Başlangıç Oyun Lol Oturum Açılmıyor Sorunu – Lol Sırada Bekleniyor Hatası

Lol Oturum Açılmıyor Sorunu – Lol Sırada Bekleniyor Hatası

0

League Of Legends son zamanlarda oturum açma sorunları ile gündeme gelmekte. Lol Sırada Bekleniyor Hatası özellikle son birkaç gündür oldukça sık karşılaşılan bir durum. Peki giriş yapma denemelerinin başarısız olması hangi nedene bağlı öğrenelim. Ayrıca Lol Açılmama sorunu ve LoL açılmıyor sorunu hakkında da bazı bilgilere yer vereceğiz.

Son zamanlarda Covid-19 gündemi nedeni ile hepimiz evlerde kalmaya devam ediyoruz. Evde kalmış olduğumuz zamanı ise bilgisayar, televizyon , telefon gibi elektronik ortamlara aktarıyoruz. Bu nedenle online oyunlar için beklenen anlık oyuncu miktarı yoğun bir şekilde artış gösteriyor. Bu artışa hazırlıklı olmayan oyun sunucuları bir şekilde genişletilmeye çalışılıyor.

LoL Açılmıyor Sorunu

Beklentinin dışında oyuncu sayıları sunucuları zorlamakta ve maksimum bağlantı sayısına ulaşan sunucular sizleri giriş yapabilmeniz için müsait durumda olan sunucuya aktarmak üzere sıraya almakta. Bu işlem bir süreliğine League Of Legends giriş problemlerini çözüyordu. Ancak yaşanan aşırı yoğunluk sadece giriş yapma işlemlerine değil oyun içerisindeki ping süresinede yansıyordu. Çok sayıda oyuncunun bağlanması nedeniyle oyun içerisinde bağlantı kopmaları ve anlık lag sayılarında artış oluşturdu. Bu sebeple Lol Sırada Bekleniyor Hatası görülüyordu.

Bakım sırasında oyuncuların görmüş olduğu ekranda şöyle bir uyarı olmuştu : “Giriş Yapma Sorunları”
 Giriş yapma denemelerinin başarısız olmasına yol açan sorundan haberdarız ve bunu çözmek için çalışıyoruz.” (“Oturum açma sırasında bir sorun meydana geldi.” ) Daha kaliteli bir oyun performansı ve sağlıklı bir ping düzeyi için çalışmalar Riot Games tarafından hızlıca devam etmekte. Ancak Riot Games forum ve diğer oyun sayfaları dahil bir çok sayfa çalışmamakla beraber tek bir anasayfaya yönlendiriliyor. Ortalama 1 haftadan bu yana çalışmayan oyun forumlarıda bu çalışmalara bağlı nedenlerden dolayı aksıyor olabilir. Çalışmaların kısa sürede biteceğine dair bilgilendirmeler mevcut ancak ne zaman aktif olur tam bir saat verilmiyor. League Of Legends giriş sorunlarının çözülüp çözülmediğine dair bu sayfadan bilgi vereceğiz.

Kısaca : Bu durum sizin dns ayarlarınız, bilgisayarda yaşanan hatalar nedeni ile değil yaşanılan yoğunluk nedeni ile olmakta. Sırf bu yüzden format atmaya, çözüm aramaya çalışmanıza gerek yok. En kısa sürede bu sorunu çözeceklerini ve daha kaliteli bir oyun performansı sağlayacaklarını düşünüyorum. Biraz sabır ve ilginizi başka yerlere aktararak bu sorunun çözülmesini bekleyebiliriz 🙂 . Benden size tavsiye Tersine mühendislik konusunu inceleyerek yazılımla alakalı içeriklere ulaşabilirsiniz. Bu sizin için başlangıç olabilir. Oyun oynamak yerine oyun yapmayı istemez miydiniz ? Kendinizi yazılım alanında geliştirmek sizin için büyük bir şans olabilir.

Sağlıkla kalın.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!