MBOX Coin Nedir? MOBOX Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

MBOX Coin Nedir? (MOBOX) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu

Efsanevi bir yükseliş yaparak geçtiğimiz günlerde değerini katlarca arttırmayı başarmış olan MBOX Coin, güçlü bir Metaverse projesi olarak ön plana çıkıyor ve bu aylarda en popüler kripto paralar arasında yer alıyor. Her geçen gün yeni bir rekor değerine ulaştığı ve haftalık olarak değerini katlarca arttırmış olduğu için birçok yatırımcı MBOX Coin nedir araştırmasını yapmaktadır. Oyun sektöründe de birçok şeyi değiştirmesi beklenen kripto paramız, Metaverse projeleri arasında en ilgi çekicisi olmayı başarıyor. Bizler de bu içeriğimizde MBOX Coin nedir, nereden alınır, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır ve fiyatı ne kadardır gibi soruları yanıtlandırmaya çalışacağız.

MBOX Coin Nedir? MOBOX Nasıl ve Nereden Alınır?
MBOX Coin Nedir? MOBOX Nasıl ve Nereden Alınır?

MBOX Coin (MOBOX) Nedir?

MOBOX platformu, kullanıcıların DeFi ortamında oyun oynayabilecekleri ve kısmen madencilik yapabilecekleri bir platform olarak ön plana çıkıyor. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi oyun sektörü için geliştirilmiş bir Metaverse projesi olarak öne çıkan MOBOX, finansal işlemlerin yürütülmesinde ve ağ üzerindeki aktarımların sağlanmasında MBOX Coin kullanmaktadır. MBOX Coin Binance Smart Chain altyapısında geliştirilmiştir. Ayrıca platform ve kripto para birimi NFT ticaretlerinde de kullanılmaktadır.

MOBOX platformu üzerinde bulunan oyun içerisinde belli ögeler elde edebilir ve MBOX Coin kazanabilirsiniz. Ayrıca size özel yaratılmış olan avatarınızdan sahip olabileceğiniz benzersiz NFT ögelerine kadar geniş bir dünyaya sahip olduğunu de belirtmek gerekiyor. Böylece NFT pazarı üzerinde ögelerin alımını ve satımını gerçekleştirerek kazanç elde etmek mümkün hale geliyor. MOMO NFT ismi verilen bu NFT’ler, birçok noktada aktif olarak kullanılmaktadır. MOBOX projesi ve MBOX Coin hakkında teknik detaylara ulaşmak isterseniz MOBOX Introduction sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

MBOX Coin İstatistikleri

MBOX Coin istatistikleri incelendiğinde kripto paramızın her geçen gün nasıl daha da değerli bir hale geldiğini ve market üzerindeki etkisini arttırdığını net bir şekilde gözlemleyebiliyoruz. Binance kripto para borsası tarafından da destek alarak büyük bir havuz ile yatırımcıları kendisine çekmeyi başaran MBOX Coin, en etkili Metaverse projelerinden biri olacak gibi görünüyor.

 • MBOX Coin (MOBOX) toplam market hacmi 11 Milyar Dolar
 • Maksimum arz miktarı 1 Milyar adet olan kripto paramızın toplam arz miktarı 389 Milyon adet, dolaşımdaki arz miktarı ise 79,8 Milyon adettir.
 • Market dominasyon oranı tam olarak bilinmese de pazarda büyük bir etkiye sahiptir.

MBOX Coin maksimum arz miktarı kuruluş tarafından belirlenmiş olup, oyunlar içerisindeki arz miktarı toplam arz olarak görülmekte, dağıtılanlar ise dolaşımdaki olarak belirtilmektedir. Bunun yanında henüz çok düşük bir kısmı piyasalara sunulduğu için ilerleyen zamanlarda çok daha etkili bir kripto para birimi olabileceği düşünülmektedir.

kripto para
kripto para

MBOX Coin Yorum

MBOX Coin yorumlarını incelediğinizde bu kripto para birimini almak için bir sebebe daha sahip olursunuz. Son zamanlarda her yerde konuşulan ve gelecekte çok etkili bir teknoloji olacağı düşünülen Metaverse projelerinin en çok bilinenlerinden ve tercih edilenlerinden biri olan kripto paramız, Binance üzerinde etkinliğinin başlatılması ile değerini katlarca arttırdı ve tüm zamanlar rekorunu kırmayı başardı. Zaten kripto para yorumcuları MBOX Coin’in yakın zamanda böyle bir atak yapmasını ve yükseliş sergilemesini bekliyordu.

Bugün en değerli kripto paralar listesinde 228. Sırada bulunmasına rağmen, önündeki birçok kripto para birimine göre daha yüksek market hacmine ve talebe sahip olan MBOX Coin yakın zamanlarda ilk 50 içerisine rahatlıkla girecektir. Böylece daha fazla kişinin ilgisini çekecek ve 1 Milyon Dolarlık ödül havuzunun dağıtılması ile Binance üzerinde en etkili kripto paralardan biri halini alacaktır. Ancak değerinin de aynı seviyede ilerleme göstereceğinin net bir yorumunu yapabilmek mümkün değildir.

MBOX Coin Fiyatı

MBOX Coin fiyatı, yukarıda da bahsettiğimiz gibi geçtiğimiz günlerde tüm zamanlarda en yüksek değerine ulaşmayı başardı. Bundan sonra biraz gerilemiş olmasına rağmen halen birkaç haftaki değerinin katlarca üstünde yer alıyor. Ayrıca yüksek fiyat hareketliliği ile göze çarpıyor ve bu yüzden kısa vadeli yatırımcılar tarafından tercih ediliyor.

 • MBOX Coin (MOBOX) tüm zamanlar en yüksek değeri Aralık 2021 tarihinde $15.06 olarak kayıtlara geçmiştir.
 • MBOX Coin (MOBOX) tüm zamanlar en düşük değeri ise Haziran 2021 tarihinde $0.4846 olarak kayıtlara geçmiştir.

MBOX Coin, günümüzde $10 ile $15.68 arasında değişim göstermektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yüksek volatilite değerlerine sahip olan kripto paramız, kısa vadede çok ciddi değişimler yaşayarak büyük kayıplar veya kazançlar elde etmenizi sağlayabilir. Bu yüzden yatırım yaparken dikkatli olmakta fayda var.

MBOX Coin Geleceği

MBOX Coin etkinliği Binance üzerinde duyurulduğundan beri hızlı bir şekilde yükseliyor ve muhtemelen yükselmeye devam edecek. Metaverse projelerinin piyasalarda daha etkin bir role sahip olması da dolaylı yoldan kripto paramıza olan talebi arttıracak gibi gözüküyor. Tüm bunlardan yola çıkarak MBOX Coin geleceği hakkında olumlu beklentiler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca her geçen gün daha fazla borsada listelenmesinin önünün açıldığını ve platformlarda dikkat çektiğini belirtmeden geçmeyelim.

MBOX Coin, yalnızca birkaç ay önce piyasalara sunuldu ve en düşük değerinden günümüze %2300 oranında yükseliş gösterdi. Bu yükselişin büyük bir kısmı yalnızca birkaç hafta içerisinde gerçekleşti. Uygulamasının ve oyunlarının da kullanımı her geçen gün arttığı için bu yükselişin yalnızca bir başlangıç olduğu düşünülüyor. MBOX Coin yatırımcıları ise kripto paramızın önümüzdeki birkaç sene içerisinde rahatlıkla $50 seviyelerine ulaşabileceğini düşünüyorlar. Bunun gerçekleşmesi için önünde hiçbir engel bulunmamaktadır.

kripto para
kripto para

MBOX Coin (MOBOX) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

MBOX Coin, Binance Smart Chain altyapısında geliştirilmiş olan ve kendi NFT pazarına, kendi sistemlerine ve ekosistemine sahip kripto para birimlerinden biridir. Bu yüzden kolayca ulaşılabilir ve ticareti gerçekleştirilebilir. Ayrıca 35’e yakın kripto para borsası üzerinden MBOX Coin alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
 • MEXC
 • WazirX
 • PancakeSwap
 • Bitrue
 • NovaDAX
 • DigiFinex
 • AEX
 • LATOKEN
 • HitBTC
 • Hotbit
 • AOFEX
 • BKEX

Bunların yanında MBOX Coin kazanmak isterseniz, kendi oyun sayfasına kayıt olabilir ve karakterinizi geliştirerek MBOX Coin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca NFT pazarı üzerinden oyun içi ögeler satabilir ve alabilirsiniz. Sahip olduğunuz varlıkları kendi cüzdan uygulaması olan MOBOX Wallet veya TrustWallet, MetaMask, ConnectWallet gibi cüzdanlarda barındırabilirsiniz.

Umarız içeriğimiz sayesinde MBOX Coin nedir sorusuna yanıt bulabilmiş, fiyatı, geleceği, yorumları gibi detaylara hâkim olabilmişsinizdir. Benzer içeriklerimizi de incelemek isterseniz, sitemizdeki kripto para sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.