Genel, Haber

La Casa de Papel Büyük Final Fragmanı Çıktı!

Netflix, La Casa de Papel hayranlarını daha fazla bekletmeden 5. Sezon 2. Kısım fragmanını paylaştı. İşte fragman ve büyük finalden detaylar!

La Casa de Papel 5. Sezon 2. Kısım Tanıtımı – “Son Yaklaşıyor”

  1. sezonuyla final yapacak olan fenomen dizinin ilk 5 bölümlük 1. kısmı Eylül ayında Netflix’te yayınlandı. 2. kısımda yer alan son 5 bölümle büyük final yapacak olan La Casa de Papel’den haber var! Netflix, Money Heist olarak da bilinen La Casa de Papel‘in büyük final fragmanını yayınladı.

Fragmanda “Son Yaklaşıyor” sloganı kullanıldı. El Profesör’ün başka kimsenin ölmesine izin vermeyeceğine dair verdiği yemin ve bol aksiyonlu sahneler heyecan yarattı. Money Heist 5. Sezon Bölüm 2 fragmanı dün paylaşıldı.

Netflix, popüler İspanyol dizinin son 5 bölümlük finalini tanıtan 25 saniyelik bir tanıtım çıkardı. LCDP dizisi büyük finale yaklaşıyor. Final bölümleri Aralık ayında izleyicilerle buluşacak.

Fragmanda El Profesor‘ün (Alvaro Morte) son beş sezonda yaşadığı kayıpları bir kez daha kabul etmesi ve bir kayıp daha yaşamayacağına söz vermesi dikkat çekiyor. 5. sezon 1. kısımda Tokio (Ursula Corbero) karakterine can veren güzel oyuncu ölerek diziye veda etmişti.

İlgili İçerik: En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi Açıklandı

Tokyo’nun ölümünün ardından yıkılan Rio’yu da yeni fragmanda görüyoruz. Bir diğer detay, İspanyol özel kuvvetleriyle çete arasındaki kovalamaca oldu. İnfazlar, tutuklamalar ve en çok da El Profesor’ün silah çektiği anlar fragmana damga vurdu.

La Casa de Papel dizisinin 5. sezonuna yeni katılan isimleri hatırlayalım. Berlin’in oğlu Rafael rolünde Patrick Criado, Tokyo’nun eski erkek arkadaşı René rolünde Miguel Ángel Silvestre ve ordu şefi Sagasta rolünde José Manuel Seda yeni oyunculardı.

Bir Vancouver Media yapımı olan Netflix dizisinin büyük finali 3 Aralık’ta başlayacak. La Casa de Papel 5. Sezon 2. Kısım finali son beş bölümüyle tüm dünyada aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.