Başlangıç Haber iPhone 12 Aksesuarsız Gelebilir! | işte iPhone 12 Fiyatı

iPhone 12 Aksesuarsız Gelebilir! | işte iPhone 12 Fiyatı

0

Cihazlar hakkında detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Paylaşılan yeni rapor, bu iddiaları bir kez daha doğruluyor. Rapora göre Apple’ın yeni telefonları kutudan aksesuarsız bir şekilde çıkmakla kalmayacak, şarj cihazının yanı sıra kablolu kulaklıkların kutudan çıkmayacağı belirtiliyor. iPhone 12 fiyat ve daha fazlası..

iPhone-12
iPhone-12

Bu hafta hazırlanan bir rapor:

iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olarak adlandırılması beklenen iPhone 12 modellerinin fiyatlarını bir kez daha ortaya koydu. iPhone 12 fiyatlarının dışında iPhone 12’nin kutusuna dair öngörüler de raporda yer aldı.


Önerilen içerik: Apple AirTags geliyor!


5G ve Pro modellerindeki LiDAR gibi yenilikler göz önünde bulundurulduğunda, Apple’ın maliyetleri düşürmeye çalışması normal karşılanıyor. Ancak bunu aksesuarlar aracılığıyla yapması pek normal değil. Cihazlar için fiyat beklentisi şu şekilde;

  • iPhone 12: 699 veya 749 dolar başlangıç fiyatı
  • iPhone 12 Max: 799 veya 849 dolar başlangıç fiyatı
  • iPhone 12 Pro: 1049 veya 1099 dolar başlangıç fiyatı
  • iPhone 12 Pro Max: 1149 veya 1199 dolar başlangıç fiyatı.

iPhone 12 hakkında çeşitli raporlar oluşturuluyor ve biz bu raporlara artık bayağı bir alıştık. rapor ile hem iPhone 12’nin fiyatlarına hem de iPhone 12’nin kutusuna ışık tuttu.

iphone 12 fiyat listesi
iphone 12 fiyat listesi

APPLE FİYATLARI DÜŞÜRMEK İÇİN ÇABALIYOR!

iPhone 12 hakkındaki tahminler doğru çıkarsa, bu fiyatlar iPhone 11’e kıyasla iPhone 12 için yıldan yıla bir fiyat artışı demek. Önceki raporlar, daha pahalı 5G bileşenleri nedeniyle Apple’ın iPhone 12 fiyatını yükselteceğini gösteriyordu. Fakat ünlü analist Ming-Chi Kuo’ya göre Apple, batarya başta olmak üzere iPhone 12’nin birçok bileşeninde kısıtlamalara giderek fiyatı dengelemeye çalışıyor.

Apple 4 farklı model sunacak;

Karşımıza 4 farklı model ve iPhone 6 ile tarih olan köşeli keskin hatlara sahip tasarımla çıkması beklenen iPhone 12 ailesi, performans konusunda da çıtayı belirleyecek telefonlar arasında olacak. Tüm modellerde 5G teknolojisinin bulunacak olması, çekilen fotoğraflarda çığır açacak LIDAR teknolojisi gibi önemli detaylar var. Ancak kutu içeriği biraz can sıkıcı olabilir. Şimdi gelin, iPhone 12 hakkında bilinen her şeye yakından bakalım.

4 farklı tasarım
iPhone 12 Tasarım

 

Sizin yeni iPhone hakkında düşünceleriniz neler? Hemen aşağıdan yorum yaparak konu hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!