Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması (Kapalı Hesapları Görme)

Instagram gizli ve herkese açık olarak iki şekilde profile sahip olmamıza izin veriyor. Herkese açık hesapların tüm paylaşımları herkes tarafından görülebiliyor iken gizli hesapların  hikayeleri, gönderileri, reels videoları, hikayeleri ve takipçileri – takip ettikleri gibi bilgileri sadece o kişiyi takip eden ya da takip edebilen kişilere görünüyor. Bu durum bazı kullanıcılarda merak uyandırıyor. Takip etmek istediğimiz kişiyi çeşitli sebeplerden dolayı takip edemiyoruz ve neler yaptığınız takip edemiyoruz. Fakat Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması sayesinde Instagram kapalı hesapları görme işlemi kolaylıkla yapılabiliyor.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması
Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması – Kapalı Hesapları Görme 2021

Instagram gizli hesap görme uygulaması kullanarak gizli ve kapalı Instagram profillerini ve hesaplarını görmek mümkün demiştik. Fakat bu işlemi yaparken öncesinde bilmemiz gereken bazı bilgiler bulunuyor. Gizli hesapların nasıl görüldüğünü, Instagram’ın buna izin vermeden başka uygulamaların bunu nasıl yapabildiğini bilmek bu tür uygulamaları kullanmadan önce yapılması gerekenlerden biri.

Instagram gizli hesapları görme uygulamasının çalışma mantığı oldukça basittir. Basit olmasına karşın gizli hesapları görmeniz için çalışan bir yöntemdir. Sizi takip eden kullanıcıların bu tür uygulamaları kullanması sonucunda bu uygulamanın veritabanına sizin de kayıt olmanız durumu söz konusudur. Yani sizi takip eden kişiler bu uygulamayı kullanıyor ise bir başkası da sizin hesabınızdaki gönderileri görebilir. Hem de hesabınız gizli iken.

Başkalarının sizi görebildiği gibi siz de diğerlerinin gizli hesaplarındaki paylaşımları görebilirsiniz. Eğer bir hesabın paylaşımlarını siz görebiliyor iseniz bir başkası da aynı kişinin hesabını aynı uygulamayı kullanarak görebilir. Daha önce rehberde olmayan numaraları görmek için benzeri uygulamalar oldukça yoğun olarak kullanılıyordu. Bu tür uygulamaları kullanmadan önce kendi rehberinizi rehin bırakmanız gerekiyordu. Rehberinizdeki yüzlerce kişinin hiç bir suçu yokken bu tür uygulamalara numaraları kaptırmalarına sebep olabiliyordunuz.

Benzer şekilde hesabının gizli kalmasını isteyen takip ettiğiniz kişilerin hesaplarını da bu şekilde ifşa etmiş olacağınızı bu tür uygulamaları kullanırken asla unutmamanız gerekiyor.

Bir diğer bilmeniz gereken kısım ise bu tür uygulamaları kullanmak için bir Instagram hesabı kullanmanız gerektiğidir. Bu tür uygulamalara erişim sağlayabilmek için Instagram hesabınız ile giriş yapmanız istenir. Bu uygulamaya Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra hesabınız bir havuz sistemine dahil edilir. Bu havuzda bulunan yüz binlerce kullanıcı para karşılığında başka profilleri takip etmeye zorlanır. Sizin haberiniz bile olmadan hesabınız ile bazı profiller takip edilir. Ayrıca pek çok farklı gönderiyi beğenmiş olursunuz. Bunların hiç biri sizin farkına varmayacağınız etkinliklerdir çünkü Instagram hesabınız ile bu tür gizli profilleri görme uygulamalarına yetki vermişsinizdir çoktan.

Bu tür bilgilere sahip olduktan sonra Instagram gizli hsapları görme uygulamalarını kendi rızanız ile kullanmakta özgürsünüz. Her ne kadar takip ettiğiniz kişilerin gizlilik haklarını ihlal ediyor olsanız da bu yazının konusu bu uygulamaların isimleri ve özelliklerini anlatmak. Kişisel verilerinin korunması kanunu kapsamında yaptıklarınız Internet ortamında sizin sorumluluğunuzdadır. Tüm bu uyarılardan sonra gelelim Instagram gizli hesap görme uygulamalarına;

Instagram Gizli (Kapalı) Hesap Görme Uygulaması 2021

Instagram’da gizli (kapalı) hesapları görebilmek için birden fazla uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar çeşitli kredi ve görev sistemlerine sahip. Bu şekilde uygulamalar üzerinden kredi satın alarak hesapların gizliliğini kaldırabiliyorsunuz. Ödeme bilgilerinizi üçüncü taraf uygulamalar üzerinde kullanmamanızı tavsiye ederiz.

LiLi APP – Gizli Hesap Görme Uygulaması

Eski kullanıcıların Postegro olarak tanıdığı LiLi APP, gizli instagram profillerini ve hesaplarını görmeye yarayan kullanışlı bir uygulama. Fakat uygulamayı kullanmak için farklı güncellemeler yapıldığını görüyoruz. Eski güncellemelerde herhangi bir hesap ile uygulamaya giriş yapıp istediğiniz kişilerin gizli instagram profillerini görebiliyordunuz. Fakat son güncellemeler ile LiLi uygulamasını kullanmak için giriş yapacağınız Instagram hesabınızın biraz aktif olması gerekiyor. Belirli sayıda kişi takip ediyor ve belirli sayıda kişi tarafından takip edilmesi gereken bu hesaplar ile  LiLi uygulamasını kullanmak mümkün.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması
Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

LiLi uygulaması ile fotoğraf ve videoları kayıt edebiliyorsunuz. Ayrıca indirmiş olduğunuz bu fotoğraf ve videoların bir listesini tutabiliyorsunuz. İndirmiş olduğunuz bu fotoğraf ve videoları repost ederek kendi hesabınızda paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca gizli hikayeleri görüp bu hikayeleri telefonunuza indirebiliyorsunuz. Bu hikayeleri de yine kendi hesabınızda repost edip yayınlayabiliyorsunuz. Ayrıca hesapların profil resimlerini tam kalite olarak bu uygulama ile görebiliyorsunuz. Instagram üzerinde görebildiğiniz tüm medya dosyalarını da telefonunuza indirebiliyorsunuz.

LiLi APP uygulamasını kendi sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu uygulamayı Google Play olmadan indirdiğiniz için güvenlik ayarlarınızdan dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Bu ayarlardan bilinmeyen kaynaklara izin verdiğiniz taktirde uygulamayı açabilirsiniz. Yazı boyunca yapmış olduğumuz uyarıları da göz önünde bulundurarak gizli Instagram profillerini görmeye başlayabilirsiniz.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın