Ana sayfa Mobil Cihazlar iPhone Kulaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

iPhone Kulaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

0

iPhone Kulaklık Ayarı müzik dinlerken yapılması gereken ayarlardan biridir. Dinlediğiniz müziği zevkinize göre ayarlamak için müzik ayarları kullanın ve iPhone kulaklık ayarınızı hemen yapın!

iPhone Kulaklık Ayarları

iPhone kullanıcıları müzik dinlerken daha uygun bir sesi equalizer ayarı yaparak duyabiliyor. Müzikleri istediğimiz gibi dinlemek için yapmamız gereken bazı ayarlar var. Tabii ki kendi zevkinize göre bu ayarları özelleştirmeniz gerekiyor.

iphone kulaklık ayarı nasıl yapılır
iphone kulaklık ayarı nasıl yapılır

iPhone Kulaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

  • Ayarlar>Müzik>EQ yolunu izleyin
  • Ekrandaki herhangi bir hazır ayarı seçin

Ayarlar menüsü içerisinde müzik uygulamasının ayarlarını görüntüleyebilirsiniz. Müzik ayarları içerisinde equalizer seçeneği bulunmakta. Buradan istediğiniz hazır ayarı seçip müzik ayarlarınızı tamamlayabilirisiniz.

iPhone equalizer ayarı müzikleri daha bass’lı daha tiz yada daha net olarak dinlemenizi sağlamaktadır. En iyi müzik deneyimi için bu ayarları orijinal iPhone kulaklıkları ile uyguladığınızda yaşarsınız.

iPhone müzik ayarları ipad ve ipodlar için aynı şekilde yapılmaktadır. iPhone, iPod ve iPad kulaklık ayarları sayesinde müzikleri zevkinize en uygun şekilde dinleyebilirsiniz.

iPhone aygıtınıza nasıl müzik yükleyeceğinizi bilmiyorsanız buraya tıklayarak Apple’ın sitesinden detaylı bilgi alabilir, sitemizdeki iPhone içeriklerini görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz…

Yukarıdaki ayarlar iPhone 4s, 5, 5s, 6, 6s, 6s Plus, 7, 7 plus, 7 red, 8 ve X için geçerlidir. Bunların yanı sıra tüm ipad ve ipod versiyonlarında aynı olmakla beraber yine tüm sürümlerde de bu şekildedir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!