Başlangıç Haber iPhone’unuzun Camları Daha Az Maliyet ile Onarılıyor – Hem de “Lazer” Kullanılarak

iPhone’unuzun Camları Daha Az Maliyet ile Onarılıyor – Hem de “Lazer” Kullanılarak

0

Akıllı telefonun metal çerçevesi ile cam arasındaki yapıştırıcıyı ayırmak için lazer makinesi (Rewa adlı bir şirket tarafından) kullanılır. Kırık camın tespiti kırmızı lazerler kullanılarak yapılırken. Güçlü yapıştırıcı beyaz lazerler kullanılarak cihazdan ayrılır ve böylece iphone cam onarımı tamamlanmış olur.

ıphone arka cam tamir
iphone cam onarımı

Yapıştırıcı ayrıldıktan ve makine sabitlenecek alanı algıladıktan sonra fazla camı çıkarabilir ve yapıştırıcıyı yeniden uygulayabilir.

Bunu takiben, dışarı sızabilecek ekstra yapıştırıcıyı çıkarmanız yeterlidir. Şimdi yaklaşık 10 dakika beklemeniz gerekiyor ve yepyeni bir iPhone’unuz var.

İşlemin nasıl işlediğini görmek için tam video:

Bu videoda REWA şirketi, telefonu sökmeden cam yenilemesini tamamlayabilen çok işlevli bir lazer makinesi kullanıyor. Lazer makinesi stabil çalışma ve uzun hizmet ömrü ile; çerçeve ayırma , metal işaretleme de yaygın olarak kullanılabilir.

5G ağlarının hızla büyümesiyle birlikte, cam üretim teknolojisinin sürekli yükselmesi ile cam yenileme talebi de gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle, kullanışlı ve verimli bir cam ayırma makinesi, onarım işiniz için kesinlikle büyük bir destek olacaktır.

Üzerinde hemfikir olacağımız şey, iPhone’lar pahalıdır, dolayısıyla cihazın camı dahil onarımları da öyledir. Bununla birlikte, yeni iPhone’ların camını Apple’ın ücretlendirdiğinden daha az miktarda düzeltmek için. Ucuz bir yöntem denendiği görünüyor.

iPhone Cam Onarımı için Fiyatlar

iphone-cam-onarımı
iphone-cam-onarımı

İşlem, iPhone 7 serisi, iPhone 8 serisi, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS serisi ve en son iPhone 11 serisi gibi çeşitli iPhone modelleri için kullanılabilir.

Tamir atölyeleri için uygun bir fikirdir ve makineye sahip olmak istiyorsanız, tek seferlik bir yatırım olacaktır.


Önerilen içerik: iPhone 12 aksesuarsız gelebilir iPhone 12 fiyatı

Dikkate alınması gereken noktalar

  • Makinenin fiyatı 2.000 $ ‘dır.
  • Makine bir iphone cam onarımını rahatlıkla yapabilse de, çatlaklar ne kadar azsa, makinenin çalışması o kadar kolay olur.
  • Ek olarak, tatbikatı bilen biri tarafından gerçekleştirilirse işlem bir kurtarıcı niteliğinde olacaktır. Bu nedenle, üçüncü taraf onarım hizmetleri, en azından onarımların ucuzlaması için bu yeni teknolojiyi dikkate almalıdır.

Rewa, Akıllı Odak Arka Cam Muhafaza Ayırıcı Lazer İşaretleme Makinesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda telefon camı onarımından bahsettik görüşlerinizi ve sorularınızı yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!