Karaoke Mikrofon: En iyi 6 Karaoke Mikrofon ✔️ 2023

Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek veya vokal pratiği yapmak istiyorsanız bir karaoke mikrofon satın almak işinizi görebilir. Bu yazımızda amatör olarak egzersiz yapabilmeniz için uygun olan ve eğlence amaçlı kullanabileceğiniz mikrofonları seçtik. Listedeki bazı ses sistemleri sokak müzisyenleri tarafından dış mekanda da kullanılmaktadır. En popüler ve uygun fiyatlı karaoke mikrofon çeşitleri şöyle sıralanabilir:

1. Lastvoice Mikrofonlu Ses Sistemi

Mikrofon Fiyatları
Mikrofon Fiyatları

Lastvoice mikrofonlu ses sistemi 2 adet mikrofonla birlikte geliyor. 100Watt gücünde ve dahili şarj edilebilir bataryasıyla 3 saate kadar elektriksiz çalışabiliyor. 40Cm boyunda ve 3Kg ağırlığındaki ses sistemi kolay taşınabilir olmasıyla sokak müzisyenleri tarafından sıkça tercih edilen bir sistem.

2. Midex 200 Watt Mikrofonlu Karaoke Eğlence Ses Sistemi
 

Karaoke Mikrofon
Karaoke Mikrofon

Midex 200 Watt Mikrofonlu Karaoke Eğlence Ses Sistemi, 2Kg ağırlığa ve 40Cm boyuna sahip taşınabilir bir sistemdir. 1 Adet VHF kablosuz mikrofon içerir ve 1 adet de ekstra mikrofon girişi bulunmaktadır. USB ve Bluetooth bağlatınlarına sahiptir ve kumandayla kontrol edilebilir. Kulaklık girişi bulunmamaktadır. Taşınabilir karaoke ses sistemleri arasında en uygun fiyatlı sistemlerden biridir.

3. Doppler Platinum

Mikrofon Fiyatları
Mikrofon Fiyatları

10Watt gücüne sahip Doppler Platinum Karaoke Mikrofon, orijinal parçadaki vokalin sesini en az düzeye indirerek daha rahat performans sergilemenize yardımcı oluyor. Mikrofon üzerinde kulaklık girişi bulunuyor ve Bluetooth bağlantısına sahip.

4. Mf Product Acoustic 0255

Mikrofon Çeşitleri
Mikrofon Çeşitleri

Şarj dolum süresi 1 saat olan Mf Product Acoustic 0255 Karaoke Mikrofon aynı zamanda hoparlör özelliğine de sahip. SD kart takılabilen mikrofonun ortalama şarjsız kullanım süresi 3 saat.

5. Wster WS-858 Wireless Mikrofon

Mikrofon Fiyatları
Mikrofon Fiyatları

Wster Ws-858 Wireless Karaoke Mikrofon en uygun fiyatlı karaoke mikrofonları arasında yer alıyor. Bluetooth görüşme ve ses değiştirme özellikleri bulunuyor. USB ve AUX girişleri ile dışarı bağlantı verebiliyorsunuz. Ürünün farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

6.Polygold Bt Tf Usb Led Işıklı Mikrofon

Mikrofon Fiyatları
Mikrofon Fiyatları

5-8 saat ortalama çalışma süresi olan Polygold Bt Tf Usb Led Işıklı Mikrofon, 10 metre çekim mesafesi özelliğine sahiptir. 1 adet Aux kabloyla birlikte gelir. Bir karaoke uygulaması olan Smule App ile bağlantı kurabilir veya Youtube üzerinden oynatma yapabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın