Instagram Görüntüleme Hilesi (Şifresiz)
Sosyal Medya, Haber

Instagram Görüntüleme Hilesi (Şifresiz) ✔️ 2022

Instagram’da popüler olmanın pek çok yolu var ve bu yolları sürekli olarak sizlerle paylaşıyoruz. Popüler olmak ya da popüler görülmek her ne kadar farklı tanımlar olsalar da bazı kullanıcılar popüler kullanıcı görünümü vermek istiyor. Video görüntüleme sayısı popüler görünmek için önemli bir konu. Bu içerikte sizlere Instagram görüntüleme hilesi (şifresiz) hakkında bilgi veriyor olacağız.

Instagram video görüntüleme hilesi sayesinde videolarınızın görüntüleme sayısını inanılmaz ölçüde arttırabilirsiniz. Milyonlarca izlenme yapabileceğiniz pek çok ücretli ücretsiz servis bulunuyor.

instagram şifresiz video izlenme ücretsiz

Tabii ki ücretli video görüntüleme hileleri biraz daha iyi sonuç veriyor. Fakat biz yine de ücretli ve ücretsiz Instagram video ve Story görüntüleme hilesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Instagram video görüntüleme hilesi (şifresiz)

Instagram’da paylaştığınız gönderiler (postlar) eğer video formatında ise beğeni, yorum ve görüntülenme sayıları oldukça dikkat edilen sayılardır. Bu kısımlar ne kadar fazla görünürse hesabınızdaki erişim o kadar fazlaymış gibi görünür.

Instagram video görüntüleme hilesi (şifresiz)

Instagram video görüntüleme hizmetlerini alabileceğiniz pek çok SMM (social media marketing) panel bulunur. Bu panellerde video görüntüleme hilesi şifresiz olarak alınır ve uygulanır. Şifrenizi girmeden sadece gönderinizin linki ile video gönderinize istediğiniz kadar izlenme gönderebilirsiniz.

Instagram hikaye görüntüleme hilesi (şifresiz)

Instagram’da video görüntülemenin yanı sıra hikaye görüntüleme hilesi de oldukça popülerdir. Hikaye görüntülemeleri de hesabınızın ne kadar aktif olduğunun bir göstergesidir. Fakat hikaye görüntülemeler sadece size görünür.

hikaye görüntüleme hilesi (şifresiz)

Eğer hikayenizin erişim bilgilerini reklam ve sponsorluk için başkalarına gösteriyorsanız ve bu sayıları suni şekilde arttırıyorsanız bu etik değildir. Fakat başka sebeplerden dolayı Instagram hikaye görüntüleme hilesi arıyorsanız ve hikaye görüntülemelerinizi arttırmak istiyorsanız sizin için de pek çok SMM paneli bulunur.

şifresiz hikaye görüntüleme izleme hilesi

Instagram Story görüntüleme hilesi (şifresiz)

Bu SMM panelleri yardımı ile Instagram story görüntüleme hilesi şifresiz olarak yapılabilir. Panelleri kullanırken sadece panellere üyelik oluşturursunuz ve bu üyelik Instagram hesabınızdan tamamen bağımsızdır. Instagram şifrenizle değil panele özel oluşturduğunuz herhangi bir şifre ile giriş yaparsınız.

Story görüntüleme hilesi (şifresiz)

SMM panellere giriş yapmak ödeme, sipariş geçmişi, sipariş takibi, destek talepleri gibi özellikleri kullanmak için gereklidir. Bu hesap Instagram hesabınızdan tamamen bağımsızdır. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Instagram story görüntüleme hilesi için size uygun paketleri inceleyerek şifresiz şekilde sipariş verebilirsiniz.

Instagram Reels İzlenme Hilesi

Instagram’da görüntülenme ve izlenme sayısının gözetildiği başka bir özellik ise Reels’dir. TikTok’tan aşırılan bu özellik son zamanlarda oldukça popüler. Buradaki videoların beğeni ve yorum sayıları video üzerinde görünse de izlenme sayıları hesap sahiplerine görünnektedir.

Reels İzlenme Hilesi

Hesap sahibi kişiler Reels videolarının izlenme sayılarını yüksek görmek isteyebilir. Bu gibi durumlarda Instagram Reels izlenme hilesi satın almaları gerekir.

Ek bilgi: Reels videolarını indirmek istiyorsanız Instagram Reels Video İndir ✔️ Program ✔️ Online içeriğimize göz atabilirsiniz.

Görüntüleme ve izlenme aynı şey mi?

Görüntülenme ve izlenme sayıları aslında aynı sayıları temsil ederler. Videoların görüntülenme ve izlenme sayısı o videonun kaç kere tıklandığını gösterir. YouTube üzerindeki videoların izlenme sayısı buradaki ile aynıdır. YouTube videoları görüntülenme ya da izlenme sayısı ile ifade edilir.

Bu hizmetleri alırken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle SMM panellerden sipariş verirken dikkat etmeniz gerekenleri bilmeniz gerekir. Bu sayede hem paranız hem sosyal medya hesaplarınız güvende olur.

SMM panellere kesinlikle sosyal medya hesaplarınızın kullanıcı adı ve şifresi ile kaydolup giriş yapmayın. Bu bir güvenlik sorunudur. SMM panellere özel ele geçirilse dahi önemli olmayacak bilgileri kullanarak üye olabilirsiniz.

Buralarda sipariş oluştururken paket isimlerine, açıklamalarına ve ücretlerine iyice dikkat etmeniz gerekir. Fiyat listesinde yazan fiyatın kaç adet için yazdığını, ne kadar sürede teslim edileceğini, servis yoğunluk durumunu gibi detayları göz önünde bulundurarak sipariş vermeniz çok önemlidir.

Daha fazla güvenlik içeriği tüketerek güvenlik bilgi seviyenizi arttırabilirsiniz:

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.