iphone için duvar kağıdı uygulamaları
En İyiler, IOS Uygulamaları, Mobil Cihazlar, Önerilen

iPhone için en iyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması ✔️ 2022

Ana ekrana koyduğunuz duvar kağıdı, telefonunuzdaki en dikkat çekici şeylerden biridir. Yüksek kaliteli bir duvar kağıdı, cihazınızın görünümünü değiştirebilir. Bir iPhone’unuz varsa, sınırlı duvar kağıdı seçeneğinizin olması canınızı biraz sıkabilir. Bu listede sizler için en iyi iPhone duvar kağıdı uygulaması listesini paylaşıyor olacağız.

iphone için duvar kağıdı uygulamaları
iphone için duvar kağıdı uygulamaları

Yalnızca birkaç iyi duvar kağıdı arasından seçim yapabilirsiniz. “en iyi arka plan HD” veya “en iyi 4k duvar kağıdı” gibi terimleri kullanarak Google’da arama yapabilirsiniz. Ancak, çözünürlüklerini iPhone duvar kağıdı boyutuna sığdırmak için ayarlamak bazen zor bir iştir.

App Store’daki pek çok ücretsiz duvar kağıdı uygulaması sayesinde, sayısız seçenek arasından favori iPhone arka planlarınızı seçebilirsiniz. App Store seçeneklerle dolu, ancak her uygulama indirilmeye değmeyebilir.

Bir uygulama seçerken zorlanmanız durumunda yardımcı olabilecek, iPhone için en iyi duvar kağıdı uygulamalarının bir listesini hazırladık. Tüm bu iPhone duvar kağıdı uygulamaları denenmiş ve test edilmiştir.

İçerik Haritası

iPhone için En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması: 2022 Sürümü

Sıra geldi iPhone için en iyi duvar kağıdı uygulamalarını listelemeye. Hemen aşağıda bulunan liste tamamen rastgele yapılmıştır. Bu yüzden tüm uygulamaları incelemenizi ve size en uygun olan duvar kağıdı uygulamasını deneyerek bulmanızı öneririz.

1. Vellum Wallpapers: Düzgünce Düzenlenmiş ve Temalı Duvar Kağıtları

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Vellum Wallpapers

Vellum Duvar Kağıdı uygulaması, yakında Android’e gelecek olan, iPhone’a özel bir uygulamadır. Size yalnızca favori arka planınızı seçmek için çok sayıda seçenek sunmakla kalmaz, aynı zamanda duvar kağıtlarının uygulamada görüntülenme şekli de gözleriniz için bir zevktir.

Bu duvar kağıdı uygulamasında yüzlerce çarpıcı manzara, görselleştirme ve daha fazlasını bulacaksınız. Günlük Duvar Kağıdı, her gün yeni bir resim sunulduğu için uygulamanın özel ve önerilen bir özelliğidir ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

Vellum Duvar Kağıdı Uygulamasının Özellikleri:

 • Uygulamadan çıkmadan Ana Ekranda ve Kilit Ekranında duvar kağıtlarının önizlemesini yapabilirsiniz.
 • İsterseniz duvar kağıtları bulanık olabilir
 • Kolay erişilebilirlik için farklı temalar halinde özenle düzenlenmiş duvar kağıtları.

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

2. Everpix: HD Duvar Kağıtları için En İyi Uygulama

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Everpix

4K harika iPhone arka planları arıyorsanız, Everpix uygulamasını indirin. Şu anda 4000’den fazla duvar kağıdına ev sahipliği yapıyor ve koleksiyon düzenli olarak güncelleniyor.

Kategorilere göz atabilir ve verilen kategorilerden istediğiniz duvar kağıdını seçebilirsiniz. Uygulamada yer alan tüm resimler yüksek çözünürlüklü kalitededir ve kesinlikle iPhone X, 11 veya daha yeni 12 ve 13 serileriniz için en iyi duvar kağıtlarından bazılarını bulacaksınız.

Ücretsiz uygulama, mevcut duvar kağıtlarının kalitesi ve miktarı göz önüne alındığında, göz ardı edilebilecek ara sıra reklamlar sunar. Ancak, ücretsiz uygulamadaki tek sorun, her seferinde bir duvar kağıdını kaydırmanız gerekmesidir. Bunun nedeni, ızgara görünümünün ücretli sürümde mevcut olmasıdır.

Everpix Uygulamasının Özellikleri:

 • İyi kategorize edilmiş duvar kağıtları. Hangi duvar kağıtlarının hangi bölgede popüler olduğunu bile görebilirsiniz.
 • ‘Favori’ seçeneği ile daha sonra erişmek için favori duvar kağıtlarınızı işaretleyebilirsiniz.
 • Duvar kağıdını uyguladıktan sonra iPhone’unuzun arka planının ve kilit ekranının nasıl görüneceği hakkında bir fikir edinmek için duvar kağıtlarını önizleyebilirsiniz.

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

3. Icon Skins & Themes: Benzersiz Duvar Kağıtları için En İyisi

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Icon Skins & Themes

Simge Görünümleri ve Temaları, normalde mevcut duvar kağıtları sizin için çok basitse, mutlaka indirilmesi gereken bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Uygulama, uygun şekilde kategorize edilmiş birçok benzersiz seçeneğe ev sahipliği yapmaktadır. Kullanıcı arayüzü akılda kalıcıdır ve manevra yapması oldukça kolaydır ve uygulamada bulunan tüm resimler yüksek çözünürlüklüdür.

Ücretsiz sürüm, sınırlı duvar kağıtlarına erişmenizi sağlar ve puan kazanmak için bir çarkı döndürmeniz gerekir. Uygulama, çarkı döndürmenize izin vermek için 30 saniyelik atlanamayan bir reklam izlemenizi sağlar. Bazıları için bir anlaşma kırıcı olabilir, ancak her zaman ücretli sürüme yükseltebilirsiniz.

Icon Skins & Themes uygulaması, akıllı telefonlarını canlı ve benzersiz bir görünümle sarmayı seven duvar kağıdı meraklıları için tasarlanmıştır. Bu uygulamada iPhone’unuz için en iyi özelleştirme seçeneklerinden bazılarını bulabilirsiniz.

Icon Skins & Themes Duvar Kağıdı Uygulamasının Özellikleri:

 • Geliştiriciler koleksiyonu haftalık olarak günceller.
 • Çok sayıda el yapımı duvar kağıdı tasarımı içerir.
 • Duvar kağıtları, uygulama içi araçla bulanıklaştırılabilir.

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

4. Kappboom: Genel Olarak En İyi Duvar Kağıdı Uygulaması

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Kappboom

Kappboom, iOS için bir duvar kağıdı uygulamasından çok daha fazlasıdır. Harika gerçekler, ünlü alıntılar ve içecek tarifleri bulabilirsiniz. Uygulamada sağlanan düzenleyici ile kolajlar yapabilir ve fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.

Uygulama 200.000’den fazla duvar kağıdına sahiptir ve tüm iPhone arka planları yüksek çözünürlüklüdür. Burada iPhone 11, 12 veya daha eski modeller için en iyi duvar kağıtlarından bazılarını bulabilirsiniz.

Kappboom Duvar Kağıdı Uygulamasının Özellikleri:

 • Slayt gösterisi seçeneği arkanıza yaslanmanıza, duvar kağıtlarını görüntülemenize ve beğendiklerinizi seçmenize olanak tanır.
 • Tut ve sürükle seçeneği ile favorilerinize arka plan ekleyebilir, benzer etiketlere sahip görseller bulabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Kappboom’un görsel arama seçeneği, çevrimiçi görsel aramak için kullanılabilir.
 • Uygulamada verilen farklı duvar kağıtları ile bir kolaj oluşturun.

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

5. Live Wallpapers for Me: iPhone için En İyi Canlı Duvar Kağıdı uygulaması

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Live Wallpapers for Me

iPhone için ücretsiz canlı duvar kağıtları mı arıyorsunuz? Benim için Canlı Duvar Kağıtları, önünüzde hareketli duvar kağıtlarından oluşan bir koleksiyon sunar. Ateş, Su, Bilimkurgu, Spor, Hayvanlar vb. kategoriler listesinden favori canlı duvar kağıdınızı seçebilirsiniz. Hareketli duvar kağıtlarının keyfini çıkarmak için iPhone’unuz canlı fotoğraf özelliğini desteklemelidir.

Benim için Canlı Duvar Kağıdı, geniş dinamik arka plan kitaplığı nedeniyle kolayca iPhone için en iyi canlı duvar kağıdı uygulamalarından biridir. Sık sık reklam görmek istemiyorsanız, uygulamanın premium sürümünü satın alabilirsiniz ve her kuruşuna değer.

Live Wallpapers for Me’nin Özellikleri:

 • Uygulamanın arayüzüne İngilizce, Fransızca, Japonca, Almanca ve Tayca dahil olmak üzere farklı dillerde erişilebilir.
 • Düzgün bir şekilde kategorize edilmiş duvar kağıtları koleksiyonuna sahiptir.
 • Her hafta yeni duvar kağıtları eklenir.
 • Çok sayıda 4K duvar kağıdı.

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

6. Magic Screen: Kendi Duvar Kağıdınızı Oluşturmak İçin En İyi Uygulama

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Magic Screen

Magic Screen tıpkı adı gibi çalışır. Çok sayıda gerçek üstü animasyonlu duvar kağıdıyla, ekranınızı özelleştirilmiş arka planlarla süslemek istiyorsanız uygulama olmazsa olmazlardandır.

Sadece uygulamada önceden var olan duvar kağıtları arasından seçim yapmakla kalmaz, aynı zamanda kendi duvar kağıdınızı da tasarlayabilirsiniz. Yaygın olarak bulunan canlı duvar kağıdı uygulamalarında bulunmayan ek bir özelliktir.

Kilit ekranınız için bir duvar kağıtları kolajı oluşturabilirsiniz. Bu ücretsiz uygulamayla duvar kağıdını özelleştirmek çocuk oyuncağı. Ancak uygulama, bazılarının vermek istemeyebileceği kamera erişimi olmadan çalışmaz.

Magic Screen’nin Özellikleri:

 • 150’den fazla yazı tipi ve 20 güzel takvim şablonu arasından duvar kağıtlarına metin ve takvim ekleyebilirsiniz.
 • Fotoğrafınızı GIF veya Canlı Duvar Kağıdına dönüştürün ve ekrana uygulayın.
 • Oluşturduğunuz duvar kağıtlarını WiFi üzerinden paylaşabilirsiniz

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

7. Papers.co: Çeşitliliği Olan Duvar Kağıdı Uygulaması

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Papers.co

Papers.co, kapsamlı koleksiyonu nedeniyle iPhone için en iyi duvar kağıdı uygulamaları listesine dahil edilmek zorundaydı. Şaşırtıcı bir şekilde tasarlanmış resimler, Sanat, Elma, İnsanlar, Doku, Gün Batımı, Gece, Bahar, Uzay vb. dahil olmak üzere farklı kategorilere ayrılmıştır.

Duvar kağıdını, seçtiğiniz duvar kağıdına tıklayarak kilit ekranınızda ve ana ekranınızda önizleyebilirsiniz. Burada en sevdiğiniz futbol takımının, çizgi roman kahramanının ve eski sanat eserlerinin duvar kağıtlarını da bulabilirsiniz.

Papers.co, iPhone 11 veya sonraki nesiller için duvar kağıtları arıyorsanız indirmeniz gereken uygulamadır. Uygulamadaki koyu temalı duvar kağıtları bu cihazlarda iyi görünüyor. Uygulamanın reklamlarla kullanımı ücretsizdir. Reklamsız bir deneyim için premium sürümü deneyebilirsiniz..

Papers.Co’nun Özellikleri:

 • Sıfır maliyetle 500.000’den fazla duvar kağıdı mevcut
 • Koleksiyon günlük olarak güncellenmektedir.
 • Kullanımı kolay arayüz.

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

8.  Walli: Sanatçılar Tarafından Tasarlanan iPhone İçin Duvar Kağıtları

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Walli

Walli, iPhone ve Android için sanatçılar tarafından tasarlanan duvar kağıtlarını bulabileceğiniz yaratıcı bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Burada yer alan iPhone arka planları, genellikle burada listelenen diğer uygulamalarda bulacağınız gibi değildir.

Bu bir sanatçılar topluluğudur ve katkıda bulunan sanatçılara çalışmaları için de ödeme yapılır. Bu, bu uygulamada mevcut olan içerikte görülebilir; Gerçekten harika iPhone duvar kağıtları göreceksiniz.

Walli, burada bulduğum sanatsal ve yaratıcı duvar kağıtları nedeniyle en sevdiğim duvar kağıdı uygulamalarından biri. Duvar kağıdı uygulaması, seveceğiniz oldukça hızlı ve etkileşimli bir arayüze sahiptir.

Walli Duvar Kağıdı Uygulamasının Özellikleri:

 • Dünyanın her yerinden en iyi grafik sanatçıları tarafından tasarlanan duvar kağıtları.
 • Duvar kağıtlarının retro, sevimli, söz konusu, yenilikçi ve komik gibi farklı bölümlere ayrılması.
 • Tasarımcının sosyal medya hesabını ve web sitesini ziyaret ederek sevdiğiniz sanatçıları takip edebilirsiniz.
 • Cihazınıza göre seçim yapabileceğiniz birden fazla boyut.

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

9. Pixs: Düzgün Arayüzlü iOS Duvar Kağıdı Uygulaması

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Pixs

Pixs, düzgün ve temiz arayüzü nedeniyle bu listeye dahil edilen iPhone için yeni gelişen bir duvar kağıdı uygulamasıdır. Çoğu uygulama tonlarca seçenek sunarak en iyisini seçmeyi zorlaştırırken, Pixs’in bir avuç duvar kağıdı var. Ancak kaliteye odaklanmak kesinlikle bir cazibe.

Pixs uygulamasında iPhone X, 11 ve üstü için duvar kağıtları bulunur. Uygulamada en beğendiğim özelliklerden biri de belirli bir renk bandındaki duvar kağıtlarını görüntülemek için uygulanabilen renk filtresi. Bu, iPhone için siyah duvar kağıtları arayanlar için faydalı olabilir.

Pixs Duvar Kağıdı Uygulamasının Özellikleri:

 • Kış, Sanat, Renkli, Into The Night ve City Vibes gibi farklı kategorilere ayrılmış duvar kağıtlarıyla temiz bir arayüz
 • Can sıkıcı reklamlar yok
 • Her gün yeni bir duvar kağıdı eklenir
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla filtreyle kolay önizleme.

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

10. Unsplash: Bir iPhone Duvar Kağıdı Uygulamasından Daha Fazlası

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Unsplash

Unsplash başlı başına bir iPhone duvar kağıdı uygulaması değil, fotoğrafçıların ve sanatçıların yaratıcı fotoğraflarını gönderdiği bir topluluktur. Bunu internette bulabileceğiniz en iyi resimlerden bazılarına ev sahipliği yapar.

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ve uygulamadaki arama kutusuna yazarak iPhone için bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Diğer uygulamalarda olduğu gibi, duvar kağıdını seçmek için aşağı kaydırmanız gerektiğinden kategori yoktur veya bunun için arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Unsplash uygulamasında iPhone X, iPhone 11, 12 ve daha fazlası için yaratıcı ve en iyi duvar kağıdını kolayca bulabilirsiniz. Uygulamada barındırılan tüm görüntüler HD kalitesindedir ve sanatçıların fotoğrafa tıklamak için kullandıkları kamera bilgilerini görebilirsiniz.

Unsplash, şüphesiz geniş koleksiyonu ve temiz arayüzü sayesinde en iyi iPhone duvar kağıtları için en iyi uygulamalardan biridir.

Unsplash iPhone Duvar Kağıdı Uygulamasının Özellikleri:

 • Ücretsiz duvar kağıtlarından oluşan geniş bir koleksiyon
 • Belirli bir resmi aramak için arama kutusu
 • Reklamsız

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

11. Art Wallpapers By Artpaper: Geniş Sanat Eserleri Koleksiyonu

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Art Wallpapers By Artpaper

Bir uzmansanız ve güzel sanatlar için bir ustalığa sahipseniz, bu uygulamayı takdir edeceksiniz. Ücretli bir uygulamadır ve ücretsiz sürümü yoktur. Vurgu, dünyanın dört bir yanından sanatçılar tarafından özenle seçilmiş 1.300 sanat eserine ev sahipliği yapmasıdır.

Bu duvar kağıtları, dünya çapında sergilenen sanat eserleridir. Uffizi Galerisi, Alte Nationalgalerie, Amazon Carter, Art Institute Chicago ve daha fazlasından sanata filtre uygulayabilir ve bakabilirsiniz.

Art Wallpapers By Artpaper Uygulamasının Özellikleri:

 • Dünyanın dört bir yanından iyi sanat koleksiyonu
 • Premium yüksek kaliteli duvar kağıtları
 • Temiz arayüz

Fiyat: Güncel fiyatını görmek için uygulama sayfasını ziyaret edin.

12. Dark Mode Wallpapers & Themes: Günlük Karanlık Modun Dozu

2022'de iPhone İçin En İyi 12 Duvar Kağıdı Uygulaması - Cihazınızı Kişiselleştirin
Dark Mode Wallpapers & Themes

Bu bir niş ama düzgün bir şekilde bir araya getirilmiş iPhone duvar kağıdı uygulaması. Karanlık Mod Duvar Kağıtları ve Temaları, karanlık duvar kağıtlarından oluşan iyi bir koleksiyona sahiptir. Koleksiyonun büyük bir kısmını kullanmak ücretsiz olsa da, premium’a geçebilir ve Cyberpunk ve tek renkli duvar kağıtları gibi kategorilerin kilidini açabilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın ‘Öne Çıkanlar’ bölümünde çok sayıda karartılmış duvar kağıdı bulacaksınız. Basit ve anlaşılır bir arayüze ve ustaca yerleştirilmiş uygulamalara sahiptir. Bu nedenle, ücretsiz sürümle gidiyor olsanız bile, uygulamayı kullanmak çok kolay.

Karanlık duvar kağıtları telefonunuzun pilini korur, bu nedenle tam da bunu yapan bir duvar kağıdı uygulaması takdire şayandır.

Dark Mode Wallpapers & Themes Uygulamasının Özellikleri:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda duvar kağıdı içeren temiz arayüz
 • Ücretsiz sürümde açılır pencere veya atlanamayan reklam yok
 • Sık güncellenen koleksiyonlar

Hangi iPhone Duvar Kağıdı Uygulamasını Sevdiniz?

Bu iPhone için en iyi duvar kağıdı uygulamaları listesinin kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Burada bahsedilen uygulamalar herhangi bir sırayla listelenmemiştir; Bunlardan dilediğinizi dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Listede verilen her duvar kağıdı uygulamasının özelliklerinden bahsettik.

Ayrıca, canlı duvar kağıtlarının iPhone 6s, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, iPhone X, Xs, Xs Max, Xr, 11, 11 Pro ve üzeri cihazlarda desteklendiğini unutmayın. Telefonunuza hareketli arka planlar uyguluyorsanız, pilinizin biraz daha hızlı bitmesini bekleyebilirsiniz ve iPhone’unuz düşük güç modundayken animasyonlar çalışmayacaktır.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[2 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi, belirli bir ücret karşılığında herhangi bir mahzene tıkılmamalı. (World Wide Web) Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.