya da doğrudan istediğiniz şarkıyı mp3 olarak indirebilirsiniz. Programı kullanmak ücretsizdir.


Sizler için en iyi 12 müzik indirme programını listeledik, bu uygulamaları gönül rahatlığı ile kullanıp önce müzik indirmenin daha sonra müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Diğer Müzik İndirme Yöntemleri (Uzantı & Program)

Bilgisayarınızda ve telefonunuzda herhangi bir müziği indirmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem daha bulunur. Bu yöntemler basit olarak şöyledir:

  • Tarayıcı uzantı ve eklentileri ile müzik indirmek
  • Dönüştürücü programlar kullanmak (Videodan sese gibi)

YouTube videosunu izlerken ya da müziği dinlerken sayfadan ayrılmadan, ekranda çıkan bir buton ile MP3 dosyası indirebilirsiniz. Bunu yapmak için Opera ve Firefox gibi web browser (internet tarayıcı) kullanıyor olmanız gerekiyor. Google Chrome için de bazı sanallaştırıcılar sayesinde bu uzantıları kullanabilirsiniz.

İlgili uzantıya erişmek için bu sayfayı ziyaret edin.

Eğer klibini video olarak indirdiğiniz bir şarkı ya da müzik var ise bu videonun formatını .mp3 olarak değiştirebilirsiniz. Mp3 dönüştürme adı verilen bu işlemi yapmak için ise Format Factory adlı programı kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki videoların formatını değiştirebilir ya da MP3’e dönüştürebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Telefona ya da bilgisayara müzik indirmeden önce kafanızda soru işaretleri mi var? Bu soru işaretlerini hep birlikte ortadan kaldırabiliriz. Sayfanın sonundaki yorum yap alanından bize sorunuzu yorum yaparak iletin. En kısa sürede yanıt vererek yardımcı olmaya çalışalım. Öncesinde burada yer alan sıkça sorulan sorulara göz atın ve kendi sorunuza benzer sorular olup olmadığını inceleyin.

Müzik indirme programı ücretsiz midir?

Pek çok müzik indirme programı vardır. Ücretsiz müzik indirme programları genellikle Android ve bilgisayar için çalışır. iOS için pek az ücretsiz müzik indirme programı vardır. Yine de listemizde yer alan bazı müzik indirme uygulamaları ücretsizdir.

Mp3 müzik indirme programı güvenli midir?

Doğrulanmış yayıncılar tarafından yayınlanmış Mp3 müzik indirme programları güvenlidir. Fakat MP3 indirme telif haklarına aykırı bir işlem olduğu için bazı uygulamalar ve programlarda yasa dışı olarak sunulur. Bu da güvenli olmadığı anlamına gelir.
Resmi müzik indirme uygulamalarını tercih ederseniz güvenle müzik indirebilirsiniz. Spotify, Deezer, Youtube Müzik gibi.

Myt Müzik İndir – Bedava Mıdır?

MYT müzik indir adlı uygulama bedavadır. Fakat zaman zaman yayından kalkmaktadır. Uygulama sürekli olarak yayında tutulmaya çalışsa da bedava olduğu ve telif sorunu yaşadığı için zaman zaman çevirmdışı kalabiliyor.

Telefona müzik indirme programı ücretsiz midir?

Ücretli ve ücretsiz müzik indirme programları vardır. Listede yer alan uygulamaları tek tek inceleyerek size en uygun müzik indirme programlarını bulabilirsiniz.

YouTube müzik indirme programı önerir misiniz?

Listemizde yer alan programlar sayesinde YouTube üzerinden müzik indirebilirsiniz. Ayrıca listede YouTube üzerinden müzik indirebilmeniz için önerilen siteler ve yöntemler yer alıyor.

En iyi müzik indirme programı hangisidir?

En iyi müzik indirme programı sizin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilen programdır. İşinize ve taleplerinize göre bu sorunun yanıtı değişir.
Eğer uygulama üzerinden daha önce indirdiğiniz müzikleri yine uygulama ile sorunsuz ve kesintisiz dinlemek istiyorsanız Spotify gibi uygulamalar kullanabilirsiniz.

Tubidy müzik indirme programı iyi mi?

Yıllardır telefonlarınıza ve bilgisayarlarınıza müzik indirmenizi kolaylaştıran Tubidy müzik indirme programıdır. Programdan ziyade Tubidy aslında bir web sitesidir. Telefondan da ziyaret edilebilen bu sitede müzik indirmek çok kolay.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın